HomeAktualnościZ GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY O ŚMIERCI ŚP. GERARDA LAMPKOWSKIEGO...
GRAFIKI STR WWW

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY O ŚMIERCI ŚP. GERARDA LAMPKOWSKIEGO

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Śp.

Gerarda Lampkowskiego

wieloletniego członka Zarządu Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Starszego Wojewódzkiego Cechu Rzemiosł Fryzjersko-Kosmetycznych w Gdańsku, niezwykle zaangażowanego w życie pomorskiego rzemiosła, człowieka o wielkim sercu, życzliwego i otwartego na innych. Za swoją działalność społeczną uhonorowany został między innymi Odznaką Honorową pod nazwą „ Szabla Kilińskiego”, Srebrnym  Krzyżem Zasługi oraz Złotą Odznaką „Za szkolenie uczniów w rzemiośle”.

Nabożeństwo żałobne  odbędzie się 20 kwietnia br. (sobota) o godz. 11:00 w Kościele parafialnym pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku przy ul. Brzegi 49. Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. na pobliskim cmentarzu. Wystawienie trumny nastąpi 30 min. przed Mszą św.

Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim

składają pogrążeni w smutku

Zarząd, Dyrekcja i Pracownicy

Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku