Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Ziegert Piotr Blacharstwo Pojazdowe
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Tartaczna 13
84-200 Wejherowo

500-080-340
ziegertpiotr@gmail.com
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
GABRIEL KOŁODZIK BIG-AUTO BLACHARSTWO LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Ogrodników 18,lok. B
84-240 Reda

607-694-025
autobig@onet.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
GREGUS Grzegorz Kukowski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Energetyków 26
84-250 Czymanowo

502-055-149
gregusczymanowo@gmail.com
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo i Lakiernictwo Leszek Kujawski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Młyńska 3
84-110 Lisewo

698-643-328
autokujawski@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Auto-Expert Premium EDYTA KRYGER
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Gdańska 13
84-200 Wejherowo

691-916-700
lakiernia.kryger@list.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
AUTO-LAKIER Zygmunt Szotrowski Samochodowy Zakład Usługowo Handlowy
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Harcerska 5
84-239 Bolszewo

601-642-120
szotrowski-auto-lakier@post.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
KUKOWSKI JERZY LAKIERNICTWO POJAZDOWE
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Energetykow 26
84-250 Czymanowo

501-761-926
lakmat.czymanowo@gmail.com
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Mechanika - Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe - Stanisław Bigus
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Strzepcz, ul. Głodnica 15
84-223 Linia

606-375-334
sbigus@poczta.onet.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Janusz Gafka Blacharstwo Pojazdowe i Lakiernictwo
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Jarzębinowa 3
84-241 Gościcino

605-950-904
januszgafka@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
„Auto-Trass-Service” Jerzy Woźniak
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Rzemieślnicza 64
81-855 Sopot

517-629-316
daniel.marszalkowski@o2.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
MAREK AUTO Marek Szymborski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Szkutników 2
84-230 Rumia

601614045
marekauto1@gmail.com
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
ART-AUTO Naprawy Powypadkowe Korcz Artur
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Grunwaldzka 85
84-230 Rumia

602643955
arko55555@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Naprawy Lakierniczo-Blacharskie Kęska Robert
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Grunwaldzka 81
84-230 Rumia

601670110
auto_keska@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Diamond Auto Serwis
Mechanika pojazdowa
Pomorska 17A
84-230 Rumia

58 333 4 555
bok@diamond.net.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
„ISTRIA’’IZABELA BYSTRZYCKA
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. GRUDZIĄDZKA 1
82-522 SADLINKI

661-500-082
biuro@istrialakiery.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
AUTO- NAPRAWA BLACHARSTWO, LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE CEZARY SZEWCZAK
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. RZEMIEŚLNICZA 2
82-500 KWIDZYN

601-624-592
cezary-szewczak@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
PIO-AUTO Piotr Kreja Usługi Blacharsko-Lakiernicze
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Starogardzka 10
83-130 Pelplin

tel. 667 426 844

Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Usługowy warsztat mechaniki blacharstwa i lakiernictwa samochodowego Bogusław Łosiak
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Władysława Andersa 13
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 69 33
pawellosiak@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Mechanika Blacharstwo Lakiernicwo Pojazdowe Jarosław Schramka
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Nicponia
83-140 Gniew

tel. 696 09 25 04
jaroslaws3@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Zakład Usługowo-Produkcyjny Tadeusz Grześkowiak
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Bema 13
83-110 Tczew

tel. 58/531 01 24
resteks1@op.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
ASO AUTO – FOX Michał Grześkowiak
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Malinowska 11
83-110 Tczew

tel. 664 912 508
autofox@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
AMDACAR BLACHARNIA i LAKIERNIA Artur Hadryś
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Rzemieślnicza 3
83-240 Reda

586783238
 biuro@amdacar.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Blacharstwo Samochodowe Artur Brandt
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Spacerowa 2
83-207 Kokoszkowy

502909026 883-551-980
s_brandt@interia.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Blacharstwo Pojazdowe Dariusz Duraj
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Pałubinek 6
83-251 Pinczyn

695 983 892
emilia_duraj@o2.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
BLACHARSTWO SAMOCHODOWE Dariusz Koszewski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Pelplińska 13
83-211 Jabłowo

58 56 221 56 601 634 119
d.koszewski@dobrynet.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
BLACHARSTWO,LAKIERNICTWO POJAZDOWE Witold Kwaśniewski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Bp.Dominika 7
83-200 Starogard

58 56 233 96
annakwasna18@o2.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY,BLACHARSTWO,LAKIERNICTWO Radosław Szramka
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Kociewska 74
83-260 Frank

504 307 675
autolakiernia@onet.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
LAKIERNICTWO POJAZDOWE Wojciech Wesołowski
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Dębowa 7
83-220 Skórcz

504 069 547 58 244 76
lakiernictwowesolowski@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Bogdan Harasimowicz, Paweł Harasimowicz A.S.O. Harasimowicz s.c.
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Gen. De Gaulle
82-200 Malbork

55 272 68 31
sklep@harasimowicz.com.pl

www.harasimowicz.com.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Blacharstwo Pojazdowe Bach Leszek
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Majkowskiego 9
80-209 Chwaszczyno



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Lakiernictwo Drążkowski Henryk
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Pępowo ul. Gdańska 140
83-330 Żukowo


henrykd2@o2.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Usługi Blacharsko-Lakiernicze Groth Bogdan
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Miszewo ul. Lotnicza 58
80-297 Banino



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
AUTO-MOTO-KOMPLEKS Hinz Piotr
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
83-332 Dzierżążno
Borowo ul. Topolowa 3



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
„MECHANIK” Warsztat Samochodowy Jurecki Zbigniew
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Cicha 8
83-300 Kartuzy


mechanik@kartuzy.com.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
„AUTO-NAPRAWA” Konkol Andrzej
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Łapalice ul. Krótka 17
83-300 Kartuzy


Autonaprawa.lapalice@gmail.com
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Auto Solid Krystian Koszałka
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Polna 22
83-322 Stężyca


autosolidserwis@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Mechanika Blacharstwo Lakiernictwo Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Mański Zenon
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Sienkiewicza 6
83-340 Sierakowice


Askp.manski@wp.pl
Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Auto Blacharstwo, Lakiernictwo Myszk Henryk
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Prusa 10
83-340 Sierakowice



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Premium Car Design by Arkadiusz Pietreniak
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Kartuska 65
83-330 Borkowo



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
Blacharstwo,LakiernictwoPoj.-Handel „AUTO-WENT” Wenta Czesław
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Lęborska 44
83-340 Sierakowice



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
USŁUGI SAMOCHODOWE Mielewczyk Damian
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
ul. Szlak Kaszubski 4
83-334 Miechucino



Blacharstwo_i_lakiernictwo_pojazdowe
PLICHTA CNP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
Gdanska 13
84-200 Wejherowo

785-334-956
księgowość@plichta.com.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
BET-BRUK JÓZEF POPIELARSKI
Budownictwo i roboty wykończeniowe
LICZE 42 D
82-500 KWIDZYN

602-416-156
betbruk@op.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Rodówko 14
84-217 Grabowiec

513-099-700
kris-budkamieniarstwo@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
Budownictwo i roboty wykończeniowe
os. Kaszubskie 19/89
84-200 Wejherowo

509-587-800
biuro.frontex@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
STENKA WIESŁAW STEN - BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Szkolna 3A
84-217 Łebno

608-416-768
wieslawstenka8@o2.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA IR-BUD IRENEUSZ TEDERKO
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Robakowska 2
84-242 Luzino

668-039-098
irektederko79@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Konstanty Ladach BUDOWNICTWO
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Lipowa 1
84-200 Ustarbowo

504-777-152
ladach.budownictwo@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
STEFAN KWIDZIŃSKI FAH-MAL Usługi Remontowo Budowlane
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Szemudzka 4
84-217 Jeleńska

694-998-895
stanislawkwidz@gmail.com
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Kartuska 5
84-217 Łebieńska

604-315-741
bricks1@o2.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Kurlapski Łukasz Usługi Budowlane Łukasz Kurlapski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Szkolna 67
84-239 Bolszewo

605-589-222
lukaszkurlapski@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowo "BILDERS" Dariusz Palach
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Polna 90
84-239 Bolszewo

502-912-327
marzenapalach@onet.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
SŁAWOMIR DZIOBAK Usługi Ogólno-Budowlane
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Bałtycka 19
84-210 Lubiatowo

607-686-085
malgorzatadziobak@op.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Konieczny Bogdan "PRO - STER" Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Bogdan Konieczny
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Budowlanych 2
84-200 Wejherowo

601-087-772
pro-ster@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
BIAŁK FRANCISZEK
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Leśna 7
84-252 Kniewo

607-532-313
bialk@fachoweuslugi.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "DEKOMUR" STANISŁAW WOŁOSZYN
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Urocza 3
84-200 Wejherowo

58 672-40-23
biurom@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
WEMA WENTA SPÓŁKA JAWNA
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Chłopska 20
84-239 Bolszewo

58 572-25-85
zbigniew@wema-wenta.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Albud Alfons Kandzorra
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Strzebielińska 38 B
84-242 Luzino

604-218-650
albud-alfonskandzorra@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
GUSTOWSKI MARIUSZ WOJ-MAR MARIUSZ GUSTOWSKI
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Kwiatowa 8
84-200 Sopieszyno

503-032-922
mariusz.gustowski@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Remontowo - Budowlany "HEMAL" - Henryk Barzowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Odrębna 16
84-200 Wejherowo

602-752-193
zrbhemal@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Firma Budowlana "WP WAGA" Piotr Waga
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Lipowa 13
84-242 Luzino

606-889-482
wagapiotr@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład malarsko-budowlany Kazimierz Jankowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Barniewicka 1
80-299 Gdańsk

58 554-54-47
kazjan@op.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY KOWALSKI JÓZEF
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. GÓRKI 22E
82-500 KWIDZYN

601-653-079
zbibiuro@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
‘’PITER’’PIOTR PONIKOWSKI
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. CHODKIEWICZA 12
82-550 PRABUTY

729-618-109
ewcia131308@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SANDECKI ROMAN
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. ŁĄKOWA 9 KORZENIEWO
82-500 KWIDZYN

601-642-073
romansandecki.com@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Projektowo-Inżynieryjne „PERFEKT” Maciej Iglewski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Broniewskiego 6
83-110 Tczew

tel. 502 428 252
info@perfekt-iglewski.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „KOMBUD” sp. z o.o
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Gdańska 33
83-110 Tczew

tel. 58/777 36 10
e-mail; brunka@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
LECH-BUD Leszek Gandera
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Koźliny 57
83-022 Suchy Dąb

tel. 575 300 452
biuro@lech-bud.com.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Remontowo-Budowlany Beata Pająkowska
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Nicponia 102
83-140 Gniew

tel. 58/ 535 27 08
zrb@eskrzynka.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Ogólnobudowlany Konstanty Nowak
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Kopernika 2/4
83-140 Gniew

tel. 602 779 727

Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Budowlane Jan Kamiński
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Witosa 7
83-140 Gniew

tel. 604 761 905
jakubjankaminski@gmail.com
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Murarsko-Budowlane Tadeusz Sychowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul.Wiejska 60
84-240 Reda

 502618625

Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Usługowe Handlowe„REM-DOM” Krzysztof Bogutyn
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Lubichowska 126
83-200 Starogard

502 095 554
biuro@rem-dom.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ZAKŁAD MALARSKI Zdzisław Borkowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Okrężna
83-200 Starogard

58 56 288 42 608 056 728
zakład_malarski@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
USŁUGOWY ZAKŁAD MALARSKO-TAPICERSKI Waldemar Drobniewski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Osiedle 60-lecia ONP 6/2
83-200 Starogard

606 516 907
waldekdrobniewski@onet.eu
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi malarsko-tapeciarskie Adam Dziedziński
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Gdańska 62
83-212 Bobowo

604 797 062
ewa.dziedzińska@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
HARTUNA SP.Z O.O.
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Drogowców 2
83-250 Skarszewy

58 588 07 98
biuro@hartuna.org.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
USŁUGI BUDOWLANE „MEGGER” Leszek Megger
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Tczewska 7/3
83-200 Starogard

601 842 800
j.megger@kooperol.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Kompleksowe Wykończenia Wnętrz Robert Megger
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Tczewska 7/3
83-200 Starogard

507 349 528
robert_megger@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
“SPUTNIK” TOMASZ PASTWA
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Zblewska 9
83-200 Starogard

606 762 512
tomasz.pastwa@sputnikstg.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Remontowo-Budowlane Ramzes Pawłowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Ul.Gdańska 1D
83-207 Kokoszkowy

503 182 008
ramzes_pawlowski@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Ogólnobudowlane Rembilas Lesław
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Lisówko 15
83-221 Osiek

695 422 576
rembilas-budowlanka@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
USŁUGOWY ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Zbigniew Sarna
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Leśna 2 Nowa Wieś Rzeczna
83-200 Starogard

601 644 184
zb.sarna@gmail.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
USŁUGOWY ZAKŁAD MALARSKO-TAPECIARSKI Leszek Sierocki
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Jezierska 9 A 83-251 Pinczyn
83-251 Pinczyn

502 241 717
-
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo budowlane “WAMAL” Krzysztof Wasielewski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
A.Grubby 6 Brzeźno Wielkie
83-115 Swarożyn

691 813 194
wamal.wasielewski@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi ogólnobudowlane Czesław Kiernozek
Budownictwo i roboty wykończeniowe
83-011 Wiślinka, ul. Szkolna 48A
83-011 Wiślinka

607 316 060

Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
DANUTA KOĆKO ZAKŁAD BUDOWLANY
Budownictwo i roboty wykończeniowe
UL. BOCZNA 2
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

605086520
kocko@ndworgd.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Bell-Dom Usługi Budowlane Bellgrau Piort
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Borowiec 122
83-328 Sianowo


biuro@bell-dom.com.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
GRANIT Sp. z o. o. Bieszka Adam
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Zielone Wzgórze 6
83-300 Kartuzy



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
„AB-BIS” Bladowska Zofia
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Prokowska 26
83-300 Kartuzy



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
„ZENAD” Adam Cichosz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Węsiory 19a
83-320 Sulęczyno


cichosz24@interia.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Remontowo-Wykończeniowe „4 Kąty” Michał Choszcz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Długi Kierz 14G
83-335 Borzestowo



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Ogólnobudowlane Malarstwo-Tapeciarstwo Czapiewski Krzysztof
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Nowe Osiedle 11
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Firma Budowlana GRANIT Sp. z o.o. Derewońko Dariusz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Zielone Wzgorze 6
83-300 Kartuzy



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
F.H-U. „PUŁAP” Jarosław Gański
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Smolniki 9a
83-341 Gowidlino


pulap@pulap.com.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Budowlane „GÓRSKI” Górski Bogdan
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Kościerska 15 (biuro)
83-300 Kartuzy

58 681-30-31
sekretariat@pbgorski.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Grupa Inwestycyjna Granit sp. zo.o. Hinc Arkadiusz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Zielone Wzgórze 6
83-300 Kartuzy


arkadiusz@pbgranit.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ELWOZ Sp.z o.o. Julke Adam
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Szklana 44
83-334 Miechucino



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Budowlane „Marbud” Konkel Marcin
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Prymasa Wyszyńskiego 22
83-341 Gowidlino


Mkonkel.budownictwo@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Budowlany „HENBUD” Koszałka Henryk
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Krótka 6
80-209 Chwazczyno


biuro@henbud.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Ogólnobudowlane Labuda Henryk
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Szklana 53
83-334 Miechucino



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Z-d Usług Ogólnobudowlanych „SZTYK-BU
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Bukowo 1
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Remontowo-Budowlane CELBUD Rafał Labuda
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Piekiełko 113a
83-340 Sierakowice


Celbud.labuda@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Ogólnobudowlane Labuda Stanisław
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Prusa 3
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
FLIZE GRES Sp. Z o.o. Sp.k. Lejkowski Kamil
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Sitna Góra 3
83-300 Kartuzy


k.lejkowski@flize-gres.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Ogólnobudowlany „MARKBUD” Lewańczyk Marek
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Nowy Tuchom ul. Gdyńska 106
80-209 Chwaszyno



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Malarskie oraz Ogólnobudowlane Jerzy Michalak
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Mrozy 192
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Remontowo-Budowlane „SŁOŃCE” Niklas Sylwester
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul.Mściwoja II 16
83-300 Kartuzy



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Budowlany Pawelczyk Piotr
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Prymasa Wyszyńskiego581
83-341 Gowidlino



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Zakład Usługowobudowlany Patelczyk Sławomir
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Węsiory 40
83-320 Sulęczyno



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Budowlane „BRUKKLIN” Pawelec Andrzej
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Karlikowska 76
83-330 Borkowo



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Malarsko-Tapeciarskie Penk Wojciech
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Poręby 53 E
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
EUROMAL Płotka Grzegorz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Jeziorna 21
83-330 Żukowo



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ZTHU „JKS” Płotka Józef
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Mezowo ul. Wyzwolenia 16
83-332 DZierżążno


jks43@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RECLAF Reclaf Andrzej
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Rębienica 62A
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Z-d Remontowo-Budowlany Rompa Marek
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Wygoda 153
83-340 Sierakowice



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługowy Zakład Malarsko -Tapeciarski Szuta Jerzy
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Garcz ul. Kartuska 7
83-333 Chmielno



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Ogólnobudowlane MUR-DOM Witold Szreder
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Piaskowa 29
83-307 Kiełpino



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Budowlane Szyca Henryk
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Borucino 11
83-323 Kam. Szlach.



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
P.B. „Szymichowski” Jacek Szymichowski
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Klonowa
83-307 Kiełpino


biuro@szymichowski.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
PBHU „BUD-DOM” Walaszkowski Eugeniusz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Polna 6c
83-314 Somonino



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Kompleksowe Usługi Budowlane „ZABOROWSKI” Zaborowski Henryk
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Żuromino 18
83-323 Kamienica Szlach.



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Z-d Budowlany Zaborowski Zbigniew
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Klukowa Huta ul. Długa 11
83-322 Stężyca



Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
PLATYNOWA Sp. z o.o
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Nicponia 41A
83-140 Gniew

tel. 791 868 281
piotrlas89@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
PRZEDSIEBIORSTWO ,,REDA”{
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Wejherowska 42
84-240 Reda

536197197

Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
„WROŃSKI” S. J. Wrońska Krystyna
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Leszno ul. Słoneczna 1
83-307 Kiełpino


sekretariat@wronskipb.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Budowlane Bartosz Busz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Sw.Piotra13
84-100 Osłonino

 888625023
 buszbartosz@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
ROBOTY ZIEMNE I ELEKTRYCZNE Eugeniusz Ufniarz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Luchowo 2
83-230 Smętowo

602 618 353
e.ufniarz@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Wasilij Wołoskowicz W.W.MIK-MAR
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Beniowskiego 27B/1
81-226 Gdynia

604-827-867
wasiawoloskowicz@o2.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
DREW HOUSE ŁUKASZ OKUŃ
Budownictwo i roboty wykończeniowe
Świerkowa 3
84-106 Leśniewo

508-526-055
lukaszokun5@wp.pl
Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Usługi Instalacyjno Budowlane T&T Zbigniew Tomosz
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Sibeliusa
81-015 Gdynia

501070073

Budownictwo_i_roboty_wykończeniowe
Stel sp.j. Przedsiębiorstwo Elektryczno –Budowlane Stefan Styn
Budownictwo i roboty wykończeniowe
ul. Łąkowa 76
84-240 Reda

586785000
 stelreda@poczta.onetpl;  stel@stel.gdansk.pl
Ceramika
„GENIUS” Ceramika Import-Export Trowski Eugeniusz
Ceramika
ul. Lipowa 4
83-333 Chmielno



Cieśla
STEICO SP.Z O.O.
Cieśla
Przemysłowa 2
64-700 Czarnków

668 684 501
wslominska@steico.pl
Cieśla
Zakład Produkcyjno-Handlowy „GALANT” Piotr Trykowski
Cieśla
ul.Kasztanowa 31
83-260 Kaliska

502 082 654
biuro@zphgalant.pl
Cieśla
PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „ZOJAX” s.c Jan i Zofia Wildman
Cieśla
Kasztanowa 3
83-210 Zblewo

58 588 36 91 603 758 351
zojax1interia.pl
Cieśla
PPH „GATER” Bronk Adam
Cieśla
Gowidlino 40
83-341 Gowidlino



piekarz
PIEKARNIA JOLANTA MALINOWSKA
Cukiernik/piekarz
Wejherowska 35
84-217 Szemud

696-213-219
piekarniaszemud@gmail.com
piekarz
"SŁODKA STREFA" Radosław Kubuszewski
Cukiernik/piekarz
Leśna 50
84-242 Kębłowo

506-507-977
kontakt@slodka-strefa.pl
piekarz
"PIEKARNIA JAK DAWNIEJ" Jarosław Raif
Cukiernik/piekarz
Jana Pawł II 10
84-242 Luzino

503-501-820
piekarniajakdawniej@gmail.com
piekarz
Piekarnia mamy i taty Karolina Jankowska
Cukiernik/piekarz
Klasztorna 3
84-200 Wejherowo

602-401-436
piekarniamamyitaty@outlook.com
piekarz
PIEKARNIA-CUKIERNIA R. DANIEL NOWICKI
Cukiernik/piekarz
Godętowo 17a
84-218 Łęczyce

600-568-258
piekarnianowicki@wp.pl
piekarz
PIEKARNIA, CUKIERNIA "JERZYK" JERZY POBRUCKI
Cukiernik/piekarz
Wrzosowa 13
84-223 Linia

792-616-592
jurekpobrucki.cukiernia@wp.pl
piekarz
KRZYSZTOF WENTA CUKIERNIA
Cukiernik/piekarz
Chmieleniecka 44
84-214 Bożepole

606-839-513
justyna.wenta@poczta.onet.pl
piekarz
STUBBA CIASTKARNIA MICHAŁ STUBBA
Cukiernik/piekarz
Gdańska 133
84-200 Wejherowo

505-915-085
sm-stubba@wp.pl
piekarz
Piekarnia Cukiernia "JAŚ" Alicja Majkowska, Jan Majkowski, Sabina Beckier S.C
Cukiernik/piekarz
Krasickiego 2
84-239 Bolszewo

500-624-425
piekarnia.jas@wp.pl
piekarz
PIEKARNIA Tomasz Lange
Cukiernik/piekarz
Kochanowskiego 18
84-239 Bolszewo

604-992-627
lange_bt@oknet.com.pl
piekarz
"SABINKA" CUKIERNIA SABINA GRZENKOWICZ
Cukiernik/piekarz
12 MARCA 151C
84-200 Wejherowo

504-255-979
sabinka@sabinka.pl
piekarz
PIEKARNIA KASZUB S.C. I.DERRON & R.DERRON
Cukiernik/piekarz
3 MAJA 14
84-200 Wejherowo

604-638-307
piekarniakaszub@wp.pl
piekarz
JANUSZ LABUDA CUKIERNIA "IWONKA"
Cukiernik/piekarz
Podgórna 8
84-218 Łęczyce

605-037-166
cukierniaiwonka@wp.pl
piekarz
"Gorące Pączki" Piesik Sławomir
Cukiernik/piekarz
Abrahama 3
84-230 Rumia

506150400
marzena.piesik@gmail.com
piekarz
„PIEKARNIA” KAZIMIERZ BAREJKA
Cukiernik/piekarz
OTŁOWIEC 4B
82-520 GARDEJA

506-126-022
biuro.piekarniaotlowiec@gmail.com
piekarz
PIEKARNIA ‘’U PAWŁA’’SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cukiernik/piekarz
ul. CHOPINA 16
82-500 KWIDZYN

609-382-541
piekarniaupawla@wp.pl
piekarz
PIEKARNIA ZBIGNIEW NAŁĘCZ
Cukiernik/piekarz
ul. 1000 LECIA 17 CZARNE DOLNE
82-520 GARDEJA

607-313-134
marzenkazx3@interia.pl
piekarz
ZAKŁAD PIEKARNICZY HERONIM I RADOSŁAW ROCHNA
Cukiernik/piekarz
ul. BATALIANÓW CHŁOPSKICH 56
82-500 KWIDYN

691-494-361
radekrochna@gmail.com
piekarz
CUKIERNIA MAGNOLIA DANUTA SPLITT & MACIEJ SPLITT
Cukiernik/piekarz
ul. GRUDIĄDZKA 22
82-500 KWIDZYN

609-152-575
splitt@o2.pl
piekarz
Gospodarstwo KLONÓWKA Marek Adamski Rokitki
Cukiernik/piekarz
ul. Kwiatowa 20
83-112 Lubiszewo

tel. 510 180 901

piekarz
Cukiernictwo Dariusz & Rafał Męczykowscy s.c
Cukiernik/piekarz
ul. Saperska 9c
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 57 77
cukierniameczykowski@gmail.com
piekarz
Piekarnia-Ciastkarnia “U Karola” s.c
Cukiernik/piekarz
ul. W.Witosa 10B
83-140 Gniew

tel. 58/ 535 21 99
piekarnia_ukarola@o2.pl
piekarz
Piekarnia SAMBOR Sp. z o.o
Cukiernik/piekarz
ul. Sambora 4a
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 78 40
piekarniasambor@gmail.com
piekarz
Piekarstwo Grzegorz Knopik
Cukiernik/piekarz
ul. Bałdowska 42
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 04 18
piekarstwo.knopik@wp.pl
piekarz
TRADYCYJNA Sp. Z o.o.
Cukiernik/piekarz
ul. Warzywnicza 12
84-240 Reda

792062995
biuro@piekarniatradycyjna.pl
piekarz
PIEKARNIA Andrzej Chojnacki
Cukiernik/piekarz
Ul.Mickiewicza 5
83-130 Pelplin

665771879
Piekarnia-chojnacki@wp.pl
piekarz
CUKIERNIA „JEDYNA” GADOMSCY
Cukiernik/piekarz
Zblewska 4
83-200 Starogard

602 668 654 58 56 292 92
gb@zipnet.co.pl
piekarz
„MELER” Leszek Meler
Cukiernik/piekarz
Mickiewicza 34
83-130 Pelplin

604 471 673
piekarniameler@wp.pl
piekarz
Marek Jendruszewski Cukiernia JĘDRUŚ
Cukiernik/piekarz
Rynek Kazimierza Pułaskiego 22
82-230 Nowy Staw

55 271 52 48
finanse@cukierniajendrus.pl
piekarz
Witold Mięsiak, Małgorzata Zalewska Piekarnia CHLEBPOL s.c.
Cukiernik/piekarz
ul. Jesionowa 11A
82-224 Lichnowy

661 045 280
chlebpol@wp.pl
piekarz
Piekarnia „JANCA” S.C. Janca Wojciech
Cukiernik/piekarz
Smołdzino ul. Kartuska 3A
83-304 Przodkowo


piekarniajanca@wp.pl
piekarz
Zakład Cukierniczy „Alicja” Pakura Anna
Cukiernik/piekarz
ul. Cukiernicza 6
83-307 Kiełpino


Alicja.cukiernia@op.pl
piekarz
Piekarnia U Adzia sp. z o.o. Piotrowski Adam
Cukiernik/piekarz
ul. Legionów 61
83-340 Sierakowice



piekarz
IR-PORT Piekarnia-Cukiernia Sklep Ogólnospożywczy Potrykus Irena
Cukiernik/piekarz
ul. Chmieleńska 4
83-324 Brodnica Górna



piekarz
„CUKIERNIA” Stencel Sylwia
Cukiernik/piekarz
ul. Kartuska 15
83-340 Sierakowice



piekarz
Cukiernia „MARKIZA” Wenzel Adam
Cukiernik/piekarz
ul. Gdyńska 63a
83-330 Żukowo



piekarz
PIEKARNIA CUKIERNIA Piotr Kropidłowski
Cukiernik/piekarz
Kościerska 26
83-210 Zblewo

694 414 580
piekarniakropiodlowski@gmail.com
piekarz
RADOMSCY S.C.
Cukiernik/piekarz
Górna 51
83-200 Starogard

56 392 47 56 307 07
piekarz40@neostrada.pl
piekarz
PIEKARNIA „SWOJAK”
Cukiernik/piekarz
Zblewska 4
83-240 Lubichowo

665 445 150
izabela-stawicka@wp.pl
piekarz
P.P.H.U.PIEKARNIA-CUKIERNIA Waldemar Wąs
Cukiernik/piekarz
Sienkiewicza 2
83-200 Starogard

58 56 10 478
was.piekarnia@op.pl
piekarz
Antonowicz Robert Cukiernia „Baccate”
Cukiernik/piekarz
ul. Wilków morskich 12
80-541 Gdańsk

533-833-886
 kontakt@baccate.pl
piekarz
Balkowski Józef Piekarnia-Cukiernia „Eskimos”
Cukiernik/piekarz
ul. Grunwaldzka 504
80-309 Gdańsk

(58) 554-23-00
miroslaw.balkowski@poczta.procad.pl
piekarz
Czachowicz Jan PPH „Cymes” Sp. z o. o. sp. k.
Cukiernik/piekarz
ul. Dąbrowskiego 50
83-000 Pruszcz Gdański

(58) 682-28-16;
biuro@cymes.com.pl
piekarz
Czajka Michał Piekarnia Sobowidz
Cukiernik/piekarz
Różyny ul. Gdańska 77
83-031 Łęgowo

696085859
piekarniasobowidz@wp.pl
piekarz
Czernis Daniel Piekarnia Daniel Czernis
Cukiernik/piekarz
Plac Kaszubski 11
83-050 Kolbud

603-181-714
 daniel.czernis@wp.pl
piekarz
Czernis Tadeusz Cukiernia „Tadeusz Czernis”
Cukiernik/piekarz
Plac Kaszubski 11
83-050 Kolbud

500 266 556  
cukiernia@cukierniaczernis.pl
piekarz
Czyżewski Jan Cukiernia „Delicje”
Cukiernik/piekarz
ul. 10 Lutego 27
81-364 Gdynia

(58) 620-73-37  
delicje@delicje.com.pl
piekarz
Dąbrowski Tadeusz Piekarnia „Tadeusz Dąbrowski”
Cukiernik/piekarz
ul. Partyzantów 15
80-254 Gdańsk

(58) 341-67-23  
tadede@op.pl
piekarz
Deker Tomasz
Cukiernik/piekarz
ul. Rybińskiego 21/6
80-320 Gdańsk


 deker.patissier@gmail.com
piekarz
Dungiel Barbara Wojtuń Izabela Deserownia s.c.
Cukiernik/piekarz
ul. Klasztorna 6
80-180 Borkowo

696-048-200
 mail@deserownia.eu
piekarz
Gaziński Wojciech Piekarnia
Cukiernik/piekarz
ul. Kartuska 229
80-122 Gdańsk

(58) 302-16-92  
nissan11@wp.pl
piekarz
Gotowała Piotr Piekarnia
Cukiernik/piekarz
ul. Legionów 56
81-378 Gdynia

(58) 622-20-42 - piekarnia (58) 662-37-68 - biuro
p.gotowala@piekarniapg.pl
piekarz
Hebel Edmund Piekarnia-Ciastkarnia „HE-ED”
Cukiernik/piekarz
ul. Mickiewicza 41
80-405 Gdańsk

504 739 340; 691-939-191 
heed1990@wp.pl
piekarz
Ilnicki Krzysztof Umam Patisserie s. c.
Cukiernik/piekarz
ul. Hemara 1
80-280 Gdańsk

501-866-969  
biuro@umam.pl
piekarz
Karpiński Andrzej Piekarnia „Karpińscy” s. c. Andrzej Karpiński
Cukiernik/piekarz
ul. Słowackiego 46
83-000 Pruszcz Gdański

58 683-50-83  
biuro@piekarniakarpinscy.pl
piekarz
Kidziński Paweł Piekarnia „Kidzińscy”
Cukiernik/piekarz
ul. Dworkowa 15
80-774 Gdańsk

(58) 306-95-83
 kidziol@vp.pl
piekarz
Knitter Janusz Cukiernia „Polanka”
Cukiernik/piekarz
ul. Polanki 99
80-302 Gdańsk

(58) 556-08-12
polanka@a-vsp.com
piekarz
Kraskowski Ryszard Piekarnia-Cukiernia
Cukiernik/piekarz
ul. Stryjewskiego 40
80-620 Gdańsk

(58) 307-31-72
 r.kraskowski@wp.pl
piekarz
Krawczyk Joanna Cukiernia „Wega” Joanna Krawczyk
Cukiernik/piekarz
ul. I. Matuszewskiego 27 F
80-288 Gdańsk

509 014 805
 cukiernia.wega@gmail.com
piekarz
Krzosek Brygida Krzosek Daniel Cukiernia „W-Z”
Cukiernik/piekarz
ul. Słodowników 1
80-823 Gdańsk

(58) 301-47-84
cukierniawz@post.pl
piekarz
Książkiewicz Paweł Cukiernia „Muszelka”
Cukiernik/piekarz
ul. Pańska 7/8
80-844 Gdańsk

(58) 301-52-25
cukierniamuszelka@wp.pl
piekarz
Lipiński Eugeniusz Piekarnia-Cukiernia
Cukiernik/piekarz
ul. Słowackiego 53
80-257 Gdańsk

(58) 341-57-67
 el@piekarnia-el.pl
piekarz
Majchrowski Ryszard Piekarnia
Cukiernik/piekarz
ul. Dolna Brama 12
80-821 Gdańsk

(58) 305-91-24
 amgcls@wp.pl
piekarz
Mielnik Sławomir Piekarnia Sławomir Mielnik
Cukiernik/piekarz
ul. Sezamkowa 5
83-010 Strasz

(58) 682-89-84 
biuro@mielnik.gda.pl
piekarz
Nowak Aleksy i Michał Cukiernia „Stefanka”
Cukiernik/piekarz
ul. Piastowska 107
80-358 Gdańsk

(58) 557-14-23 
cukierniastefanka@wp.pl
piekarz
Nowak Krzysztof Cukiernia „Bajadera”
Cukiernik/piekarz
ul. Chopina 33 A
80-268 Gdańsk

(58) 341-83-53 
bajadera@bajadera.pl
piekarz
Paradowski Andrzej Cukiernia „Paradowski”
Cukiernik/piekarz
ul. Wajdeloty 11
80-437 Gdańsk

(58) 341-10-93, 500 710 155  
andrzej.paradowski11@gmail.com
piekarz
Pawlak Dominik Capuccino Cafe
Cukiernik/piekarz
ul. Zamkowa Góra 25
81-713 Sopot

507 071 541 
dominik-pawlak@o2.pl
piekarz
Pellowski GrzegorzPiekarnia-Cukiernia „Pellowski”
Cukiernik/piekarz
ul. Podwale Staromiejskie 82
80-844 Gdańsk

(58) 301-45-20
biuro@pellowski.net
piekarz
Pellowski ŁukaszPiekarnia-Cukiernia „Pellowski”
Cukiernik/piekarz
ul. Podwale Staromiejskie 82
80-844 Gdańsk

(58) 350-50-50
 info@pellowski.pl
piekarz
Pellowski JakubPiekarnia-Cukiernia „Pellowski”
Cukiernik/piekarz
ul. Podwale Staromiejskie 82
80-844 Gdańsk


 jpellowski@onet.pl
piekarz
Płończak Piotr i Jacek Cukiernia „Płończak”
Cukiernik/piekarz
ul. Na Stoku 46
80-874 Gdańsk

(58) 306-46-28
plonczak@neostrada.pl
piekarz
Pranga Jan Piekarnia
Cukiernik/piekarz
Aleja Niepodległości 671
81-855 Sopot

(58) 551-41-88 
prangajan@wp.pl
piekarz
Spadliński Zygmunt Piekarnia-Cukiernia „Muszelka”
Cukiernik/piekarz
ul. Gen. J. Hallera 233
80-502 Gdańsk

(58) 343-55-06 
zygmuntspadlinski@wp.pl
piekarz
Strygo Zbigniew Piekarnia „Merkus”
Cukiernik/piekarz
ul. Cieszyńskiego 24
81-881 Sopot

(58) 550-67-28
piekarniamerkus@op.pl
piekarz
Szatybełko Karol i ZbigniewCukiernia „Rydelek” s.c.
Cukiernik/piekarz
ul. Kościuszki 11 A
81-704 Sopot

(58) 551-30-47 
karol.szatybelko@gmail.com
piekarz
Szczygielski Adam Piekarnia-Cukiernia „Staropolska”
Cukiernik/piekarz
ul. Grunwaldzka 79
81-771 Sopot

(58) 551-44-11 
staropolska@neostrada.pl
piekarz
Szydłowski Andrzej Piekarnia-Cukiernia
Cukiernik/piekarz
ul. Słowackiego 37
80-257 Gdańsk

(58) 341-65-66  
hotel@szydlowski.pl
piekarz
Szydłowski Jacek Piekarnia-Cukiernia „AS”
Cukiernik/piekarz
ul. Słowackiego 37
80-257 Gdańsk

602-392-369
szydlowski.jacek@wp.pl
piekarz
Szydłowski Jan Piekarnia-Cukiernia
Cukiernik/piekarz
ul. Danusi 7
80-434 Gdańsk

(58) 341-23-16  
janszydlowski@wp.pl
piekarz
Szydłowski Marek Piekarnia-Cukiernia
Cukiernik/piekarz
ul. Gospody 4
80-344 Gdańsk

(58) 557-82-66, 602-294-701 
piekarnia.mszydlowski@gmail.com
piekarz
Wantoch Rekowska Anita Cukiernia „Want”
Cukiernik/piekarz
ul. Emilii Plater 16
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 58 682-10-46 
cukierniawant@home.pl
piekarz
Graham z Sierakowic Buchacz Sp. J Buchacz Halina
Cukiernik/piekarz
ul. Wojska Polskiego 2
83-340 Sierakowice

58 681-61-12

piekarz
PPH „PIEKARNIA” Gdaniec Adam
Cukiernik/piekarz
ul. Kościuszki 17
83-300 Kartuzy

58 681-02-48

piekarz
„KRÓLEWICZANKA” Piekarnia-Cukiernia Krause Ryszard
Cukiernik/piekarz
ul. Królewska 61
83-342 Kamienica Królewska


biuro@krolewiczanka.pl
piekarz
Cukiernia Borkowo s.c. Szuta Iwona
Cukiernik/piekarz
ul. Kartuska 64a
83-330 Borkowo



piekarz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA „SZPAKOWSKI’’ s.c.
Cukiernik/piekarz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA „SZPAKOWSKI’’ s.c.
82-550 PRABUTY

55-278-25-38

Dekarz
Gafka Piotr BLACHARSTWO BUDOWLANE
Dekarz
Szeroka 35
84-241 Gościcino

604-246-721
se.gafka@gmail.com
Dekarz
DACHREM JAN MIOTK
Dekarz
Sikorskiego 7
84-200 Wejherowo

603-770-658
DachremJan@gmail.com
Dekarz
Dachy-Ciesielstwo Wiesław Kwiatkowski Rożental
Dekarz
ul. Kościuszki 76
83-130 Pelplin

tel. 601 669 430
wieslaw.kwiatkowski1@wp.pl
Dekarz
IZOL-DACH Janusz Gleba , Ryszard Gleba s.c.
Dekarz
Pelplińska 15
83-211 Jabłowo

601 635 263 601 266 158 58 56 22 435
biuro@izol-dach.pl
Dekarz
USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKIE Wojciech Jeszka
Dekarz
Pomorska 23/2
83-220 Skórcz

509 862 363
anna.jeszka.wp.pl@wp.pl
Dekarz
PPHU „DACHMUR“ Daniel Drywa
Dekarz
ul. Kopernika 7A
83-340 Sierakowice



Dekarz
Zakład Dekarsko-Blacharski Klejna Edmund
Dekarz
Puzdrowo 124
83-340 Sierakowice



Dekarz
Z-d Usługowy Blacharsko-Dekarski Klejna Kazimierz
Dekarz
Puzdrowo 69
83-340 Sierakowice



Dekarz
Usługi Budowlane Jan Kulaszewicz
Dekarz
Borucino 6A
83-323 Kam. Szlach.



Dekarz
Blacharstwo Budowlane Leyk Piotr
Dekarz
Staniszewo 1D
83-328 Sianowo



Dekarz
Stolarstwo Budowlane „NASZ DACH” Mejer Kazimierz
Dekarz
ul. Damroki 4
83-322 Stężyca


naszdach@naszdach.pl
Dekarz
Dekarz sp. z o.o. Szwaba Mirosław
Dekarz
ul. Kasztelańska 21
83-314 Somonino



Dekarz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE BLACHARSTWO DEKARSTWO DARIUSZ KRUPA
Dekarz
ul. ŁĄKOWA 7 KORZENIEWO
82-500 KWIDZYN

502-124-865
ppuh.d.krupa@wp.pl
Elektromechanik
„AUTOMIRAS” Handel i Usługi Motoryzacyjne Makurat Mirosław
Elektromechanik
Pępowo ul. Gdańska 62/63
83-330 Żukowo


automiras1@gmail.com
Elektromechanik
ELDOM PLUS Waldemar Karpiński
Elektromechanik
ul. Gen. Hallera 169/12
80-416 Gdańsk

58 520-13-25
sklep@eldomplus.pl
Elektromechanik
Naprawa Urządzeń Gafka Marek
Elektromechanik
Tuchlino 34B
83-340 Sierakowice



Elektromechanik
KRAREM ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY D. ROMAN KRAUSE
Elektromechanik
Gulgowskiego 7a
84-200 Wejherowo

602-350-440
biurokrarem@gmail.com
Elektromechanik
Usługi Elektromechaniczne Kitowski Tadeusz
Elektromechanik
ul. Wzgórze Wolności 11
83-300 Kartuzy


ueltad@wp.pl
Elektromechanik
AUTO-PERFEKT Gabriel Lange
Elektromechanik
Wesoła 6
84-252 Orle

691-995-100
gabilange@wp.pl
Elektromechanik
„BA-CAR” Zygmunt Baraniak
Elektromechanik
ul. Leśna 6
81-876 Sopot

58 551-02-80
malgorzata@ba-car.pl
Elektromechanik
„ZUH AUTO ELEKTRYK” Andrzej Wawryka
Elektromechanik
ul. Armii Krajowej 28
81-870 Sopot

58 550-76-87
andrzeja6@wp.pl
Elektromechanik
MAT-AUTO TOMASZ ŚWIDERSKI
Elektromechanik
ul. KWIDZYŃSKA 1 TYCHNOWY
82-500 KWIDZYN



Elektromechanik
PUH STARTER AUTO-ELEKTRYK Roman Barski
Elektromechanik
ul. Przemysłowa 30
83-110 Tczew

tel. 58/ 532 22 79
starter125@wp.pl
Elektromechanik
ELEKTRYK SAMOCHODOWY „EFEKT” Tadeusz Dziel Rożental
Elektromechanik
ul. Dębowa 1
83-130 Pelplin

tel. 603 059 523
justycha.mk@wp.pl
Elektromechanik
USŁUGI ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ Aleksander Franciszczak
Elektromechanik
Szornaka 1 A
83-200 Starogard

58 56 136 00
franciszczak@wp.pl
Elektromechanik
ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA Jarosław Piernicki
Elektromechanik
Heleny Lange 8
83-200 Starogard

502 493 289
j.piernik@wp.pl
Elektromechanik
„GAZ-ELEK” Maciej Zinka
Elektromechanik
Klonowa 7
83-207 Kokoszkowy

504 271 731
gaz-elek@onet.pl
Elektromechanik
FUH AUTO ELEKTRYK POMOC DROGOWA ANDRZEJ STOŁKOWSKI
Elektromechanik
UL. SIKORSKIEGO 1
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

603720211

Elektromechanik
Zakład Usług Elektromechanicznych Bycz
Elektromechanik
ul. Siemiana 2
83-314 Somonino

58 684-14-97
elektromechanika@poczta.onet.eu
Elektromechanik
Elektromechanika Pojazdów Samoch. „JESZEWSKI”
Elektromechanik
ul. Kościerska 24
83-330 Żukowo



Elektromechanik
ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA Robert Szreder
Elektromechanik
ul. Obwodowa 60b
84-240 Reda

781801803

Elektromechanik
„AUTO-PILUŚ” Krzysztof Pilarczyk
Elektromechanik
ul. Mylna 13
81-009 Gdynia

602-632-256
auto-pilus@wp.pl
Elektromechanik
ELROM Pawelczyk Roman
Elektromechanik
Obwodowa 117
84-240 Reda

601653445
elrom.reda@gmail.com
Elektromechanik
Elektromechanika Pojazdowa „Auto-Hartyn” Franciszek Hartyn-Leszczyński
Elektromechanik
Łyśniewo Sierakowski 34
83-340 Sierakowice



Elektromechanik
AUTOSERWIS Kobiela Sławomir
Elektromechanik
ul. Sobieskiego 1
83-340 Sierakowice



Elektromechanik
Kompleksowe Usługi Elektrotechniczne „INKOSYSTEM” Kitowski Ireneusz
Elektromechanik
ul. Kościuszki 12/3
83-300 Kartuzy


inkosystem@o2.pl
Elektromechanik
VOLTA Dawid Gila
Elektromechanik
Sportowa 3a
83-210 Zblewo

516 024 308
voltazblewo@gmail.com
Elektryk
Elektromechanika Instalatorstwo Elektryczne Markowski Waldemar
Elektryk
ul. Ks. Paszoty 11
83-304 Przodkowo


markowski@markowski-instalacje.pl
Elektryk
OmTechnik Michał Dominik
Elektryk
Różana 17
84-251 Kostkowo

660-348-882
michaldominik@op.pl
Elektryk
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ''ELEKTRO'' MICHAŁ WESOŁOWSKI
Elektryk
Marii Konopnickiej 17 E
84-200 Wejherowo

604-658-358
elektro.wesolowski@wp.pl
Elektryk
JJ ELEKTRO JAROSŁAW JOSKOWSKI
Elektryk
Jeżynowa 3
84-241 Gościcino

535-436-960
jj.elektro@o2.pl
Elektryk
Elektro - Install MICHAŁ ŁAGA
Elektryk
Pokoju 9
84-200 Wejherowo

608-635-711
biuro@elektro-install.com.pl
Elektryk
Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "M. Drewa" Marian Drewa
Elektryk
Drzewiarza 38B
84-241 Gościcino

509-589-758
biuro@elektryka-drewa.pl
Elektryk
EL PERFECT Tomasz Dargacz
Elektryk
Dębowa 8
84-217 Milwino

515-297-152
elperfect@wp.pl
Elektryk
Elektro-Mania Mariusz Barcz
Elektryk
Michała Mostnika 12
84-200 Wejherowo

698-647-989
barczmariusz@onet.pl
Elektryk
AMEL Sp. z o.o.
Elektryk
Malinowa 6
84-252 Góra

508-250-675
piotr.joskowski@amelsystemy.pl
Elektryk
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " EL-ROL" Tomasz Chrzanowski
Elektryk
Józefa Wybickiego 44
84-207 Bojano

602-610-776
elrol@elrol.pl
Elektryk
"OMEGA" S.C. INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE PIOTR KARBOWSKI I REGINA KARBOWSKA, "HANDEL I USŁUGI"
Elektryk
Harcerska 16/19
84-200 Wejherowo

601-679-494
p.karbowski@omega-energy.eu
Elektryk
"INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE" Mariusz Reinke
Elektryk
Wejherowska 3
84-200 Wejherowo

698-714-006
mariuszreinke@wp.pl
Elektryk
Maciej Zimmermann
Elektryk
Czyściec 4
84-217 Łebieńska

516-263-745
zibo25@o2.pl
Elektryk
Mariusz Maszota P.U.H. EL PROFESSIONAL MARIUSZ MASZOTA
Elektryk
Modrzewiowa 4a/26
81-074 Gdynia

609-896-300
biuro@elprofessional.pl
Elektryk
P.H.U. EL-TECH KRYSTIAN LESNER
Elektryk
Szkolna 16
84-217 Częstkowo

501-597-238
el-tech.lesner@wp.pl
Elektryk
Luk - Connect Meyer Łukasz
Elektryk
Tuwima 1
84-220 Strzebielino

509-477-033
biuro@luk-connect.pl
Elektryk
Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda
Elektryk
Zielona 7
84-242 Luzino

606-836-245
biuro@elpol.biz.pl
Elektryk
EL-MARK PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH Marek KIERZNIKOWICZ
Elektryk
Tartaczna 3
84-200 Wejherowo

505-112-803
sekretariat@el-mark.com
Elektryk
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWANIA I MONTAŻU ELEKTROENERGETYCZNEGO I AUTOMATYKI
Elektryk
Czeladnicza 16
84-200 Wejherowo

507-130-377
zbyszek@ampery.pl
Elektryk
PMP Sp. z o.o.
Elektryk
Budowlanych 2
84-200 Wejherowo

58 672-11-66
pmp@pmp.wej.pl
Elektryk
ELEKTRIX - Elektryka Przemysłowa i Mieszkaniowa Pallubicki Marcin
Elektryk
Wiejska 18
84-100 Puck

504157449
elektrix.nord@gmail.com
Elektryk
ELFACH Daszkiewicz Maria
Elektryk
Nowa 52
84-240 Reda

530820929 504196676
elfach@vp.pl
Elektryk
AR-ELECTRO Woźniak Arkadiusz
Elektryk
Wejherowska 21/6
84-113 Brzyno

794082800
biuro@ar-electro.pl
Elektryk
ENERGA TECH PARTNER MACIEJ KUJTKOWSKI
Elektryk
ul. ŁAMANA 7
82-500 KWIDZYN

601-262-292
maciej@energatech.pl
Elektryk
SPACER-ENERGO USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE ARKADIUSZ KROPISZ
Elektryk
ul. KOLISTA 1
82-500 KWIDZYN

782-957-287
arek@energatech.pl
Elektryk
„VOLT” Marek Armatowski
Elektryk
ul. Armii Krajowej 78/3
83-110 Tczew

te. 608 024 758
marar1@wp.pl
Elektryk
Zakład Usługowy „ELEKTRUS” Mariusz Musiał
Elektryk
ul. Braterska 2
83-115 Swarożyn

tel. 602 49 10 65
elektrus1@op.pl
Elektryk
„ELEKTROM” Tomasz Musiał Firma Elektryki & Automatyki
Elektryk
ul. Armii Krajowej 2f/27
83-110 Tczew

tel. 605 102 388
biuro@elektrom-tm.pl
Elektryk
Zakład Elektryczny Krzysztof Szwarc
Elektryk
ul. Jagiellońska 54
83-110 Tczew

tel. 668 416 257
zekszwarc@wp.pl
Elektryk
P.H.U „ELSERWIS” Marcin Makowski
Elektryk
ul. Wigury 4
83-130 Tczew

tel. 505 512 587
elserwis_pelplin@o2.pl
Elektryk
FELLOELEKTRO Leszek Śniatecki
Elektryk
ul. Kazimierska 23
84-240 Reda

 501390172

Elektryk
EL-ROS Wojciech Rosegart
Elektryk
ul. Żwirowa
81-010 GDYNIA

 697636723
 biuro@el-ros.pl
Elektryk
„ELEKTRO-KOMPLEKS”S.C.
Elektryk
Gryfa Pomorskiego 59
83-200 Starogard

502 468 684 6042 48 627
elektrokompleks@poczta.fm
Elektryk
P.H.U. Patryk Klein
Elektryk
Gen. Franciszka Kleeberga 39
83-200 Starogard Gd

600-199-466
patryk@zeklein.pl
Elektryk
ELEKTRO ENERG Łukasz Leszman
Elektryk
Gdańska 11A/8
83-200 Starogard

537 389 197
biuro@elektroenerg.pl
Elektryk
„LUKAS” Łukasz Libricht
Elektryk
Azaliowa 12
83-033 Gołębiewo

667 689 540
lukas-elektryk@wp.pl
Elektryk
INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ALARMOWE P.J. ELEKTRIC Piotr Narloch
Elektryk
Mostowa 1/1
83-262 Czarna

693864352
biuro@pjelektric.pl
Elektryk
RAD PROJEKT Radosław Najda
Elektryk
Królów Las 27A
83-132 Morzeszczyn

666-337-919
r.najda@radprojekt.com
Elektryk
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY
Elektryk
Główna 42 Bytonia
83-210 Zblewo

510 212 164
wieslaw.para@wp.pl
Elektryk
“ELEKTRO RONKOWSKI” Roman Ronkowski
Elektryk
Ceynowy 7 B
83-200 Starogard

504 362 547
elektroronkowski@wp.pl
Elektryk
Profesjonalne Usługi Elektryczne Mateusz Brylowski
Elektryk
Szklana 6
83-334 Miechucino



Elektryk
Zakład Usług Elektryczno-Budowl. Byczkowski Sławomir
Elektryk
ul. Dąbrowa 17
83-311 Goręczyno



Elektryk
Z-d Instalacji Elektrycznych Cirocki Edmund
Elektryk
ul. Pod Elżbietowo 21A
83-330 Żukowo



Elektryk
Przedsiębiorstwo Usługowe Cybula Marcin
Elektryk
ul. Szpitalna 10
83-332 Dzierżążno



Elektryk
PPH „DAMEL” Damps Piotr
Elektryk
ul. Podgórna 19
83-300 Kartuzy


damel133@wp.pl
Elektryk
P.W. Sebastian Deyna Deyna Sebastian
Elektryk
ul. Wyszyńskiego 11
83-340 Sierakowice



Elektryk
FirmaHandlowoUsługowa „DUŁAK“ Dułak Krystian
Elektryk
ul. Ceynowy 5
83-340 Sierakowice



Elektryk
El-Nakar Karol Frankiewicz
Elektryk
Kzewo 72b
83-304 Przodkowo


elnakar@wp.pl
Elektryk
GL-Instal Gojtowski Łukasz
Elektryk
ul. Peplińskiego 9
83-340 Sierakowice


gl-instal1@wp.pl
Elektryk
„TOMTRONIK” Grzenkowicz Tomasz
Elektryk
ul. Jeziorna 23
83-334 Miechucino



Elektryk
„Hirston” Sp. z o. o. Hirsz Grzegorz
Elektryk
ul. Bursztynowa 2
83-304 Przodkowo



Elektryk
Instalacje Elektryczne „ELDA” Kerlin Damian
Elektryk
ul. Wiosenna 10
83-307 Kiełpino


elda@onet.pl
Elektryk
Firma Usługowo-Szkoleniowo-Handlowa „ALSAT” Karpusz Krzysztof
Elektryk
ul. Armii Krajowej 1
83-330 Żukowo


biuro@alsat.gda.pl
Elektryk
Usługi Elektryczne Grzegorz Kuchta
Elektryk
ul. Ostrzycka 19
83-324 Brodnica Górna



Elektryk
„Progresselectric” Artur Lekner
Elektryk
Os. Mestwina 32
83-314 Somonino


artur@progresselectric.pl
Elektryk
AL.-SYSTEM Leman Kazimierz
Elektryk
Masłowo ul. Wichrowe Wzgórze 55
83-305 Pomieczyno



Elektryk
ZIE Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Niklas Daniel
Elektryk
ul.Abrahama 12
83-300 Kartuzy



Elektryk
Z-d Instalatorstwa Elektrycznego Niklas Edmund
Elektryk
ul. Abrahama 12A
83-300 Kartuzy



Elektryk
Zakład Usług Elektromechanicznych „ELTECH SYSTEM” Olszewski Andrzej
Elektryk
Grzybno ul. Podgórna 15
83-300 Kartuzy


andrzej@altechsystem.pl
Elektryk
Usługowy Z-d Elektryczno-Instalacyjny Piekarski Zdzisław
Elektryk
ul. Leśna 23
83-340 Sierakowice


elektrouslugi_piekarski@wp.pl
Elektryk
F.H. Al-Pio – Marek Pioch
Elektryk
ul. Majkowskiego 14
83-340 Sierakowice


marek@al-pio.pl
Elektryk
Z-d Usług Elektroenergetycznych „ELMIR” Płotka Mirosław
Elektryk
ul. Gdańska 57
83-330 Żukowo


elmir@elmir.koti.pl
Elektryk
PHU MARPOR Porwicki Marcin
Elektryk
ul. Konwaliowa 11
83-330 Zukowo


marpor@wp.pl
Elektryk
Usługowy Zakład Elektryczny Richert Andrzej
Elektryk
Grzybno ul. Przodkowska 24
83-300 Kartuzy



Elektryk
Fish-El Usługi Elektryczne Aleksander Rybakowski
Elektryk

83-328 Staniszewo 128A



Elektryk
FHU „MysterElektro” Szwelnik Tomasz
Elektryk
ul. Ogrodników 10
83-314 Somonino



Elektryk
INSTA Turzyński Marek
Elektryk
ul. Ogrodowa 12
83-331 Przyjaźń


Insta.turzynski@wp.pl
Elektryk
INSTA Turzyński Marek
Elektryk
ul. Słoneczna 10D
83-300 Łapalice


el-pl@wp.pl
Elektryk
Usługi Pomiarowo-Kontrolne Urządzeń Elektrycznych i Inst. Ustowski Andrzej
Elektryk
ul. Sienkiewicza 10
83-330 Żukowo



Elektryk
Mar Dan Elektro Woscholski Marcin
Elektryk
ul. Nowe Osiedle 1/3
83-300 Kartuzy



Elektryk
Usługi Elektryczne Wroński Dariusz
Elektryk
ul. Kartuska 3A
83-311 Goręczyno


elektrykwronski@gmail.com
Elektryk
Zakład Usług Elektrycznych i Elektromechanicznych Szymichowski Mariusz
Elektryk
ul. Klasztorna 14/5
83-300 Kartuzy


zuemariusz@wp.pl
Elektryk
Instalatorstwo Elektryczne i Ogólnobudowlane - Pomiary Elektryczne Laga Władysław
Elektryk
ul. Sportowa 12
83-110 Tczew

tel. 58/ 532 05 85

Elektryk
PRONDEX - Firma Usługowo - Handlowa - Andrzej Gajewski
Elektryk
Kaszubska 10
84-200 Gowino

604-652-645
prondex@onet.eu
Elektryk
USŁUGI ELEKRYCZNE BUDOWNICTWO OGÓLNE MARIAN KLIMOWSKI
Elektryk
OŚ. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 7/63
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

603433280
uslugielektryczne@biznespoczta.pl
florysta
Bożena Kwidzińska LA PAOLA KWIACIARNIA D.H.
Florysta
Główna 5A
84-239 Bolszewo

501-074-130
lapaola@interia.pl
videor
Foto-Szop Paulina Szopińska
Fotografia/videor
Pułkownika Dąbka 56
83-200 Starogard

880-156-212
jagodagat@gmail.com
videor
FOTO MIRA ŻAK Jacek Żak
Fotografia/videor
Dąbrowskiego 6E
84-230 Rumia

601653078
fotomirazak@gmail.com
videor
‘’FOTO MONO’’ WOJCIECH MONKIELEWICZ
Fotografia/videor
ul. SZTUMSKA 4 A
82-500 KWIDZYN

666-541-999
fotomono@wp.pl
videor
MAG FOTOGRAFIA SP.z O.O. Czaja Cezary
Fotografia/videor
ul. 3 Maja 11
83-300 Kartuzy

8 684-00-10

kosmetyka
Salon Fryzjerski „LUSIA” Kostuch Lucyna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Plac Troyana 2
83-333 Chmielno



kosmetyka
Salon Fryzjerski „URODA” Kostuch Beata
Fryzjerstwo/kosmetyka
Tuchom ul. Gdyńska 97
80-209 Chwaszczyno



kosmetyka
Salon Fryzjerski Damsko-Męski Mielewczyk Stanisław
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Dworcowa 6
83-300 Kartuzy



kosmetyka
SZALONE NOŻYCZKI Edyta Konkol
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wejherowska 10
84-217 Milwino

512-477-007
edyta.konkol26@gmail.com
kosmetyka
FRYZJERSTWO PATRYCJA GRANICA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wybickiego 6
83-250 Skarszewy

506 402 623
patrycja.granica@wp.pl
kosmetyka
Salon Fyzjerski Beata Groth
Fryzjerstwo/kosmetyka
6-go Marca 2a
83-261 Piece

721 642 645
-
kosmetyka
SI-BELLA HAIR BARBARA KUCHARSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Jana Brzechwy 1 lok. 1
84-240 Reda

501-608-974
basiaspiewok@interia.pl
kosmetyka
Hair by Sylwia Mańska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Marynarska 2B/29
84-240 Reda

512-772-106
hairbysylwiamanska@gmail.com
kosmetyka
KAROLINA GÓRLIKOWSKA STUDIO FRYZJERSKIE BEAUTY HAIR PIĘKNE WŁOSY
Fryzjerstwo/kosmetyka
Augustyna Necla 5B
84-200 Wejherowo

608-824-431
karolinka_84@buziaczek.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI KAROLINA STRYCHARCZYK
Fryzjerstwo/kosmetyka
Jackowo 13/2
84-210 Choczewo

665-605-251
MARCYCHM21@INTERIA.PL
kosmetyka
UNIQUE HAIR ANETA MISZKE
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wałowa 28
84-200 Wejherowo

517-942-444
wyszomierska.aneta@gmail.com
kosmetyka
Pracownia Fryzjerska Daria Kowalska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Morska 4/6
84-240 Reda

696-338-990
dariakowalska.e@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI "MONIKA" Monika Hallmann
Fryzjerstwo/kosmetyka
Podgórna 44
84-215 Gowino

508-173-787
halmannmonika@wp.pl
kosmetyka
ANIELSKIE CIĘCIE FRYZJER Z DUSZĄ Beata Młyńska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Boczna 4
83-304 Kobysewo

607-032-274
beata.mlynska@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI ARTUR. ARTUR BURCHACZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
Spacerowa 12a
84-200 Wejherowo

508-314-349
artursalonspacerowa@wp.pl
kosmetyka
STUDIO SL Sylwia Lis
Fryzjerstwo/kosmetyka
Augustyna Necla 8, lok. 4L
84-200 Wejherowo

516-546-978
studio.sl@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski "FRANCESCA" Franciszka Dampc "NA PLUS" Roboty Ogólnobudowlane
Fryzjerstwo/kosmetyka
Słoneczna 1
84-241 Gościcino

794-954-444
francescasalon@wp.pl
kosmetyka
StyLove Wow! Studio fryzur & Urody, Dorota Wójcik
Fryzjerstwo/kosmetyka
I Brygady Pancernej WP 5
84-200 Wejherowo

517-384-554
d.wojcik1470@gmail.com
kosmetyka
Salon Fryzjersko Kosmetyczny Adriana Gorzelak
Fryzjerstwo/kosmetyka
3 Maja 23B
84-200 Wejherowo

797-986-277
zloteciecie@interia.pl
kosmetyka
Usługi Fryzjerskie Ewelina Cyrocka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Józefa Wybickiego 18
84-207 Bojano

720-888-855
ewecyr28@wp.pl
kosmetyka
Studio Fryzjerskie Milena Nowakowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Judyckiego 5 lok. 4
84-200 Wejherowo

501-590-440
milusia_89@interia.eu
kosmetyka
Posh Hair Salon&Soa by Violetta Chołka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wniebowstąpienia 21, lok.1
84-200 Wejherowo

604-076-490
leszekcholka@o2.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "MONA" Attelier Urody Monika Drewa
Fryzjerstwo/kosmetyka
Zamostna 37/4
84-239 Bolszewo

510-575-832
monikadrewa2@gmail.com
kosmetyka
STUBA ADAM SALON FRYZJERSKI "ADAM"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Obrońców Helu 3
84-200 Wejherowo

664-475-146
adam.stuba@gmail.com
kosmetyka
KINGA KLAWA "BABSKI LOOK"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Św. Jana 7C
84-200 Wejherowo

668-958-729
studio-bl@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski "ESTETIKA" Pionk Joanna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Polna 3, lok. 39
84-200 Wejherowo

504-296-490
a.pioki76@gmail.com.
kosmetyka
"Monika Partyka"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wejhera 20
84-252 Orle

792-092-225
fryta.real@interia.pl
kosmetyka
ARTOL Artur Czylkowski i Aleksandra Czylkowska - spółka cywilna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Mostnika 16/1
84-200 Wejherowo

608-341-732
amiedziak@gmail.com
kosmetyka
Salon Fryzjerski Styl - Izabela Bobkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Abrahama 16
84-113 Wierzchucino

602-198-525
izabob27@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski "Coco Hair" MAGDALENA GRUBIŃSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Chopina 8
84-200 Wejherowo

667-454-730
madziara197955@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski "To Tu Metamorfoza" Joanna Brzeska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Alojzego Błaszkowskiego 12
84-217 Szemud

503-487-430
joasia2569@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE DANUSIA DANUTA BAKOWICZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
Św.Jana 7c lok.44
84-200 Wejherowo

503-079-810
szrederdanuta@gmail.com
kosmetyka
FRISOR KAROLINA KWIDZIŃSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Długa 17
84-200 Gowino

664-474-033
karolinagalik1@wp.pl
kosmetyka
MADAM BOŻENA DRYWKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Pucka 36
84-200 Wejherowo

509-070-699
bozena.drywka@gmail.com
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE ANETA DUNST
Fryzjerstwo/kosmetyka
Panek 5A
84-200 Wejherowo

728-475-441
dunst80@wp.pl
kosmetyka
STUDIO URODY GRAŻYNA SCHWANN
Fryzjerstwo/kosmetyka
Pucka 4
84-200 Wejherowo

697-290-550
info@studiograzyna.pl
kosmetyka
JOLANTA KREFT ZAKŁAD FRYZJERSKI "U JOLI"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kartuska 10
83-304 Przodkowo

691-517-971
jolisko1@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY I SOLARIUM "Gracja" BERNADETA KREF
Fryzjerstwo/kosmetyka
Orzeszkowej 1
84-239 Bolszewo

58 672-29-98
ornal.agnieszka@gmail.com
kosmetyka
"ANTONIO" WIOLETTA TROCHOWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Jana Kilińskiego 8
81-386 Gdynia

513-099-407
antonio-23@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI "FIORE" Honorata Białobłocka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Modrzewiowa 1A
84-239 Bolszewo

508-229-787
edamianek1@wp.pl
kosmetyka
DAMPC JUSTYNA GABINET FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "JUSTYNA"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Ogrody Nanickie 12
84-200 Wejherowo

506-459-514
1lopezik@wp.pl
kosmetyka
WOROBIEC ANNA SALON FRYZJERSKI "ANIA"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Tuwima 11
84-230 Rumia

733-387-269
ania_sych@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko - Kosmetyczny "Uroda" Teresa Labuda
Fryzjerstwo/kosmetyka
Rzeźnicka 6
84-200 Wejherowo

513-012-124
labuda.te@wp.pl
kosmetyka
URODA SALON FRYZJERSKI MARZENA BARANOWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Rzeźnicka 6
84-200 Wejherowo

604-539-174
mbaranowska2@o2.pl
kosmetyka
P.H.U. ONA &ON PIOTR STOCKI
Fryzjerstwo/kosmetyka
Chylońska 44
81-041 Gdynia

509-458-799
grazyna3872@o2.pl
kosmetyka
ZARZECZNA RENATA Salon Fryzjerski "AFRODYTA"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Pierwszych Osadników 1a
84-210 Choczewo

58 572-37-00
renatazarzeczna1@tlen.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI CZESŁAW WOJTALA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Sobieskiego 215
84-200 Wejherowo

502-274-219
maciejwojtala@gmail.com
kosmetyka
SALON PIĘKNOŚCI "DIANA" BOŻENA SZYMAŃSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wczasowa 20
84-200 Wejherowo

58 672-60-59
salon-diana@wp.pl
kosmetyka
SAJDAK ANNA SALON FRYZJERSKI "STYL"
Fryzjerstwo/kosmetyka
Leszczynowa 43
84-239 Bolszewo

602-645-573
sajdakstyl@gmail.com
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE "HENRYK" HENRYK MOSIEJKO
Fryzjerstwo/kosmetyka
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 28, lok. U30
84-200 Wejherowo

607-912-812
henrykmosiejko@wp.pl
kosmetyka
AGIO GRZEGORZ LADEMANN
Fryzjerstwo/kosmetyka
Dąbrowskiego 10B/1
84-230 Rumia

501-365-429
grzegorz.agio@op.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI Marzena Kaczmarska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Stefczyka 1/F
84-200 Wejherowo

58 672-04-29
marzkacz72@gmail.com
kosmetyka
FRYZJER DAMSKO-MĘSKI VIVA HANNA HOPA-FICHT
Fryzjerstwo/kosmetyka
Szyprów 4D
84-200 Wejherowo

506-074-028
vivafryzjer@o2.pl
kosmetyka
ZAKŁAD PERUKARSKI - FRYZJERSTWO MARZENA BLOKUS
Fryzjerstwo/kosmetyka
Okrężna 6
84-200 Wejherowo

501-598-204
blokus@poczta.onet.pl
kosmetyka
'SCARLET' ZAKŁAD FRYZJERSKI MONIKA SKIBA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Katowicka 17A/1
84-230 Rumia

502-056-827
moniaskiba@wp.pl
kosmetyka
FRYZJERSTWO MAŁGORZATA JAROSZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
Sienkiewicza 2B
84-200 Wejherowo

502-346-733
nozyczki1964@gmail.com
kosmetyka
Salon Fryzjesrki „ESTERA” Estera Leman
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kartuska 29
83-334 Miechucino

787-192-127
gisia17@wp.pl
kosmetyka
Studio Fryzjerskie BBC Barbara Byszuk-Ciślak
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Niepodległości 2A/3
83-000 Pruszcz Gdański

58 683-55-44
fryzjer_bbc@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „STYL” Karolina Dąbrowska-Szumny
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Krzywoustego 25
80-360 Gdańsk

58 553-66-75
kazimiera5@o2.pl
kosmetyka
Salony Fryzjerskie „Dorota” Dorota Piłat-Jakimczyk
Fryzjerstwo/kosmetyka
Pl. Górnośląski 4
81-509 Gdynia

58 664-88-41
sfdorota@o2.pl
kosmetyka
Studio Fryzjerskie „Koseda” Maria Koseda
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gniewska 21
81-047 Gdynia

794-440-587
koseda@studiofryzjerskie.pl
kosmetyka
Fryzjer „STUDIO NR 5” Katarzyna Mulak
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kwiatkowskiego 11C
80-299 Gdańsk

58 552-54-41
katarzynamulak@gmail.com
kosmetyka
Fryzjer Damsko-Męski „Matrix” Marzena Niemc
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 6
80-304 Przodkowo

58 681-98-38
Kinganiemc@gmail.com
kosmetyka
Kosmetyka paznokci, solarium, salon fryzjerski Grażyna Paczoska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Borowiecka 11
80-297 Banino

601-681-971
grazynapaczoska@vp.pl
kosmetyka
Salon „MONIKA” Monika Piątek
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Zwinisławy 4/2
81-572 Gdynia

509-755-399
monika-sylwia.taracha@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Połom” Aleksandra Połom
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kościuszki 3
81-704 Sopot

58 551-13-15
roberto.mr.x@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „DALIA 2” Dariusz Truszczyński
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kartuska 33
80-103 Gdańsk

58 302-98-08
dariusz-t@salonydalia.pl
kosmetyka
Studio Goldwell Sławomir Turos
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Żwirki i Wigury 4/4
80-463 Gdańsk

58 346-63-69
salon_goldwell@goldwell.pl
kosmetyka
„Fryzoteka” Monika Bednarek
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. 3 Maja 6
81-729 Sopot

501-299-811
monikabednarek10@wp.pl
kosmetyka
Salon fryzjerski „MONIKA” Monika Dering
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Karpacka 4C
80-336 Gdańsk

506-108-667
deringmonika@gmail.com,
kosmetyka
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „PASJA” Barbara Suchodolska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Małopolska 8
81-813 Sopot

533-542-794
suchodolskabarbara@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski Lucyna Druzic
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Łowców 10
80-175 Gdańsk

505-562-104
lucyna.dr@wp.pl
kosmetyka
HAIR SHOP Żaneta Grzechnik
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Świętojańska 82
81-388 Gdynia

793-336-233
zanetagrzechnik@gmail.com
kosmetyka
Salon Fryzjerski „DALIA” Tomasz Dutkowski
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kołobrzeska 24A
80-394 Gdańsk

501-414-862
daliagdansk@wp.pl
kosmetyka
ULTRAVIOLET Monika Czubachowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gryfa Pomorskiego 52U
Gdynia

517-835-009
maniek-marcin11@wp.pl
kosmetyka
BEAUTY BOX Jolanta Korsak
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Sobieskiego 2/1,
81-762 Sopot

789-381-658
aniakaczorowska55555@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski ELIXA Anna Bunkiewicz
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wybickiego 5A
84-230 Rumia

500657475
ania-gudanowska@wp.pl
kosmetyka
Gniech Monika Studio Fryzjerskie MONA
Fryzjerstwo/kosmetyka
Chabrowa 57
81-079 Gdynia


gniechmonika@gmail.com
kosmetyka
Kalve Group Przemysław Kaczmar
Fryzjerstwo/kosmetyka
Dąbrowskiego 17/3a
84-230 Rumia

608513847
a.chojnacka@albus.pl
kosmetyka
HAPPY Kwiatkowska Małgorzata
Fryzjerstwo/kosmetyka
Filtrowa 18/1
84-230 Rumia

503519364
gosia.budrewicz@wp.pl
kosmetyka
STUDIO OF TRENDY HAIR Lezner Katarzyna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Towarowa 25 lok. U2
84-230 Rumia

660758003
kadale@interia.pl
kosmetyka
Salon Urody WIKTORIA Joanna Mallek
Fryzjerstwo/kosmetyka
Żwirki i Wigury 18
84-230 Rumia

609410055
joannamallek@o2.pl
kosmetyka
NEW LOOK Salon Fryzjerski Ploc Karolina
Fryzjerstwo/kosmetyka
Towarowa 23/3
84-230 Rumia

503668070
karolinaploc@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "14-stka" Skelnik Anna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Włókiennicza 14
84-230 Rumia

502639125
annaskelnik1@poczta.onet.pl
kosmetyka
„CLAUDIA” KLAUDIA BRZOZOWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. GRUNWALDZKA 14
82-500 KWIDZYN

508-417-484
natb1@o2.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY „EWA STYLE” EWA CYPRUSEWICZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. GRUDZIĄDZKA 18/1
82-500 KWIDZYN

606-214-743
jacekcyprusewicz@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI KATARZYNA JURKIEWICZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. MICKIEWICZA 5
82-500 KWIDZYN

505-152-599
kasiaju89@gmail.com
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI ‘’SYMETRIA’’ KAMIŃSKA ANNA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. ŻEROMSKIEGO 14
82-500 KWIDZYN

662-241-951
ania_om@poczta.onet.pl
kosmetyka
CE-CE SALONY FRYZJERSKIE NADZIEJA KACPERSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wieżycowa 18
82-300 ELBLĄG

512-337-619

kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI HALINA KISSA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KOŚCIUSZKI 38
82-500 KWIDZYN

663-639-265

kosmetyka
SALON FRYZJERSKI ‘’GALA’’ KOŚKA AGNIESZKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Łąkowa 4
82-550 PRABUTY

603-585-520
agnieszkak9@op.p l
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE „MK’’ MAŁGORZATA KOWALCZUK
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KAMIENNA 11 B
82-500 KWIDZYN

509-332-575
goskakw@poczta.fm
kosmetyka
USŁUGI FRYZJERSKIE DANUTA KARALUS
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. 3 MAJA 15/1
82-500 KWIDZYN

695-457-284

kosmetyka
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI AGNIESZKA ŁASIŃSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KAMIENNA 11D
82-500 KWIDZYN

695-174-231
agnieszkamazur@gmail.com
kosmetyka
STUDIO ‘’EFEKT’’ NATALIA NOJEK
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KONOPNICKIEJ 13/1
82-500 KWIDZYN

691-539-772
nojkiewicz@gmail.com
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI AGNIESZKA PARTYKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KOPERNIKA 2D/7
82-500 KWIDZYN

606-932-765
agatyka@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE ‘’M&V’’ MAGDALENA PIEŃKOWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. TORUŃSKA 19B/1
82-500 KWIDZYN

607-211-959
majki.vanessa@onet.eu
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE ‘’LOOK&STYLE’’ EWELINA PŁOCHACKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KOPERNIKA 32 B
82-500 KWIDZYN

607-546-103
ewelinka241284@wp.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI POŚWIATA JAN
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. CHOPINA 18
82-500 KWIDZYN

501-537-636

kosmetyka
PRACOWNIA FRYZJERSKA PAULINA PRUS
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. MIESZKA 1 NR 12
82-500 KWIDZYN

694-465-004
paulina.prus13@gmail.com
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI PRZYGOCKA IWONA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. REYMONTA 1 82-550 PRABUTY
82-500 KWIDZYN

604-340-952
iwona.przygocka@onet.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI Ewa Sobczyńska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. GRUNWALDZKA 89
82-420 RYJEWO

604-233-485
sobekt@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE NEW LOOK ANNA SKALSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KOPERNIKA 2/1
82-500 KWIDZYN

888-435-704
skalska.newlook@gmail.com
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI ‘’CLASSIC’’TOMASZEWSKA EWA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. ŻEROMSKIEGO 163
82-500 KWIDZYN

518-685-020
ewafryzjer@interia.pl
kosmetyka
DOM FRYZUR ‘’MAŁGOSIA’’ MAŁGORZATA WASILEWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. POLNA 7 A
82-500 KWIDZYN

782-188-643
gosiakwidzyn@interia.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI PIOTR KARCZEWSKI ‘’KARCZEWSKI PROFESSIONAL’’
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. KISIELICKA 36 J
82-550 PRABUTY

661-694-680
karczewski22@o2.pl
kosmetyka
Studio Fryzur „ESKA” Katarzyna Eska-Pasikowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Partyzantów 11a/3
83-140 Gniew

tel. 607 941 608

kosmetyka
Studio Urody BLANKA Anna Wojtarowicz
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Jedności Narodu 30e
83-110 Tczew

tel. 504 813 901
sarenka_tczew@tlen.pl
kosmetyka
KATE HAIR DESIGN sp. z o.o
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Cicha 3/8
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 511 489 763
k.samko@interia.pl
kosmetyka
La Trepa Magdalena Trepkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Dworcowa 2B
83-130 Pelplin

tel. 502 030 963
magdalenatrepkowska@wp.pl
kosmetyka
Zakład Fryzjerski „GRAŻYNA” Grażyna Szostak
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Jodłowa 11B
83-110 Tczew

tel. 58/777 16 44
grazynasz53@op.pl
kosmetyka
Pracownia Fryzjersko-Kosmetyczna Anita Kowalewska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Krótka 6/2
83-110 Tczew

tel. 58/ 530 20 55

kosmetyka
Salon Fryzur Agnieszka Kruczek
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Fantazego 1/1
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 602 127 801
agnieszka.kruczek33@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „Glamour” Elżbieta Johannsen
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wojska Polskiego 18/1
83-110 Tczew

tel. 726 653 890
e-mail elzbietaglamour@wp.pl
kosmetyka
Galeria Fryzur Artystycznych Joanna Kuzas-Jakuszewska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Obrońców Poczty Polskiej 1
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 502 239 157
kuzas7@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „WIKTORIA” Żaneta Białek
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Rogozińskiego 5/ S 6
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 604 700 650
zanetka2@o2.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „Bożena” Bożena Lipińska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. J.Jasińskiego 3E
83-110 Tczew

tel. 58/ 532 71 28
boz-71@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „ELWIRA” Elwira Hałaj
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Solidarności 9
83-110 Tczew

tel. 58/ 532 69 84
ita1977@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „BASIA” Joanna Sobol
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 50
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 71 55
shades@op.pl
kosmetyka
„GABI” Salonik Fryzjerski Gabriela Okupińska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Jasia i Małgosi 8D lokal 8
83-110 Tczew

tel. 516 055 088
1gabi1@interia.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „GRACJA” Danuta Jakubczak
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Starogardzka 35
83-240 Lubichowo

tel. 58/ 588 50 58

kosmetyka
Fryzjerstwo Męskie Tadeusz Kowalewski
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wyzwolenia 1/3A
83-110 Tczew

tel. 505 479 880
grzybek@interia.pl
kosmetyka
Centrum Włosa Fryzjer Damsko-Męski Sylwia Kryża
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Mieszka I 1
83-110 Tczew

tel. 692 486 211

kosmetyka
Zakład Fryzjerski Hanna Skłodowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wybickiego 8
83-130 Pelplin

tel. 603 650 139
hanna.sklodowska@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „MADI” Marzena Ścisłowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kopernika 1C
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 62 71
marznas@tlen.pl
kosmetyka
Salonik Fryzjerski „PAULA” Katarzyna Stolz
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wł. Jurgo 10
83-110 Tczew

tel. 502 187 085
kasiastolz878@gmail.com
kosmetyka
Zakład Fryzjerski Aneta Grzeszkiewicz
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Wojska Polskiego 10
83-110 Tczew

tel. 609 314 775
aneta.grzeszkiewicz@gmail.com
kosmetyka
„Lilia” Batyl Lilija Zakład Fryzjerski
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Żwirki 41 lok.30
83-110 Tczew

tel. 501 464 182
lilija.batyl@gmail.com
kosmetyka
MAZAYE Agnieszka Potrykus
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Osadnicza3/b26
84-240 Reda

502493408
 Agnieszka27ps@gmail.com
kosmetyka
EUFORIA Monika Walachniewicz
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Obwodowa 24
84-240 Reda

502759395
 Euforia575@interia.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski ,,VIOLIS”
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul.Wybickiego1
84-230 Rumia

790377288
 Violis1@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI  Marek Czylkowski
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul.Kosynierów 7
84-230 Rumia

500894470
 czylkowski@wp.pl
kosmetyka
STUDIO URODY  WYCZESZ WYMALUJ  Barbara Nosek
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Osadnicza 3
84-240 Reda

530594462
 Basia.nosek@poczta.fm
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE ,,ASIA” J.Marszałkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 4
84-230 Rumia

503891728
 dari35@opo.pl
kosmetyka
Pracownia Fryzjerska  Katarzyna Brzozowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Osadnicza 3b/35
84-240 Reda

737615110
 katarzyna.kaprys@gmail.com
kosmetyka
ZAKŁD FRYZJERSKI ,,IRENA” Irena Kuczyńska
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Paderewskiego 9
84-230 Rumia

58679452

kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „MARIOLA” Mariola Borowicka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gen. Hallera 5
83-250 Skarszewy

604 593 129 883 551 980
tomekborowicki@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZUR DAMSKO-MĘSKICH
Fryzjerstwo/kosmetyka
Zblewska 3
83-200 Starograd Gdański

58 56 080 41 501 029 771
joannac1978@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski „ Mirka” Małghorzata Delewska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Armii Krajowej 9h
83-200 Starogard

881 685 415
gosiczka002@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „DARIA” Daria Eggert
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gdańska 59
83-212 Bobowo

792 297 691
daricz@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „FABRELLO” Małgorzata Fabrello
Fryzjerstwo/kosmetyka
Podkomorzego 2
83-000 Pruszcz

58 683 07 77 501 270 060
m.fabrello@wp.pl
kosmetyka
„GAWRZYAŁDESING” Salon Fryzur
Fryzjerstwo/kosmetyka
Basztowa 13
83-200 Starogard

58 56 111 66
gawrzyaldesing@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZUR „MAŁGORZATA HEROLD”
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kościerska 37 F
83-210 Zblewo

792 015 648
pherold@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski "eMKa" Magdalena Klamann
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wyszyńskiego 35
83-200 Starogard

504108051
emka.salon@o2.pl
kosmetyka
SALON FRYZUR “NICOLE” Magdalena Konieczna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kossaka 1/14
83-00 Pruszcz

58 682 22 77 513 101 048
magusita7@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „REGINA” Regina Kosecka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gimnazjalna 4
83-200 Starogard

58 56 258 77
agnieszkakosecka1@o2.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZUR „VENUS” Katarzyna Kowalewska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Żwirki i Wigury 9 A
83-200 Starogard

502 569 855 58 56 332 07
katarzynakowalewska80@o2.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „ANITA” Anita Kraińska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Okrężna 23
83-200 Starogard

606 913 108
salon.anita@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI „LAURA” Wojciech Kuling
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gen. Hallera 11
83-200 Starogard

503 065 166
w.kuling@poczta.onet.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „AVANGARDA” Elwira Kurkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Nowowiejska 2
83-260 Kaliska

58 588 97 68 607 995 432
avangarda_kaliska@interia.pl
kosmetyka
LUSTUDIO Lucyna Landowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Ul.Rycerska 5
83-200 Starogard

575 787 800
lucyna.landowska@wp.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI „P&E” Piotr Lindenau
Fryzjerstwo/kosmetyka
Chojnicka 10/5
83-200 Starogard

58 56 207 24
fryzjer52@gmail.com
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE “G&K PLICHTA”
Fryzjerstwo/kosmetyka
Lubichowska 14
83-200 Starogard

693 818 497
gosiaa75@o2.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „OLA” Aleksandra Małecka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gdańska 25/1 8
83-200 Starogard

606 248 156
aleksandra.malecka@spoko.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI Joanna Mańkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Juranda ze Spychowa 6
83-200 Starogard

601 070 308 58 56 278 46
mankowski.mariusz@gmail.com
kosmetyka
STUDIO FRYZUR „AGA” Agnieszka Mowińska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Wróblewskiego 4
Koteże 83-200

509 040 576
amowinski128@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „MARGOT” Dorota Murawska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kościuszki 41
83-200 Starogard

504 483 630
murawska_dorota@wp.pl
kosmetyka
PURE PATRYCJA Nelke
Fryzjerstwo/kosmetyka
Traugutta 19
83-200 Starogard

518 058 984
-
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI „MARS I WENUS” Izabela Pitruszka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Mickiewicza 7
83-262 Czarna

587 82 02 508 297 778 587 80 64
izabelapietruszka@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski “ALINA” Alina Polaszek
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kolejowa 1
83-212 Bobowo

601-682-325
alina.plutowska@o2.pl
kosmetyka
PRACOWNIA FRYZJERSKA Jolanta Pyszka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kościerska 2
83-250 Skarszewy

514 479 877
jolanta.pyszka@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI “U WERONIKI” Weronika Radde
Fryzjerstwo/kosmetyka
Ks.Kellera 27
83-200 Starogard

502 638 171
weronikaradde@onet.eu
kosmetyka
USŁUGI FRYZJERSKIE Joanna Ramusiak
Fryzjerstwo/kosmetyka
Hallera 29
83-200 Starogard

58 775 54 00 501 377 110
akademiaurody1@interia.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI “EWELINA” Elżbieta Rogaszewska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Cisowa 33
83-250 Skarszewy

781 499 550
ewelina.sulewska@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI „GRACJA” Justyna Sawicka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Płk. Dąbka 67
83-200 Starogard

509 621 613
-
kosmetyka
STUDIO FRYZUR Celina Sieracka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kanałowa 19
83-200 Starogard

606 424 619 56 109 66
studiofryzur11@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „MARIOLA” Mariola Szewczyk -Głuchowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Długa 15
83-260 Kaliska

507 451 835
mariolaszg@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZJERSKIE „NEFRETETE” Katarzyna Szramka
Fryzjerstwo/kosmetyka
Słowackiego 14
83-262 Czarna

509 345 601
katarzyna-szramka@wp.pl
kosmetyka
PRACOWNIA FRYZJERSKA Jolanta Walkowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Gimnazjalna 1
83-200 Starogard

888254040
jolantawalkowska@wp.pl
kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI „MONIKA”
Fryzjerstwo/kosmetyka
Górna 2
83-250 Skarszewy

509 624 995
monikajanuszwejer@gmail.com
kosmetyka
STUDIO FRYZUR I URODY „KAROLLA” Beata Weiss
Fryzjerstwo/kosmetyka
Spichrzowa 8
83-200 Starogard

721 276 056
beti.08@wp.pl
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „ASIA” Joanna Wnorowska
Fryzjerstwo/kosmetyka
Tczewska 4
83-200 Starogard

504 194 130
asiawnorowska@interia.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZUR MIMOR Sebastaian Wojtaś
Fryzjerstwo/kosmetyka
Os.800-lecia 14/U4
83-200 Starogard

795 684 747
seba25stg@wp.pl
kosmetyka
USŁUGI FRYZJERSKIE „CATRIN” Katarzyna Wrycza
Fryzjerstwo/kosmetyka
Jezierce 16
83-206 Kleszczewo

607 997 030
kasia.wrycza@wp.pl
kosmetyka
Edyta Darnowska Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
Fryzjerstwo/kosmetyka
Rynek Kazimierza Pułaskiego 5/1a
82-230 Nowy Staw

501 660 231
darnowska.edyta@gmail.com
kosmetyka
Krzysztof Draszanowski Atelier Fryzjerskie
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Głowackiego 2/5
82-200 Malbork

793 157 070
draszanowskikrzysztof@gmail.com
kosmetyka
Nadzieja Kacperska POINT Salony Fryzjerskie
Fryzjerstwo/kosmetyka
Al. Rodła 6
82-200 Malbork

55 647 32 00
biuro@salonpoint.pl
kosmetyka
Karolina Kalinowska Salon Fryzjerski KAROLA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Reymonta 28/2
82-200 Malbork

55 273 50 59
karolina1979-1979@wp.pl
kosmetyka
Dominika Poprzeczka-Budzich Klinika Włosa
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Francuska 24
82-200 Malbork

507 510 714
dominika.poprzeczka20@gmail.com
kosmetyka
Marta Rybczyńska Salon Fryzjersko-Kosmetyczny DOTYK PIĘKNA
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kościuszki 40
82-200 Malbork

503 441 551
martusia5031@wp.pl
kosmetyka
HAIR STUDIO DIANA GRUDKOWSKA
Fryzjerstwo/kosmetyka
UL. ZALEWOWA 1
82-110 SZTUTOWO

570985124
dgrudkowska1994@gmail.com
kosmetyka
SALON FRYZJERSKI „Joanna” JOANNA DZIECIUCH
Fryzjerstwo/kosmetyka
OŚ. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 4B
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

607086742

kosmetyka
ZAKŁAD FRYZJERSKI „U-MF” MAGDALENA AVALYAN
Fryzjerstwo/kosmetyka
OŚ. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 3
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

552472015
mavalyan@wp.pl
kosmetyka
STUDIO FRYZUR PIOTR WLAZŁO
Fryzjerstwo/kosmetyka
UL. KOPERNIKA 1
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

509160579
zil10@wp.pl
kosmetyka
KOMPLEKS FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY „Miejsce Aniołów” DAGMARA KLESZCZ
Fryzjerstwo/kosmetyka
UL. 3 MAJA 2
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

508175622
dagmarakleszcz456@gmail.com
kosmetyka
Studio Fryzjerskie „EFEKT” Anna Bir
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Przedszkolna 1
83-340 Sierakowice


s@efektsierakowice.pl
kosmetyka
H-ANKA Fryzjerstwo i Kosmetyka Bobkowska Anna
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Armii Krajowej 16
83-330 Żukowo



kosmetyka
Fryzjerstwo-Kosmetyka Monika Brylowka
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 19A
83-300 Kartuzy



kosmetyka
Salon Urody „MB” Byczkowska Mirosława
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Armii Krajowej 23
83-330 Żukowo



kosmetyka
Salon Fryzjerski „MILAGRO” Cieszyńska Magdalena
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Akacjowa 13
83-034 Trąbki Wielkie



kosmetyka
OdNOWA Grzegorz Cirotzki
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdanska 19A
83-300 Kartuzy



kosmetyka
Zakład Fryzjerski Czerwinska Anita Damsko-Męski
Fryzjerstwo/kosmetyka
Kosowo ul. Dolna 10
83-304 Przodkowo



kosmetyka
Salon Fryzjerski dla Pań i Panów Drewek Bożena
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. 3 Maja 6
83-300 Kartuzy



kosmetyka
Salon Fryzjerski „ U Justyny” Formela Justyna
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Długa 77
83-307 Kiełpino



kosmetyka
Salon Fryzjerski „Sylwek” Gizela Sylewster
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 7
83-300 Kartuzy


Gizela.trendy@gmail.com
kosmetyka
Salon Fryzjerski Grzenkowicz Irena
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Lęborska 19
83-340 Sierakowice



kosmetyka
Usługi Fryzjerskie Hirsz Kazimierz Damsko- Męskie
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdyńska 10
83-330 Żukowo



kosmetyka
Zakład Fryzjerski Hein Barbara
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Ceynowy 11
83-314 Somonino



kosmetyka
Zakład Fryzjerski „Trendy Aniołek” Jankowska Justyna
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdyńska 65
80-209 Chwaszczyno



kosmetyka
Z-d Fryzjersko-Kosmetyczny Klein Zyta 5
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kościuszki 14
83-300 Kartuzy



kosmetyka
„KRAASZ” Jolanta Krauza
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kościuszki 9
83-300 Kartuzy


kraasz@onet.pl
kosmetyka
Salon Fryzjersko Kosmetyczny Kreft Dominika
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Aleja Zwycięstwa 13A
83-320 Sulęczyno



kosmetyka
Z-d Fryzjerski Lejk Mariola
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kartuska 19
83-334 Miechucino



kosmetyka
Świat Fryzur „BEUTY”Halina Łaga
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 1A
83-304 Przodkowo



kosmetyka
Salon Fryzjerski „JOLANTA” Marszałkowska Jolanta
Fryzjerstwo/kosmetyka
Garcz ul. Świerkowa 3
83-333 Chmielno



kosmetyka
„KAWIK” PośrednictwoFinansowe i Ubezpieczeniowe Mońko Wojciech
Fryzjerstwo/kosmetyka
Leźno ul. Ogrodowa 11
80-298 Gdańsk



kosmetyka
Salon Fryzjerski Peta Renata
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Fenikowskiego 17
83-330 Żukowo



kosmetyka
„Rozalie” Salon Fryzjerski Plichta Wioleta 589-141-04-51
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 6
83-340 Przodkowo



kosmetyka
Zakład Fryzjerski „MARIA” Rożyńska Maria
Fryzjerstwo/kosmetyka
Os. Nad Radunią 26
83-314 Somonino



kosmetyka
Salon Fryzjerski „Estetica”Samotyj-Leńczewska Barbara
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Św. Floriana 3
83-340 Sierakowice



kosmetyka
Studio Fryzjerskie „NATALIA” Sobisz Natalia
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Kartuska 4
83-324 Brodnica Górna



kosmetyka
Salon Fryzjerski Sosnowska Irena
Fryzjerstwo/kosmetyka
Leszno ul. Krótka 3
83-307 Kiełpino



kosmetyka
„ANGELIKA”Salon Fryzjerski Stenka Angelika
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gen. Maczka 12
83-340 Sierakowice



kosmetyka
Salon Fryzjerski „Kratka” Szymańska Emilia
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Jeziorna 6c
83-300 Kartuzy


Kratka.k-zy@o2.pl
kosmetyka
Studio Fryzjerskie Tutkowska-Hinc Barbara
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Klasztorna 2A
83-300 Kartuzy



kosmetyka
Salon Fryzjerski „ANIA” Wittka Anna
Fryzjerstwo/kosmetyka
Garcz ul. Cicha 1A
83-333 Chmielno



kosmetyka
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Wrońska Danuta
Fryzjerstwo/kosmetyka
Leźno ul. Żukowska 1A
80-298 Gdańsk Kokoszki



kosmetyka
Z-d Fryzjerski Damsko-Męski Ziegert Danuta
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Parkowa 11
83-330 Żukowo



kosmetyka
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TANITA” Tomasz Tylicki
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. ks. Blocka 2
83-200 Starogard Gdański

tel. 58/ 775 11 11
tylicki.t@wp.pl
kosmetyka
Salon Fryzjerski Damsko-Męski „GLAMOUR” Górecka Iwona
Fryzjerstwo/kosmetyka
ul. Gdańska 16A
83-300 Kartuzy



Gastronomia
"ALCATRAZ" RAFAŁ ŻUCHLIŃSKI
Gastronomia
Rybacka 7
84-200 Wejherowo

515-041-823
alcatrazcatering@wp.pl
Gastronomia
AA INWEST SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Restauracja ABOGADA
Gastronomia
Pl. Jakuba Wejhera 22
84-200 Wejherowo

795-799-940
abogada@abogada.pl
Gastronomia
Marcin Świerk
Gastronomia
Lisewo 1
84-250 Gniewino

531-888-881
marcinswierk@wp.pl
Gastronomia
DWOREK RAJSKA GÓRA Karol Sobolski
Gastronomia
Wiejska 6
84-252 Góra

888-999-575
info@rajskagora.pl
Gastronomia
"BAYOU CAFE "-Piotr Zając
Gastronomia
I Brygady Pancernej WP 28( Centrum Handlowe Kaszuby)
84-200 Wejherowo

791-227-498
bayoucafe@wp.pl
Gastronomia
Restauracja TRZY KORONY " ANDRZEJ LABUDDA
Gastronomia
Jana III Sobieskiego 296
84-200 Wejherowo

690-476-609
restauracjatrzykorony@wp.pl
Gastronomia
CATERING GUSTO Piotr Tuskowski
Gastronomia
Ogrodowa 10
84-239 Bolszewo

509-550-490
catering-gusto@wp.pl
Gastronomia
STUBBA GRAŻYNA HANDEL OBWOŹNY ART. SPOŻYWCZYMI, USŁUGI GASTRONOMICZNE Graż
Gastronomia
Oliwska 30
84-208 Kielno

510-036-419
gra.stu@wp.pl
Gastronomia
mp. catering Maria Pietrowska ORANŻERIA "LA BELLE"
Gastronomia
Grottgera 3A
84-200 Wejherowo

660-482-213
biuro@mp-catering.pl
Gastronomia
Karol Mielewski DUET
Gastronomia
Nanicka 22
84-200 Wejherowo

607-032-152
kaja.mielewska@poczta.onet.pl
Gastronomia
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne "Ellwart" Izabela Ellwart
Gastronomia
Kociewska 8
84-200 Wejherowo

609-999-903
iza@lastrada.net.pl
Gastronomia
WYROBY PIEKARSKIE I RESTAURACJA S.C. Zbigniew Itrych, Wioletta Dąbek
Gastronomia
Tartaczna 1
84-207 Bojano

604-371-784
nestorbojano@wp.pl
Gastronomia
Szatkowski Michał "CHATA"
Gastronomia
Gdańska 2
84-242 Luzino

691-350-451
kapelmistrz@wp.pl
Gastronomia
LOKAL GASTRONOMICZNY "TAWERNA" Andrzej Kotłowski
Gastronomia
12 Marca 193
84-200 Wejherowo

600-021-276
kotlowski2@o2.pl
Gastronomia
Zajazd „Słoneczny” s.c
Gastronomia
ul. Reymonta 6
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 17 16
biuro@zajazdsloneczny.pl
Gastronomia
H&H Zochlina
Gastronomia
ul. Sobieskiego 84a
84-230 Rumia

586793424
 marekdosz@wp.pl
Gastronomia
KUCHNIA JADWIGI I HELENKI A.Lutka, E.Kurszewska Spółka Cywilna
Gastronomia
Jagiełły 29
83-200 Starogard

733-303-408
kuchnia.jadwigi@o2.pl
Gastronomia
„KAMIENNY ZDRÓJ” Rafał Młyński
Gastronomia
Więckowy 73
83-250 Skarszewy

505 175 567
kamiennyzdroj73@interia.pl
Gastronomia
PRO-MOT Sp.z o.o.
Gastronomia
Świętego Jana 6
83-250 Skarszewy

881 288 288 881 288 878
ksiegowosc@papudajnia.pl, muler.arkadiusz@gmail.com
Gastronomia
RESTAURACJA „ZAMKOWA” Marek Wysiecki
Gastronomia
Plac Zamkowy 1
83-250 Skarszewy

509 818 486
restauracja-zamkowa@wp.pl
Gastronomia
“RODOS” Adam Zydel, Wiesław Cyrzan s.c.
Gastronomia
Al.Armii Krajowej 28/1
83-200 Starogard

607 931 854
ardoering@wp.pl
Gastronomia
WILLA RESTAURACJA JOKER JOANNA WINNICZEK-PRZYBOROWSKA
Gastronomia
UL. SIENKIEWICZA 2
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

605695690
willajoker@gmail.com
Gastronomia
PHU „Andrus” Piotr Andrusiewicz
Gastronomia
ul. Książąt Pomorskich 2E
83-330 Żukowo


Piotr.andrus77@gmail.com
Gastronomia
„GRONO” S. C. Gosk Maria
Gastronomia
ul. Polna 17
83-300 Kartuzy



Gastronomia
BAK Brzeziński Kazimierz
Gastronomia
Lubichowska 14
83-200 Starogard

728 996 547
bakara@bakara.eu
Gastronomia
Hotel ,,VICTORIA”
Gastronomia
ul.Zamostna 1
84-239 Bolszewo

587782848
 info@hotelvictoria.pl
Gastronomia
HOTEL „BACHUS” Wojciech Kosecki
Gastronomia
Mickiewicza 21
83-200 Starogard

58 56 230 23 507 105 570
ksiegowosc@hotelbachus.pl
Inne
GLASS-SERWIS Ewelina Wysocka
Inne
Pinczyńska 82
83-210 Zblewo

608 478 280
biuro@glass-serwis.pl
Inne
GRAINTEC Mariusz Piecuch
Inne
Gdańska 6
83-230 Smętowo

503 025 125
dmuchawy@wp.pl
Inne
PHU BROKER Sp.z.o.o.
Inne
Derdowskiego 4
83-200 Starogard

538 310 450
mariusz.szwarc@broker.stg.pl
Inne
P.U.H ALUWIK Technologia Aluminiowa Krzysztof Waśniewski
Inne
Al.Solidarności 8
83-110 Tczew

tel. 883 818 343
biuro.aluwik@gmail.com
Inne
Aquastandoor Stanisław Mokrzycki
Inne
80-297 Banino, Borowiecka
80-297 Banino

58 342 57 87
baseny@aquastandoor.p
Inne
KAMEXSERVICE Bartłomiej Klein
Inne
ul. Sportowa 11
83-110 Tczew

tel. 698 055 095

Inne
Filia - Firma „ARS” Arkadiusz Stubba Kolnik
Inne
ul. Warsztatowa 5
83-110 Tczew

tel. 58/ 732 28 04
ars@ars.gda.pl
Inne
Firma „ARS” Arkadiusz Stubba Kolnik
Inne
ul. Świerkowa 7
83-032 Pszczółki

tel. 58/ 732 28 04
ars@ars.gda.pl
Inne
Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu TEXTEL Spółka z o.o.
Inne
Budowlanych 2
84-200 Wejherowo

502-494-045
naskręt@naskręt.com.pl
Inne
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JÓZEF TOCHA
Inne
ul. WARSZAWSKA 35
82-500 KWIDZYN

603-636-933; 609-615-546
fhu.tocha@wp.pl
Inne
CHOPIN Telewizja Kablowa Sp. z o.o.
Inne
Przemysłowa 3
84-200 Wejherowo

58 738-97-00
tkchopin@tkchopin.pl
Inne
Mateusz Kołwzan PM-INSTAL wspólnik spółki cywilnej
Inne
Wybickiego 4
84-242 Luzino

515-385-889
biuro@pm-instal.com
Inne
ZDZISŁAW KARSZNIA
Inne
Ogrodowa 3
84-100 Żelistrzewo

501-065-805
grazyna.ka1@wp.pl
Inne
"Energobud" Handel i Usługi Ireneusz Kandzorra
Inne
Wilczka 3
84-242 Luzino

600-356-203
irekenergobud@.wp.pl
Inne
EL-STA Sp.z o.o. Spółka komandytowa
Inne
Górki 5
83-330 Żukowo

058 694-40-44
el-sta@el-sta-eu
Inne
Zakład Usługowo - Handlowy "ELNAR" - Dariusz Czapp
Inne
Pierwszej Brygady Pancernej WP 18
84-200 Wejherowo

058 677-53-73
czappd@poczta.onet.pl
Inne
WALTEL ZAKŁAD USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH WALDEMAR KURPET
Inne
Wałowa 28/6
84-200 Wejherowo

602-650-598
sekretariat@waltel.pl
Inne
„BMS”SPÓŁKA JAWNA ZBIGNIEW BIELECKI
Inne
ul. STASZICA 22
82-500 KWIDZYN

608-690-622
bieleckizbig@gmail.com
Inne
F.H.U „KafCOM” Marcin Patyk
Inne
ul. Dworcowa 19A/5
83-130 Pelplin

tel. 501 520 275
biuro@kafcom.pl
Inne
FU CKZ ELEKTRO s.c
Inne
ul. Jagiellońska 54
83-110 Tczew

tel. 692 493 838
ckzelektro@wp.pl
Inne
„MARPEL” Marek Brzeziński
Inne
ul. Kopernika 1
83-130 Pelplin

tel. 602 123 650
marekbrze@poczta.onet.pl
Inne
ZAKŁAD ELEKTRONICZNY Roman Engler
Inne
Cystersów 16
83-236 Pogódki

58 588 25 41 604 952 166
roman.engler@wp.pl
Inne
PPHU „FAZA” Import-Eksport Tomasz Gila
Inne
Sportowa 2C
83-210 Zblewo

600 096 391
faza.gt@wp.pl
Inne
P.P.U.H.”ELPOL” Rafał Kosiedowski
Inne
Kwiatowa 21
83-251 Pinczyn

58 588 47 48 604 558 146
biuro@elpol1.pl
Inne
TAMOL Renata Molin
Inne
Bursztynowa 2
83-200 Starogard

889 146 686
biuro@tamol.pl
Inne
FIRMA WIELOBRANŻOWA SG SAKOWICZ ,TARAKAN SPÓŁKA JAWNA
Inne
Plac 700-Lecia 4
83-210 Zblewo

783 978 504
sgele@wp.pl
Inne
PRZEDSĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „EL-BAZA”
Inne
Leśna 11 A
83-212 Bobowo

508 162 550
el-baza@wp.pl
Inne
WiZO Karol Hilbrycht
Inne
ul. Kościerska 11
83-300 Kartuzy



Inne
PP-UiH „ELUS” Hinc Kazimierz
Inne
ul. Kościerska 1A
83-300 Kartuzy



Inne
Z-d Usług Wielobranżowych Kostuch Jan
Inne
Garcz ul. Kartuska 44
83-333 Chmielno



Inne
Elwoz Energia sp. z o.o. Kotłowski Krzysztof
Inne
Szklana 44
83-334 Miechucino



Inne
PP-UiH „ELUS” Kuźma Leszek
Inne
ul. Kościerska 1A
83-300 Kartuzy



Inne
ENERTECH Lidzbarski Wiesław
Inne
ul. Rubinowa 14
83-304 Przodkowo


Wieslaw.lidzbarski@enertech.gda.pl
Inne
„LAMEL” Rozdzielnice Plichta Mirosław
Inne
Pępowo ul. Gdańska 3
83-330 Żukowo



Inne
HELP Tomasz Lewandowski
Inne
ul. Armii Krajowej 17
83-110 Tczew

tel.886 598 886

Inne
„Elekad” Dombrowski Adam
Inne
Załęże 38
83-304 Przodkowo


elekaddom@wp.pl
Inne
FWUH „SILPOMP” Młyński Ryszard
Inne
ul. Ceynowy 5
83-340 Sierakowice



Inne
SKRZYPEK DANUTA Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Inne
Słoneczna 86
84-241 Gościcino

518-571-503
sklep.s-p.skrzypek@wp.pl
Inne
SKLEP SPOŻYWCZY Jarosław Plichta
Inne
Kotłowskiego 71
84-200 Wejherowo

505-064-572
plichtaj@o2.pl
Inne
HURT-DETAL ART. SPOŻYWCZE I PRZEMYSŁOWE Beata Nowicka
Inne
Krucza 2
84-239 Bolszewo

603-064-697
hurtdetalnowicka@prokonto.pl
Inne
LANGE WALDEMAR PHU "LANGE"
Inne
Pierwszych Osadników 21
84-210 Choczewo

791-277-773
wallan@wp.pl
Inne
Sklep Odzieżowy "Mix" Iwona Domska
Inne
Ofiar Stutthofu 12
84-242 Luzino

535-520-222
iwonadomska@gmail.com
Inne
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "FUKS" - Zadrowscy S J
Inne
Rzeżnicka 8
84-200 Wejherowo

58 677-40-44
ola@fuks24.pl
Inne
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "SZROT" Bogdan Szrot
Inne
Brzozowa 1
84-241 Gościcino

501-371-534
dcgoscicino@wp.pl
Inne
ZOOFARM K. i Z. TAUBE ZBIGNIEW TAUBE
Inne
Pucka 3
84-200 Wejherowo

58 677-41-84
zoofarm@wp.pl
Inne
Sklep Spożywczo - Przemysłowy - Lucyna Pranschke, Wioletta Prans
Inne
Zamostna 56a
84-239 Bolszewo

509-394-505
lucynapranschke58@gmail.com
Inne
HANDEL HURTOWY STEFAN KOPOWSKI
Inne
Rzeźnicka 10A
84-200 Wejherowo

603-661-225
hhkopowski@wp.pl
Inne
HALMAN MICHAŁ SKLEP METALOWO HYDRAULICZNY-USŁUGI HYDRAULICZNE
Inne
Wejherowska 54
84-217 Szemud

696-430-176
michalhyd@wp.pl
Inne
HYDRO-SAN GRUPA SBS BERNARDA OSTROWSKA
Inne
ul. WĄBRZESKA 2
82-500 KWIDZYN

501-520-745; 55-279-42-26
michal@hydro-san.co
Inne
Sanitech sp. z o.o. sp.k. Gollnau Dariusz
Inne
ul. Szkolna 13
83-307 Kiełpino



Inne
PHU K-A-L Tomasz Mejka Juszkowo
Inne
ul. Charbowa 1
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 691 299 628
tomasz.mejka@wp.pl
Inne
„GRASO” Zenon Sobiecki
Inne
Krąg 4 A
83-200 Starogard

58 562 30 21
kadry@grasso.com
Inne
SECESPOL SP. ZOO BARTŁOMIEJ SIEMIEŃCZUK
Inne
UL. WARSZAWSKA 50
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

558885568
kfarinade@secespol.pl
Inne
Zakład Wielobranżowy Jereczek Piotr
Inne
ul. Zbożowa 6
83-330 Żukowo



Inne
FHP „KONKEL” Chojnacka Maria
Inne
ul. Zamkowa 20A/2
83-300 Kartuzy



Inne
GALMA Maciej Lange
Inne
ul. Rzeźnicka 12e
84-200 Wejherowo

500894470
 langemaciej@wp.pl
Inne
P.U.H.”TRANSFER” Niedzielski SP.J.
Inne
Starogardzka 4
83-250 Skarszewy

58 58 822 21
biuro@firmatransfer.pl
Inne
"POMOC DROGOWA, HOLOWANIE, USŁUGI" DAMIAN WESERLING
Inne
Nad Stawem 10
84-100 Gnieżdżewo

601-683-687
biuro@weserling.pl
Inne
SJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZENON TOKARSKI
Inne
Tartaczna 11
84-200 Wejherowo

606-175-103
sj.wejherowo@interia.pl
Inne
Usługi Ogólnosprzętowo-Transportowe, Roboty Drogowe Teresa Groth
Inne
Ekologiczna 1
84-200 Wejherowo

58 738-94-38
biuro@groth.pomorskie.pl
Inne
Plichta - Spółka z o.o. - Spółka komandytowa
Inne
Gdańska 13c
84-200 Wejherowo

785-334-956
księgowość@plichta.com.pl
Inne
Becker Roman AUTO - BECKER IMPORT EXPORT NAPRAWY Roman Becker
Inne
Cylkowskiego 29
84-239 Bolszewo

504-295-804
autobecker@wp.pl
Inne
K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof W
Inne
Gdańska 105/107
84-200 Wejherowo

58 672-15-83
biuro.wejherowo@wojtanowicz.pl
Inne
Zakład Handlowo-Usługowy "Wik" Ludwik Gruba
Inne
Siewna 8
84-242 Kębłowo

602-367-693
zhuwik@wp.pl
Inne
„KA-MAR” JAROSŁAW KARDASZ I MAREK MUZYKA SPÓŁKA JAWNA
Inne
ul. DĘBOWA 2
82-500 KWIDZYN

505-060-942
jaroslawkardasz1@gmail.com
Inne
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TADEUSZ SOSNOWSKI
Inne
ul. LEŚNA 2 RAKOWIEC
82-500 KWIDZYN

505-141-278
dominik.rakowiec@op.pl
Inne
SZKOLENIE KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW ‘’ENDURO’’ BOŻENA THIEL
Inne
ul. MALBORSKA 1
82-550 PRABUTY

602-364-752
b.thiel@wp.pl
Inne
P.H.U „CARO” sp. j. Andrzej Wysocki – Zbigniew Wysocki
Inne
ul. Chełmońskiego 16
83-110 Tczew

tel. 606 245 925
caro@imperial.net.pl
Inne
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Bonk
Inne
Os.Polanka 23
83-200 Rokocin

502494009
oponybonk@interia.pl
Inne
GREGOR TRANS Grzegorz Chudzik
Inne
Mickiewicza 9 A
83-200 Starogard

58 56 222 06
gregortrans@gregortrans.pl
Inne
TRANSPORT,USŁUGI,HANDEL, skład opału, mat.bud.,skup złomu Tadeusz Decka
Inne
XXX-Lecia PRL 1
83-132 Morzeszczyn

603 110 054 605 320 841
tuhdecka@op.pl
Inne
GBG „GOŁĘBIEWSKI” SP.Z O.O.SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Inne
Lubichowska 141
83-200 Starogard

58 56 100 19 58 56 107 66 604 461 894
admin@golebiewski.com.pl
Inne
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „HADM-PLUS” Hanna Gramatowska
Inne
Rokocin 4 G
83-200 Starogard

58 56 094 80
kadry@hadm.pl
Inne
P.H.U.”AGRO-KOMPLEKS” S.C. Mirosław Kiedrowski i Leszek Bara
Inne
Zielona 29
83-200 Starogard

58 56 223 29 603 741 922 58 56 101 77
agrokompleks@agrokompleks.info.pl
Inne
P.H.U.”AUTO-STOP”S.C.
Inne
Norwida 2
83-200 Starogard

58 561 15 77 601 140 315
michal-7707@o2.pl
Inne
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “DROG-TRANS”SP.Z O.O.
Inne
Rokocin 2 A
83-200 Starogard

58 56 207 48 510 179 510
drog-trans@zipnet.com.pl
Inne
P.W. „AGRO-BART” s.c. Zygmunt Wysocki, Anna Wysocka
Inne
Pączewo 13a
83-213

607-655-068
annawysocka1@op.pl
Inne
„ROBMAR” ROBERT BERANEK
Inne
RYCHNOWO ŻUŁAWSKIE 16
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

888190174
robmar111@wp.pl
Inne
Z-d Transportu Leśnego „TRANSBÓR” Węsierski-Tesen Zbigniew
Inne
ul. Kościerska 13
83-300 Kartuzy



Inne
ZAKŁAD MECHANICZNO-USŁUGOWO-HANDLOWY “LIDER” Krystian Narloch
Inne
Szałamaje 12 A
89-652 Łąg

606 167 434
trans-malgorzatanarloch@o2.pl
Inne
„KARCZMETAL” Łukasz Karcz
Inne
Lipinki Królewskie 7 A
83-240 Lubichowo

58 56 284 45 507 186 339
biuro@karczmetal.pl
Inne
P.P.U.H.”MET-POL” Ryszard Ossowski
Inne
Leśna 8 8
3-212 Bobowo

56 296 53 56 217 17 602 357 575
biuro@met-pol.pl
Inne
ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH „METALHESZ”
Inne
Gajowa 34
83-251 Pinczyn

602 367 640
biuro@metalhesz.pl
Inne
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY „MET-LAK” Jerzy Suchomski
Inne
Kościerska 7
83-250 Skarszewy

662 242 600
met-lak@met-lak.com.pl
Inne
„METAL-PLAST” Zdzisław Oelrich
Inne
Wybudowanie 75 B Zelgoszcz
83-208 Lubichowo

604 269 409
metal-plast222@onet.eu
Inne
Zakład Produkcyjno-Usługowy Roman Smagliński
Inne
ul. Przemysłowa 20
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 17 19

Inne
„TOCZEK” Groth Radosław
Inne
ul. Łapińska 63
83-331 Przyjaźń



Inne
PPHU ZYGMUNT LINSZTET
Inne
UL. TOPOLOWA 5 MARYNOWY
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

697569979
pphulinsztet@gmail.com
Inne
„ELAS-POL” S. C. Elas Jerzy Danuta
Inne
Niestępowo ul.Raduńska40B
83-331 Przyjaźń

8 685-76-17
elaspol@elaspol.pl 5
Inne
ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH „RESTAL” Elżbieta Rembiasz
Inne
Ludwika Zamenhofa 2
83-200 Starogard Gdański

606 253 580 56 258 63
biuro@restal-stg.pl
Inne
„RICHERT” Katarzyna Richert
Inne
ul. Dworcowa 29
83-331 Przyjaźń



Inne
WZK KOMPLEX Tomasz Królek
Inne
ul. Franciszka Króleka 12
84-206 Nowy

511197641

Instalacje_fotowoltaiczne,_elektryk
„INTEK-TECH” Technika Instalacji Prażuch Piotr
Instalacje fotowoltaiczne, elektryk
ul. Dworcowa 4
83-120 Subkowy

tel. 694 277 170
pioprazuch@gmail.com
Instalacje_grzewcze
PMI Technika Grzewcza Sp. z o.o. Nagórski Patryk
Instalacje grzewcze
ul. Kościerska 11
83-300 Kartuzy


Pmi.technika-grzewcza@wp.pl
Instalacje_grzewcze
GRABLOWSKI DAMIAN P.H.U.
Instalacje grzewcze
Kwiatowa 7
84-207 Bojano

609-235-785
damiangrablowski@wp.pl
Instalacje_grzewcze
ELEKTRO-CAL Spółka z o.o
Instalacje grzewcze
Zajączkowo 28A
83-111 Miłobądz

58/ 530 01 06
kasia@elektrocal.pl
Instalacje_grzewcze
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI Jarosław Adrych
Instalacje grzewcze
B. Prusa 15/1
83-240 Lubichowo

721 294 440 Fax 56 277 60
jarekadrych321@tlen.pl
Instalacje_grzewcze
Usługi Ogólnobudowlane Bulczak Sylwester
Instalacje grzewcze
Szopa 18
83-334 Miechucino



Instalacje_grzewcze
INSTAL-SERWIS Szmuda Krzysztof
Instalacje grzewcze
Mojusz 31
83-334 Miechucino



Instalacje_grzewcze
CIECHOLEWSKI WENTYLACJE sp. z o.o.
Instalacje grzewcze
Koźmin 30
83-236 Pogódki

53 043 40
sekretariat@wentylacje.pl
instalacje_klimatyzacyjne
FHU CLIMATRONIX KALKOWSKI PIOTR
Instalacje klimatyzacyjne
OBORY 21 A
82-500 KWIDZYN

607-914-127
piotr.kalkowski@climatronix.pl
kamieniarz
Holk Marek "OLIMP" USŁUGI KAMIENIARSKO - BUDOWLANE
Kamieniarz
Słoneczna 10
84-208 Warzno

604-091-836
olimpwarzno@wp.pl
kamieniarz
GRUBA JÓZEF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JÓZ-POL"
Kamieniarz
Kartuska 21
84-217 Łebno

502-628-818
szymongruba12345600@wp.pl
kamieniarz
AB Zakład Kamieniarski Arkadiusz Błaszak
Kamieniarz
Al. Niepodległości 819
81-810 Sopot

58 551-67-06
kontakt@abkamieniarstwo.com.pl,
kamieniarz
ZAKŁAD KAMIENIARSKI Tadeusz Kuc
Kamieniarz
Grzybka 3
83-200 Starogard

58 562 32 96 604 966 264
kuc8@op.pl
kamieniarz
Zakład kamieniarski Jerzy Curzydło
Kamieniarz
80-116 Gdańsk, ul. Łostowicka 2
80-116 Gdańsk

58 30238 47

kamieniarz
PPH „EDI” Czerwiński Edward
Kamieniarz
Os. Wybickiego 19/2
83-300 Kartuzy



kamieniarz
Z-d Kamieniarsko-Betoniarski Usługi Transportowe Czerwiński Jerzy
Kamieniarz
Kosowo ul. Długa 71
83-304 Przodkowo

58 681-99-22

kamieniarz
„MURKAM” Usługi Kamieniarsko –Budowlane Czerwiński Leon
Kamieniarz
Kawle Dolne 88
83-305 Pomieczyno

8 685-13-32
weronika@murkam.com.pl 5
kamieniarz
Kamieniarstwo „WOJCIECH” Czerwiński Wojciech
Kamieniarz
Hopy u. Kamieniarska 7
83-305 Pomieczyno


Kamien.wojciech@wp.pl
kamieniarz
Kamieniarstwo „PLICHTA” Plichta Krzysztof
Kamieniarz
Prokowskie Chrósty ul. Kartuska 2
83-300 Kartuzy



kominiarz
Usługi Kominiarskie Andrzej Strzępek
Kominiarz
ul. Tatrzańska 4/5
81-814 Sopot

501-791-374,
miroslawa.strzepek@wp.pl
kominiarz
TECHNIK BUDOWA KRZYSZTOF PIERNICKI
Kominiarz
ul. PIĘKNA 10
82-500 KWIDZYN

691-091-973
technikbudowa@wp.pl
kominiarz
Rzemieślniczy Zakład Usług Kominiarskich Andrzej Brzoza
Kominiarz
ul. Sienkiewicza 13
80-227 Gdańsk

tel. 58/ 341 26 85
ab.kominiarstwo@gmail.com
kominiarz
Kominiarstwo Waldemar Lipkowski
Kominiarz
ul. Na Zaspę 41B
Nowy Port

tel. 58/ 343 05 62

Kowal
DAMPC ŁUKASZ Pracownia Kowalstwa Artystycznego Łukasz Da
Kowal
Kaszubska 28
84-200 Gowino

508-266-525
kowalstwo.dampc@wp.pl
Kowal
KOWALSTWO ARTYSTYCZNE "MARKUS" MAREK MYSZKA
Kowal
Staniszewo 37
83-328 Sianowo

502-493-861
kowalstwomarkus@wp.pl
Kowal
Kowalstwo Tadeusz Gaziarz
Kowal
Gręblin 83
83-121 Rudno

tel. 691 147 001

Kowal
ROKOKO Adam Mejer
Kowal
Leźno 59A
80-298 Gdańsk



krawiec
MARZENA MARCIŃSKA-GAFFKE UNIFORMIR
Krawiec
Szkolna 42
84-239 Bolszewo

509-732-015
uniformir@wp.pl
krawiec
Pracownia krawiecka "Fruzia" Beata Czerwicka-Nastały
Krawiec
12 Marca 216
84-200 Wejherowo

668-348-545
b.czerwicka70@wp.pl
krawiec
Pracownia Krawiecka I Dodatki Do Strojów Beata Wicka
Krawiec
Chopina 5
84-242 Luzino

601-649-243
tomasz.wicki@kruszywolinia.pl
krawiec
Usługi Krawieckie Export-Import  Janusz Wesserling
Krawiec
ul. Cechowa 7
84-240 Reda

 507041782
 krawiecreda@wp.pl
krawiec
KRAWIECTWODZIECIĘCE „BĄBEL” Wioletta Derdowska
Krawiec
Chojnicka 2
83-200 Starogard

606 486 309
m.derdowski@upcpoczta.pl
krawiec
Sklep Pacownia Krawiecka ” IWONA” Bosz Iwona
Krawiec
ul. Gdyńska 22G
83-330 Żukowo



krawiec
ATELIER KRAWIECKIE Hilbrycht Sylwia
Krawiec
ul. Piłsudskiego 18A
83-300 Karuzy


Sylwia.krawcowa@gmail.com
krawiec
Pracownia Krawiecka Klamrowska Ewa
Krawiec

83-340 Wygoda Sierakowska 151



krawiec
Zakład Krawiecki „DANER” Krieger Danuta
Krawiec
ul.3 Maja 28A
83-300 Kartuzy



krawiec
Zakład Krawiecki Stenka Michał
Krawiec
ul. Kościerska 5
83-330 Żukowo



krawiec
Usługi Krawieckie „IGIEŁKA” Treder Elżbieta
Krawiec
ul. Słupska 10
83-340 Sierakowice



krawiec
Pracownia Kapeluszy „EWA” Modniarstwo-Usługi-Handel Ewa Mróz
Krawiec
ul. 3 Maja 56
81-850 Sopot

58 550-29-59
kapelusze.ewa@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
AUTO BAWARIA Marcin Brzeziński
Mechanika pojazdowa
Żołnierzy Niezłomnych 1
84-242 Luzino

604-941-024
autobawarialuzino@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
GEOKLIM USŁUGI MECHANICZNE - DAWID HEWELT
Mechanika pojazdowa
Otalżyńska 67
83-305 Rąb

691-827-960
geoklim.hewelt@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
KIM MECHANIKA POJAZDOWA KRZYSZTOF FIEDZIUSZKO
Mechanika pojazdowa
Jarosława Iwaszkiewicza 12
84-200 Wejherowo

603-553-606
kim-auto@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA Łukasz Mielewczyk
Mechanika pojazdowa
Sportowa 18
84-223 Niepoczołowice

665-260-713
mielewczyk_k@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto Centrum Mechanika Pojazdowa Mariusz Labudda
Mechanika pojazdowa
Lipowa 66
84-242 Luzino

668-315-400
serwisautocentrum.pl
Mechanika_pojazdowa
P.P.H.U. "ROB-OIL" HASIAK ROBERT
Mechanika pojazdowa
Karnowskiego 56
84-200 Wejherowo

502-153-489
roboil@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
TROTZKI ZDZISŁAW "AUTO MAX"
Mechanika pojazdowa
Boczna 4
84-252 Orle

502-356-921
z.trotzki@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Arkadiusz Hewelt MECHANIKA POJAZDOWA
Mechanika pojazdowa
Nawcz 28
84-218 Łęczyce

501-028-812
arkadiuszh1@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
"Słowi Serwis" Mariusz Słowi
Mechanika pojazdowa
Okrężna 2
84-242 Luzino

512-645-233
slowi-serwis@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJ KAMIEŃ
Mechanika pojazdowa
Zielony Dwór 32
84-241 Gościcino

509-376-300
honiam33@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-SERWIS PERFEKT LUCYNA KACZMAREK
Mechanika pojazdowa
Budowlanych 4
84-200 Wejherowo

668-829-604
lucyna@kistransport.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto Da-Sko Damian Skórowski
Mechanika pojazdowa
Okrężna 1
84-242 Robakowo

665-290-201
autodasko@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
FHU Falkowski Dariusz
Mechanika pojazdowa
Kaszubska 27
84-242 Luzino

502-123-675
d.falko@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
LESNER ŁUKASZ Les - Auto
Mechanika pojazdowa
Szkolna 16
84-217 Częstkowo

504-036-419
sasama@interia.pl
Mechanika_pojazdowa
Mechanika pojazdowa
Zamostna 35
84-252 Góra

509-980-675
autoroma@onet.pl
Mechanika_pojazdowa
ULANEX Maria Ulan
Mechanika pojazdowa
Gdańska 9
84-200 Wejherowo

600-262-713
ulanex@ulanex.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA I DIAGNOSTYKA ZBIGNIEW BRYŁOWSKI
Mechanika pojazdowa
Dworska 31
80-209 Dobrzewino

501-322-649
mechanika-zbyszek@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
USŁUGI MECHANIKI POJAZDOWEJ PAWEŁ MIOTK
Mechanika pojazdowa
Feliksa Rogaczewskiego 27
84-200 Wejherowo

605-207-536
miotk72@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Firma GMM - Mirosław Gaffka
Mechanika pojazdowa
Tartaczna 28
84-200 Wejherowo

600-125-901
miroslawgaffka@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA-DIAGNOSTYKA SEBASTIAN BAŃDO
Mechanika pojazdowa
Wejherowska 6
84-220 Strzebielino

511-712-828
sebastianbando@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
BLACHA LUCYNA P.H.U. "KOMPLEKS KOŁO LUCYNA I RYSZARD BLACHA"
Mechanika pojazdowa
Główna 10 A
84-239 Bolszewo

502-039-025
biuro@kompleks-kolo.pl
Mechanika_pojazdowa
GRABLOWSKI FRANCISZEK AUTO NAPRAWA
Mechanika pojazdowa
Łąkowa 2
84-208 Kielno

603-328-776
autonaprawa2@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto Naprawa Rafał Bladowski
Mechanika pojazdowa
Wilczka 37
84-242 Luzino

604-793-073
r_bladowski@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
WARSZTAT SAMOCHODOWY MARIUSZ WROŃSKI
Mechanika pojazdowa
M.C.Skłodowskiej 4A
84-220 Strzebielino

695-435-528
mariusz.wronski@interia.pl
Mechanika_pojazdowa
Zakład Mechaniki Pojazdowej - Stanisław Rohraff
Mechanika pojazdowa
Stanisławy Panek 18
84-200 Wejherowo

58 672-32-73

Mechanika_pojazdowa
DOERING SERWIS Władysław Doering
Mechanika pojazdowa
Broniewskiego 17
84-200 Wejherowo

58 672-50-36
wulkanizacja@doering.pl
Mechanika_pojazdowa
Brudniewicz Mariusz 1.Samochodowy Zakład Usługowo Handlowy "AUTO" Ośrodek Szkoleniowy Mariusz Brudni
Mechanika pojazdowa
Szeroka 3
84-241 Wejherowo

58 672-81-02
grazynabrudniewicz@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
SZWARC & GRUBA S.C. - PIOTR SZWARC, JAROSŁAW GRUBA
Mechanika pojazdowa
Piaskowa 3A
81-012 Gdynia

605-665-845
biuro@szwarcgruba.com.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-TEST Dariusz Stasiak
Mechanika pojazdowa
ul. Obodrzyców 47
81-812 Sopot

58 550-67-03
auto_test@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „SZARAFIN” Włodzimierz Szarafin
Mechanika pojazdowa
Spacerowa 2
83-220 Skórcz

601 654 600
kadry@szarafin.com.pl
Mechanika_pojazdowa
FHU „AUTO-SPORT” Konkel Ireneusz
Mechanika pojazdowa
Cieszenie 7D
83-334 Miechucino



Mechanika_pojazdowa
Pomoc Drogowa Żybko Tomasz
Mechanika pojazdowa
Grzybno ul. Długa 45
83-300 Kartuzy


autoholzybko@poczta.onet.pl
Mechanika_pojazdowa
„SKRAW-MET” Ryszard Stachura
Mechanika pojazdowa
ul. B. Joselewicza 8
81-738 Sopot

58 551-23-08
agata.marczak@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Cieśla Edward
Mechanika pojazdowa
Hetmańska 9
84-230 Rumia

602221722
autociesla@autociesla.pl
Mechanika_pojazdowa
DIAS - SERVICE Mechanika Pojazdowa Dias Krystian
Mechanika pojazdowa
Grunwaldzka 71
84-230 Rumia

502065105
biuro@dias-service.com
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa - Tłumiki Kaźmierski Piotr
Mechanika pojazdowa
Parkowa 4B
84-230 Rumia


piokaz42@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto Serwis Kin Marek
Mechanika pojazdowa
Robotnicza 4
84-230 Rumia

508165338
k.marek@chello.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO SERWIS Kranczkowski Marek
Mechanika pojazdowa
Św. Józefa 21
84-230 Rumia

606676369
marek.kranczkowski@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
ŁADA-DACIA-SERVICE Kurowski Wincenty
Mechanika pojazdowa
Tatrzańska 22
84-230 Rumia

602616272
kurowski.wincenty47@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
AUTO SERWIS LABUDA Labuda Mieczysław
Mechanika pojazdowa
Żołnierzy I Dywizji WP 118
84-230 Rumia

606934726
mlabudaserwis@op.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Loch Krzysztof
Mechanika pojazdowa
Kochanowskiego 13
84-230 Rumia

602231007
krzysztof.loch@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO "ZALEWSKI" Zalewski Krzysztof
Mechanika pojazdowa
Tatrzańska 3
84-230 Rumia

668544850
gapka@vp.pl
Mechanika_pojazdowa
‘’ZYGZAK MG”AUTO-SERWIS MAREK GURTOWSKI
Mechanika pojazdowa
ul. Łąkowa 5A
82-500 KWIDZYN

577-699-106
zygzakmg@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA MARIUSZ GWÓŹDŹ
Mechanika pojazdowa
ul. DŁUGA 53 MAREZA
82-500 KWIDZYN

604-792-601
gwozdziu20@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
PHU AUTO-KOMPLEX MARTA JAGIELSKA
Mechanika pojazdowa
ul. KWIDZYŃSKA 35A
82-520 GARDEJA

602-660-523
jagielskigabi@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
P.P.H.U.’’LIDER’’ BOGDAN KRÓL
Mechanika pojazdowa
ul. JAGIEŁŁY 1 A
82-550 PRABUTY

501-774-565
lider_krol@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA ‘’AUTOSEBA’’ SEBASTIAN MORDAK
Mechanika pojazdowa
ul. SPÓŁDZIELCZA 1 B
82-522 SADLINKI

506-069-272
mordka14@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
‘’NOWICKI’’DANIEL NOWICKI
Mechanika pojazdowa
ul. HARCERSKA 4 A
82-500 KWIDZYN

509-372-365
kaskanow1@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA WOJCIECH SMOLIŃSKI
Mechanika pojazdowa
ul. Łąkowa 11 KORZENIEWO
82-500 KWIDZYN

603-247-178
wojtsmol@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
dar-mot Dariusz Jurczyński
Mechanika pojazdowa
ul. Malinowska 19
83-110 Tczew

te. 58/532 44 33
dar-mot@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-SERWIS Artur Krystowski
Mechanika pojazdowa
ul. Gdańska 32
83-110 Tczew

tel. 501 042 557
autoartek@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
P.H.U WALDI-CAR Waldemar Golicki
Mechanika pojazdowa
ul. Sikorskiego 14
83-110 Tczew

tel. 58/530 07 97
waldi-car@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto-Centrum s.c Autoryzowana Stacja Obsługi
Mechanika pojazdowa
ul. 30 Stycznia 45
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 14 71
autocentrumtczewfso@op.pl
Mechanika_pojazdowa
Perfect Car S.C Arkadiusz Borkowski Dawid Machalski
Mechanika pojazdowa
ul. Rokicka 17
83-110 Tczew

tel. 692 357 788
a-borek1@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
„EURO-STAR” Mirosław Lipski
Mechanika pojazdowa
Zabagno 2C
83-115 Swarożyn

tel. 58/ 532 17 77
eurostar1995@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto Serwis Tomasz Waszyński
Mechanika pojazdowa
ul. Świętopełka 4
83-110 Tczew

tel. 58/ 532 27 92
waszynskiwarsztat@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
P.H.U „OLSEN” Aleksandra Szulc-Kuszka
Mechanika pojazdowa
Szprudowo 31A
83-140 Gniew

tel. 697 386 715
kuszka19@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
ABI CAR SERWIS Witold Kleina
Mechanika pojazdowa
ul. Jagiellońska 55L
83-110 Tczew

tel. 508 148 100
witkleina@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO MAX Arkadiusz Borkowski
Mechanika pojazdowa
ul. Gdańska 32
83-110 Tczew

tel. 692 35 77 88
a-borek1@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
„ABI” AUTO-SERVICE Witold Kleina
Mechanika pojazdowa
ul. Targowa 5 b
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 40 01
abiauto@op.pl
Mechanika_pojazdowa
F.H.U Moto Jack Auto-Serwis Jarosław Burdzel
Mechanika pojazdowa
ul. Nowy Rynek 2/3
83-110 Tczew

tel. 515 076 150
moto_jack@interia.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO COMPLEX Dziubiński Stanisław
Mechanika pojazdowa
ul. Chełmońskiego 18
83-110 Tczew

tel. 58/ 531 09 09
jmarszalek@autocomplextczew.pl
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Tadeusz Chudon
Mechanika pojazdowa
ul. Malinowska b/n
83-110 Tczew

tel. 603 675 360
t.chudon@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
PHU KRIS Krzysztof Gumiński
Mechanika pojazdowa
ul. Polna 4A/13
83-110 Tczew

tel. 606 61 92 45
guminski105@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-WALDI Servis-Handel  Waldemar Nowicki
Mechanika pojazdowa
 Ul.Pucka 47
84-240 Reda

 501017144

Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa ,,JM” Jerzy Stenka
Mechanika pojazdowa
 ul. Rzemieślnicza 7
84-240 Reda

6048415230
 arni1243@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Auto-Haus  Waldemar Haustein
Mechanika pojazdowa
ul. Ogrodowa 21
84-240 Reda

586783448; 501212955

Mechanika_pojazdowa
Auto Serwis ADRYCAR Przemysław Adrych
Mechanika pojazdowa
Starogardzka 17E
83-210 Zblewo

508586450
g.fularczyk@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO SERWIS Mariusz Buta
Mechanika pojazdowa
Ceynowy 29
83-200 Starogard

783 116 990
mariuszbuta23@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Marcin Ćwikliński
Mechanika pojazdowa
Główna 28 A
83-208 Zelgoszcz

668 371 790
marcin25mechanik@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
„AUTO –NAPRAWA” Szymon Formella
Mechanika pojazdowa
Wielki Bukowiec 100
83-220 Wielki

502 178 862
moto-szymon@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWA Jacek Goliński
Mechanika pojazdowa
Spacerowa 4
83-207 Kokoszkowy

501 625 009 58 56 215 80
jacek_golinski@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO SERVICE Wacław Jendernalik
Mechanika pojazdowa
Pińczyńska 68
83-210 Zblewo

604 467 553
jendernalik@aol.com
Mechanika_pojazdowa
AUTO-SPEC Mateusz Kuźmiński
Mechanika pojazdowa
Zielona 11/13
83-200 Starogard

503 338 969
kuzminskimateusz@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
„AUTO-SEWIS” Błażej Lipski
Mechanika pojazdowa
Kociewska 44
83-260 Kaliska

609 894 569 58 588 92 62
auto-serwis.frank@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Marek Matuszek
Mechanika pojazdowa
Karolewo 34B
83-251 Pinczyn

888 609 761
an.ka86@vp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-SERWIS „MIŁOSZ” Miłosz Minuth PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
Mechanika pojazdowa
Gdańska 55
83-212 Bobowo

503 799 788
miloszminuth@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Mechanika i Wulkanizacja Tomasz Nowak
Mechanika pojazdowa
Zduny 29
83-115 Swarożyn

509 143 499
tomi210281@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Marek Nurek
Mechanika pojazdowa
Semlińska 54
83-251 Pinczyn

602 365 526 56 099 78
rapid170168@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA
Mechanika pojazdowa
Poziomkowa 4 8
3-200 Starogard

56 275 88
piotrp5@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
ZAKŁAD USŁUG SAMOCHODOWYCH Jan Pałubicki
Mechanika pojazdowa
Kopytkowo 10 A
83-230 Smętowo

601 693 294 56 193 89
kopytkowo@oskp.info
Mechanika_pojazdowa
AUTO SEWIS Kamil Piątek
Mechanika pojazdowa
Chojnicka 21 B
83-210 Zblewo

608 102 304
kamil.piatek@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-MAG Piotr Pułaski
Mechanika pojazdowa
Starogardzka 1
83-211 Jabłowo

661 072 599
piopur@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA Piotr Reimus
Mechanika pojazdowa
Bietowa 9 A
83-240 Lubichowo

502 133 660
piotrreimus@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Piotr Reimus
Mechanika pojazdowa
Słoneczna 29
83-240 Lubichowo

58 588 53 52 502 305 410
piotr.reimus@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA „REMBIASZ” Bartłomiej Rembiasz
Mechanika pojazdowa
Bolesławowo 1 R
83-250 Skarszewy

573 063 328
bart232@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
„Auto- Naprawa” Paweł Reszczyński
Mechanika pojazdowa
Kościuszki 40
83-242 Osieczna

504 321 598
perys@interia.eu
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA Ireneusz Śliwiński
Mechanika pojazdowa
Miryce 15
83-225 Barłożno

696 019 079
prezes051979@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
„TOMCAR” S.C. Tomasz Trepkowski, Justyna Trepkowska
Mechanika pojazdowa
Gdańska 6 A
83-207 Kokoszkowy

604 472 785
tomcarauto@op.pl
Mechanika_pojazdowa
„AUTO-MERC” Sławomir Umecki
Mechanika pojazdowa
Juranda ze Spychowa 5
83-200 Starogard

505 112 997
umek17@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
F.H.U.”TOMASZ” Tomasz Wróbel
Mechanika pojazdowa
Nowy Wiec 15 a


606 344 409
tomekwróbelllll@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
‘’POMORZE” Jerzy Wróbel
Mechanika pojazdowa
Leśna 2d
83-262 Czarna

513 040 704
jerzy.wrobel@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-NAPRAWA POMOC DROGOWA Henryk Zdrojewski
Mechanika pojazdowa
Zblewska 15 83-200 Starogard Gdański
83-200 Starogard

58 56 297 12 602 137 494
a.zdrojewski@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
P.H.U.”AUTO SERVICE ZIELIŃSKI”
Mechanika pojazdowa
Ks. Lorenza 1 A
83-240 Lubichowo

504 680 384
henx85@interia.pl
Mechanika_pojazdowa
P.U.H. „WUL-MET” Zygmunt Ziółkowski
Mechanika pojazdowa
Tczewska 21
83-200 Starogard

603 294 221
wulmet@interia.eu
Mechanika_pojazdowa
Tomasz Kownacki Auto-Usługi
Mechanika pojazdowa
Trępnowy 16
82-230 Nowy Staw

723 636 943
winda@op.pl
Mechanika_pojazdowa
Tomasz Kuzikowski Firma Handlowo-Usługowa AUTO CONCEPT
Mechanika pojazdowa
ul. Pilotów 4
82-200 Malbork

603 370 882
autoconcept@poczta.onet.pl
Mechanika_pojazdowa
Aleksander Rutkowski Auto Sklep-Auto Naprawa
Mechanika pojazdowa
ul. 500-lecia 91
82-200 Malbork

55 272 25 43
biuro@rutkowski.malbork.pl
Mechanika_pojazdowa
FHU MARCIN TYTKIE
Mechanika pojazdowa
UL. WARSZAWSKA 36
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

6924622102
franki3@autograf.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA RYSZARD OBST
Mechanika pojazdowa
UL. WARSZAWSKA 36A
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

602702230
ryszardobst@op.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO NAPRAWA „NOWAKOWSKI” TADEUSZ NOWAKOWSKI
Mechanika pojazdowa
UL. KANAŁOWA 3
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

503126574
autonaprawa@poczta.onet.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA POJAZDOWA MICHAŁ NOWAK
Mechanika pojazdowa
UL. KANAŁOWA
82-110 SZTUTOWO

509457242
misiek070583@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-ELEKTRYK BOGUSŁAW MUSZARSKI
Mechanika pojazdowa
UL. KWIATOWA 10
82-110 SZTUTOWO

602659853
bmuszarski@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-SPA WARSZTAT SAMOCHODOWY ROBERT KRÓL
Mechanika pojazdowa
UL. MORSKA 83
82-100 NOWY DWÓR GDANSKI

601833689
lubudubu@op.pl
Mechanika_pojazdowa
„REN-CAR” Andrzej Banc
Mechanika pojazdowa
Miszewko 27
80-297 Miszewko 27


Banino
Mechanika_pojazdowa
Diagnostyka i Naprawa Samochodów Baranowski Bogusław
Mechanika pojazdowa
ul. Sędzickiego 16
83-300 Kartuzy


Diagnostyka.kartuzy@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa-Wulkanizacja Daniel Błonk
Mechanika pojazdowa
ul. Kwiatowa 13
83-320 Węsiory



Mechanika_pojazdowa
Zakład Mechaniki Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Chmurzyński Krzysztof
Mechanika pojazdowa
Klukowa Huta ul. Derdowskiego 14
83-322 Stężyca

58 684-31-18

Mechanika_pojazdowa
Zakład Auto-Naprawa Chlechowicz Mirosław
Mechanika pojazdowa
Somonino ul. Bernardyno 5
83-307 Kiełpino


zakladautonaprawa@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
FHU „DOMASZK” Domaszk Andrzej
Mechanika pojazdowa
ul. Gdańska 1A
83-304 Przodkowo

58 681-97-39
domaszkserwis@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Henryk Domaszk
Mechanika pojazdowa
Szklana 6
83-334 Miechucino



Mechanika_pojazdowa
Z-d Usługowo-Handlowy „FORMOTO” Formela Mieczysław
Mechanika pojazdowa
Mezowo ul. Błękitnej Armii 26
83-332 Dzierżążno



Mechanika_pojazdowa
GM DIESEL SERWIS Gizela Michał
Mechanika pojazdowa
ul. Zielona Dolina 9
83-333 Chmielno


gm_diesel@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Auto-Serwis Mateusz Grzebyta
Mechanika pojazdowa
ul. Chmieleńska 3
83-300 Kartuzy


marcars13@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Z-d Naprawy Samochodów Ciężarowych Grzenkowicz Andrzej
Mechanika pojazdowa
ul. Parkowa 2A
83-340 Sierakowice



Mechanika_pojazdowa
Z-d Mech.Poj.oraz Sprzedaż Części Samochodowych Grzenkowicz Henryk
Mechanika pojazdowa
Mrozy 187
83-340 Sierakowice


biuro@hggrzenkowicz.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTOSERWIS Jan Janczyk
Mechanika pojazdowa
ul. Kartuska 2B
83-334 Miechucino



Mechanika_pojazdowa
„AUTOSERV” Jefmański Arkadiusz
Mechanika pojazdowa
ul. Przemysłowa 19
80-297 Banino


biuro@autoserv.com.pl
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Kobiela Dariusz Pomoc Drogowa
Mechanika pojazdowa
Leźno ul. J.Z.Ptach 4
80-298 Gd. Kokoszki



Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa „POMPY DIESEL” Klasa Zbigniew
Mechanika pojazdowa
83-307 Kiełpino
Leszno ul. Słoneczna 17


klasadiesel@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Cinek-Check Autoserwis Michał Klinkosz
Mechanika pojazdowa
ul. Starowiejska 88
83-307 Kiełpino


Autoserwis.cinek@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
FHU „MAŃSKI” Mański Krzysztof
Mechanika pojazdowa
Garcz ul. Kartuska 48
83-333 Chmielno



Mechanika_pojazdowa
Mechanika Masowa Tadeusz
Mechanika pojazdowa
Puzdrowo 126
83-340 Sierakowice



Mechanika_pojazdowa
„AUTOMARK” Perfekcyjny Serwis Markowski Krzysztof
Mechanika pojazdowa
ul. Zacisze 1A
83-300 Kartuzy


automark@o2.com.pl
Mechanika_pojazdowa
Mazur „CAR” Sp. z o.o. Mazur Krzysztof
Mechanika pojazdowa
ul. Polna 58
83-330 Żukowo



Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo Myszk Józef
Mechanika pojazdowa
ul. Osiedlowa 4
83-307 Kiełpino



Mechanika_pojazdowa
Mech. Poj. Blacharstwo i Lakiernictwo, Pomoc Drogowa Myszk Kazimierz
Mechanika pojazdowa
Węsiory ul. Kartuska 13
83-320 Sulęczyno



Mechanika_pojazdowa
AUTO-MARAS Paczoska Marek
Mechanika pojazdowa
Ostrzyce ul. Na Rokitki 1
83-311 Goręczyno


auto-maras@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
„AUTO WALDI” Naprawa Poj. Samoch. Waldemar Plichta
Mechanika pojazdowa
ul. Gdańska 26
83-304 Przodkowo



Mechanika_pojazdowa
PHUT „LEO” Leszek Pyszka
Mechanika pojazdowa
Lniska ul. Jarzębinowa 2
83-330 Żukowo



Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Richert Zenon
Mechanika pojazdowa
Kawle Dolne 5A
83-304 Przodkowo



Mechanika_pojazdowa
INTEGRAL Centrum Napraw Pojazdów Słabek Artur
Mechanika pojazdowa
Borowo ul. Gdańska 13
83-332 Dzierżążno



Mechanika_pojazdowa
INTEGRAL Centrum Napraw Pojazdów Słabek Artur
Mechanika pojazdowa
ul. Kartuska 65
83-330 Borkowo



Mechanika_pojazdowa
Artur Słabek Serwis
Mechanika pojazdowa
ul. Długa 32
83-330 Borkowo



Mechanika_pojazdowa
PHU “Sabina Szlahs”
Mechanika pojazdowa
ul. Nowy Tuchom 2
80-209 Chwaszczyno



Mechanika_pojazdowa
Mechanika Samochodowa Sychta Jakub
Mechanika pojazdowa
ul. Szkolna 46
83-307 Kiełpino


warsztatsychta@op.pl
Mechanika_pojazdowa
EKG Motors Ewa Szuta
Mechanika pojazdowa
ul. Gdyńksa 9
80-297 Miszewko


biuro@ekgmotors.pl
Mechanika_pojazdowa
Pomoc Drogowa Mechanika Diagnostyka,Blacharstwo Szuta Roman
Mechanika pojazdowa
ul. Widna 13
83-300 Grzybno


pomoc@szuta.strefa.pl
Mechanika_pojazdowa
„Ustarbowski Edward”
Mechanika pojazdowa
ul. Miałki Szlak 44
80-720 Gdańsk


edwardusrabowski@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
WID-AUTO Mechanika Pojazdowa Widrowski Krzysztof
Mechanika pojazdowa
ul. Kartuska 46
83-300 Prokowo



Mechanika_pojazdowa
Konserwacja i Naprawa Poj. Woźniak Brunon
Mechanika pojazdowa
Szklana 35
83-334 Miechucino



Mechanika_pojazdowa
PHU „AUTO-WOZ” Woźniak Jerzy
Mechanika pojazdowa
Szklana 46
83-334 Miechucino



Mechanika_pojazdowa
OLMAR Marcin Staniszewski
Mechanika pojazdowa
Starowiejska 40
83-260 Czarna

501 802 489
11.02.1984@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MOTOXPERT Jarosław Czyżewski
Mechanika pojazdowa
Mickiewicza 18
83-200 Starogard

58 56 256 57 605 625 657
czyzewski@vp.pl
Mechanika_pojazdowa
P.H.U. Auto - Gaz M.A.K. Marcin Kaszuba
Mechanika pojazdowa
Żołnierzy Niezłomnych 4
84-242 Luzino

600-439-503
agnieszka-gorna1@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
G-M Sp. z o.o.
Mechanika pojazdowa
Wejherowska 63
84-240 Reda

58 677-90-00
pmajerowski@mazda.reda.pl
Mechanika_pojazdowa
KupCarGroup Ryszard Kupka
Mechanika pojazdowa
Firmowa 9
83-260 Kaliska

606 767 260 58 588 93 54
kuprys@op.pl
Mechanika_pojazdowa
F.H.U. SAMLI Lip Arkadiusz
Mechanika pojazdowa
Helska 9 / Dąbrowskiego 19
84-230 Rumia

601637430
baczynskasabina@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
P.H.U. MARIGO Janusz Supińskui
Mechanika pojazdowa
ul. Szafirowa 1
84-123 Rekowo

512497883
 jsupinski@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
MECHANIKA,BLACHARSTWO SAMOCHODOWE Jan Demski
Mechanika pojazdowa
Pomorska 21
83-220 Skórcz

58 582 47 68
dorcia101@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO NAPRAWA,POMOC DROGOWA KAZIMIERZ DUBIELA
Mechanika pojazdowa
ul. Wołyńska 7
82-550 PRABUTY

508-299-011
dubielekmoto@interia.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO NAPRAWA-BLACHARSTWO KULPA RAFAŁ
Mechanika pojazdowa
ul. POLNA 11/1
82-522 SADLINKI

695-927-479
rafalkulpa24@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Auto-Wit Kujach Witold Kujach
Mechanika pojazdowa
ul. 30 go Stycznia 39
83-110 Tczew

tel. 58/ 530 03 32
wk5320066@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I MASZYN ROLNICZYCH Krzysztof Blaszke
Mechanika pojazdowa
Energetyków 24
84-250 Czymanowo

502-770-228
krzysztofblaszke@op.pl
Mechanika_pojazdowa
„EL-DIAG” Jacek Lewandowski Rokitki
Mechanika pojazdowa
ul. Tczewska 33
83-112 Lubiszewo

tel. 600 231 430
el-diag@o2.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO KOMPLEX Roman Mileke
Mechanika pojazdowa
Kosznickiego 2 B
83-230 Smętowo

58 56 191 79 605 673 989
romanmielke@wp.pl
Mechanika_pojazdowa
Leszek Trzciński Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych
Mechanika pojazdowa
Daleka 117
82-200 Malbork

516 209 517


www.mechanika.malbork.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-DRIVE Karol Dylak
Mechanika pojazdowa
ul.Cisowa 21
84-240 Reda

583804020
 biuro@auto-drive.pl
Mechanika_pojazdowa
AUTO-TYTAN Konopka Zenon
Mechanika pojazdowa
Górska 9
84-230 Rumia

602764645
biuro.autotytan@gmail.com
Mechanika_pojazdowa
Mechanika Pojazdowa i Ślusarstwo Henryk Regliński
Mechanika pojazdowa
ul. Wolności 6 B
83-314 Somonino



Mechanika_pojazdowa
PTACH-TEAM MECHANIKA POJAZDOWA I WULKANIZACJA DAWID PTACH
Mechanika pojazdowa
Długa 43
84-223 Pobłocie

519-422-857
dawidptach@gmail.com
kaletnictwo
Sklep Odzieżowo - Obuwniczy Mixx Jan Domski
Obuwnictwo/kaletnictwo
Ofiar Stutthofu 12
84-242 Luzino

790-547-861
iwonadomska@gmail.com
kaletnictwo
ZPU „TOMBUT” S.C Bogdan Tomasiński
Obuwnictwo/kaletnictwo
Al. Niepodległości 810
81-805 Sopot

58 551-02-96
tombut@tombut.pl
kaletnictwo
CONTES Sp.z.o.o.
Obuwnictwo/kaletnictwo
Szkolna 44
83-207 Kokoszkowy

58 56 120 71
piotr@contes.com.pl
kaletnictwo
Zakład Kaletniczy - Ewa Grzenkowicz
Obuwnictwo/kaletnictwo
Pucka 13
84-200 Wejherowo

58 672-12-66
ewagrzenkowicz@wp.pl
Poligrafia
Waldemar Banasiak WAMAX-DRUK
Poligrafia
ul. Daleka 117
82-200 Malbork

601 624 665
biuro@wamax-druk.pl
Poligrafia
ZPH „JULEKS” Magdalena Szczepańska
Poligrafia
ul. Dworcowa 1
83-307 Kiełpino


m.juleks@wp.pl
Poligrafia
Drukarnia Mirotki s.c. Leszek Chmielewski, Lucyna Roll
Poligrafia
Mirotki 69
83-225 Mirotki

606 647 089
lucyna_roll@wp.pl
Poligrafia
CMP Przemysław Chrabąszcz
Poligrafia
ul. Burzyńskiego 12/9
80-462 Gdańsk

505-061-142
734zuqu@gmail.com
wędliniarz
Wytwórnia Wędlin SOBOLSKI Spółka z O.O.
Rzeźnik/wędliniarz
Rzeżnicka 4
84-239 Bolszewo

790-011-099
michal@sobolski.pl
wędliniarz
Przetwórstwo Mięsa Konkol Sp. z o.o.
Rzeźnik/wędliniarz
Gdańska 6
84-242 Kębłowo

605-115-156
biuro@pmkonkol.pl
wędliniarz
Przetwórstwo Mięsa Konkol Sp. z o.o.
Rzeźnik/wędliniarz
Gdańska 6
84-242 Kębłowo

058 672-27- 69
biuro@pmkonkol.pl
wędliniarz
P.P.H. “HEROLD” Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold SP.J.
Rzeźnik/wędliniarz
Młyńska 9
83-210 Zblewo

58 588 32 05
lucyna.herold@wp.pl
Mariusz Buja
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Włoska 8D
84-239 Bolszewo

691-281-366
mariusz.buja@interia.eu
Zakład Stolarski u Pawła Paweł Wojewski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kasztanowa 10
84-200 Gowino

502-542-483
pawelwojewski@onet.pl
JANDREW Janusz Barzowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Głodnica 5
84-223 Strzepcz

506-081-115
biuro@jan-drew.pl
PRACOWNIA STOLARSKA KONCZAK Paweł Konczak
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Modrzewiowa 6
84-242 Luzino

517-718-422
pracownia.konczak@gmail.com
Usługi Stolarskie Bavarja Wiesław Wicki
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kwiatowa 12
84-242 Robakowo

509-658-375
wieslaw-wicki@wp.pl
Stolarex Mirosław Gruba
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Przyleśna 41
84-242 Kębłowo

693-561-965
biuro.stolarex@gmail.com
CrisTap Iwona Musiał
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Budowlanych 7
84-200 Wejherowo

501-388-106
biuro@cristap.pl
INTERDREX spółka z o.o..
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Gdańska 50
84-206 Bieszkowice

58 572-26-71
ela.kuziel@interdoor.pl
USŁUGI STOLARSKIE JERZY SZWEDA
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ks. Józefa Rotty 52
84-223 Strzepcz

502-352-049
stoldar19762@tlen.pl
DOSZ MIECZYSŁAW Usługi Stolarsko-Rzeźbiarskie Miec
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Akacjowa 3
84-241 Gościcino

604-458-061
mieczyslawdosz@op.pl
Stolarstwo Meblowe "HEBAN" Cyryl Kalinowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Wejhera 24
84-252 Góra

602-449-147
meble_heban@wp.pl
Odnowa Drewna Usługi Renowacyjne Grzegorz Lange
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Lipowa 20
84-242 Kębłowo

889-875-453
grzegorzlange07@gmail.com
BERTRAND sp.z o.o. sp.komandytowa
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Wejherowska 12
84-242 Luzino

58 678-20-73
kadry@bertrand.pl
DEKORACYJNE WYKAŃCZANIE WNĘTRZ MAREK STUDZIŃSKI
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Sosnowa 1
84-223 Niepoczołowice

507-715-839
dekomar8@wp.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BDF" Krzysztof Saple
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Donimirskich 32
84-217 Donimierz

509-718-712
ksapletta@yachoo.com
KAJAX S.C. J. DARGACZ, W. DARGACZ
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Zielona 17
84-241 Gościcino

696-475-024
kajax-stolarstwo@o2.pl
NOWICKI WOJCIECH ZAKŁAD STOLARSKI "NOW-DREW"
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Wejherowska 12
84-217 Częstkowo

603-954-595
nowicki73@wp.pl
Usługi Stolarskie Stefanowski Tomasz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Wejherowska 63 A
84-217 Milwino

503-502-908
tomasz5465@wp.pl
USŁUGI STOLARSKIE
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Komandorska 51
80-299 Gdańsk

501-010-871
zenonpaczoska@o2.pl
P.P.H.U. Czesław Baranowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Leśnicza 1A
84-242 Kębłowo

606-340-501
baranowski.stolarstwo@wp.pl
ZAKŁAD STOLARSKI "KONAR" - Krystyna Panyło
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Różana 23
84-252 Góra

606-767-123
biuro@konar.vti.pl
WRONA MIECZYSŁAW Warsztat Stolarski Mieczysław Wrona
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Topolowa 15
84-206 Nowy

608-053-396
mieczyslaw.wrona@wp.pl
Stolarz
Janusz Wenta Stolarstwo - Wenta
Stolarz
Cicha 6
84-241 Gościcino

602-672-390
wenta.janusz@gmail.com
Szulta Edward PRODUCENT MEBLI STYLOWYCH "EDA"
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Smażyńska 20
84-217 Łebno

883-987-481
meble@eda-szulta.pl
Stolarz
STENCEL STOLARSTWO S.C. ZBIGNIEW STENCEL, TOMASZ STENCEL
Stolarz
I Brygady Pancernej WOJSKA POLSKIEGO 86
84-200 Wejherowo

608-677-787
stencel@stencel.com.pl
USŁUGI STOLARSKIE IMPORT - EKSPORT STRZEPCZ LESZEK SKRZY
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Dargolewska 24
84-222 Strzepcz

600-315-036
leszekskrzypkowski@wp.pl
ROT - MEBLE TADEUSZ ROHDE
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Górska 17
84-230 Rumia

602-629-891
rot-meble@wp.pl
Armet Bis Sp.z o.o.
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Szemudzka 1
84-217 Jeleńska

58 676-14-58
office@armetbis.pl
KUMMER STANISŁAW
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Stolarska 6
84-208 Rębiska

607-629-140
stanislaw.kummer@gmail.com
Usługi Stolarskie Tartak Zygmunt Kleba
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Partyzantów 42
84-242 Luzino

607-085-290
biuro@kleba.com.pl
P.P.H.U. "Halk" Jan Halk
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kaszubska 8
84-242 Luzino

58 678-24-17
tomasz.halk27@wp.pl
MEBLE NA ZAMÓWIENIE IMPORT-EXPORT RYSZARD GOSZ
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Asnyka 25
84-200 Wejherowo

602-315-447
meble@gosz.bizn.pl
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STOLARNIA,
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Stanisławy I Kazimiery Panek 6
84-200 Wejherowo

602-765-921
ikgajewscy@wp.pl
USŁUGI STOLARSKIE RYSZARD PIONK
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Łęgowskiego 36
84-200 Wejherowo

692-939-420
stolarstwo-pionk@wp.pl
P.P.H.U. 'MEYER' HUBERT MEYER
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Sabata 22
84-230 Rumia

605-255-404
meyermeble@gmail.com
MARECKI ZROBI Marek Kugler
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. 3 Maja 56
81-850 Sopot

513-239-679
marekkugler@gmail.com
Usługi Stolarskie Grubba Władysław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Podgórna 2
84-230 Rumia

502551671
grubba.meble@op.pl
HEBEL s.c. Hebel Piotr, Hebel Elżbieta
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Dębogórska 2
84-230 Rumia

508288199
biuro@hebelmeble.pl
Zakład Produkcji Mebli i Usług Transportowych "AL.-JA" Alfons Labuda
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Wysoka 15
84-230 Rumia


zakladalja@wp.pl
MOSA Stolarstwo Meblowe Mosa Adam
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Włókiennicza 23
84-230 Rumia

602497593
mosaadam@o2.pl
Stolarstwo Meblowe Oczk Ireneusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Dąbrowskiego 27A
84-230 Rumia

602414334
teresa77@o2.pl
R-MEB Ruszewski Ryszard
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Gniewowska 8
84-230 Rumia

602671691
ruszewski-r-meb@wp.pl
Stolarz
Stolarstwo Meblowe Usługi i Produkcja Wandtke Andrzej
Stolarz
Sienkiewicza 67
84-230 Rumia

601299855
biuro@meble-wandtke.pl
WM Meble Wrzałek Mirosław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
św. Marka 48
84-230 Rumia

604801220
biuro@wmmeble.com
ZPHU "J&P-BIS" Lewiński Paweł
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Mickiewicza 37
84-230 Rumia

606637985
jp_bis@op.pl
FIRMA AMK ADAM KĘDZIORA W SPADKU KAROLINA BIELASZEWSKA
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. DŁUGA 35 MAREZA
82-500 KWIDZYN

664-124-060
biuroamk@gmail.com
‘’STOLBART’’ ZAKŁAD STOLARSKI BARTOSZ KOSEK
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. CHODKIEWICZA 20
82-550 PRABUTY

508-296-538
stolbart@wp.pl
STOLARSTWO KRZYSZTOF ŁĘGOWSKI
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. KWIATOWA 4
82-420 RYJEWO

609-576-280
krzysztoflegowski71@gmail.com
ZAKŁAD STOLARSKI WIESŁAW POLAKIEWICZ
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. SŁOWIAŃSKA 19B
82-420 RYJEWO

508-109-132
wieslawpolakiewicz@o2.pl
STOLARSTWO BUDOWLANO-MEBLOWE ANDRZEJ SKONIECZEK W SPADKU
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. GRUDZIĄDZKA 7 A
82-522 SADLINKI

603-892-962
stolarnia.skonieczek@gmail.com
PIĘKNEMEBLE24 Wojciech Piekarski Bałdowo
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Piękna 24
83-110 Tczew

tel. 502 119 260
pieknemeble24@gmail.com
Meble-Zieliński mistrz Stanisław Zieliński Rokitki
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Tczewska 4B
83-112 Lubiszewo

tel. 58/ 531 09 41
biuro@meble-zielinski.pl
Firma „VIMA” Michael Bittorf
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Rokicka 14
83-110 Tczew

tel. 600 916 638
firmavima@wp.pl
Zakład Stolarski Marian Szulik Czarlin
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Prosta 1
83-110 Tczew

tel. 58/ 536 67 60
szalik-czarlin@wp.pl
LIBOR J.Lica Spółka Jawna
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Harcerska 25
84-240 Reda

586785683
 biuro@libor.pl
ADAM-POL Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Adamowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kociewska 46
83-260 Kaliska

605 409 810 58 588 91 73
biuro@adam-pol.pl
ZAKŁAD STOLARSKI ADRYCH Zdzisław Adrych
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Białachowska 2
83-210 Zblewo

606 807 382 58 588 45 50
adrych@op.pl
BARTMEL MANUFAKTURA MEBLOWA Dawid Bartwicki
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
B. Prusa 20
83-240 Lubichowo

501 661 258
bartmel@bartmel.pl
GLOBART Michał Bartwicki
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Parkowa 8
83-240 Lubichowo

592-224-08-67
michal.bartwicki@globartcnc.pl
USŁUGI STOLARSKIE Julian Baska
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Drogowców 10
83-250 Skarszewy

514 325 346
-
P.P.U.H.”BEGIER” Dariusz Begier
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Starogardzka 13 A
83-210 Zblewo

58 588 44 62 608 627 466 Fax:58 222 64
begier@begiermeble.pl
FIRMA STOLARSKA „STOLBET” Grzegorz Betkier
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Harcerska 9
83-200 Starogard

58 56 290 97 58 56 303 95 601 621 849
gb@stolbet.pl
„INTEGRA” Hieronim Bielinski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Sadowa 8
83-200 Starogard

58 56 003 46 606 757 707
Integra.bielinski@wp.pl
ZAKŁAD STOLARSKI „BRANDT”
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Starogardzka 11
83-212 Bobowo

58 562 56 21 603 205 633
bakowskanina@gmail.com
Zakład Stolarski P-U-H Barbara Brzezińska
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Północna 10
83-210 Zblewo

502-570-284
-
Wyposażenie Wnętrz Mirosław Czerski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Skarżyńskiego 15
83-200 Starogard

58 56 393 84 600 982 749
m.czerski1760@gmail.com
„FAST” S.A.
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Czechosłowacka 3
81-963 Gdynia

58 582 46 41
malgorzata.pyk@fast.pl
Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Spółka z.o.o.
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Gdańska 37
83-200 Starogard

58 563 41 41
a.janowicz@famos.com.pl
ZAKŁAD STOLARSKI „DREWMEL” Piotr Fierek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Boh. Getta 10 A
83-200 Starogard

58 56 294 62 696 274 724
drewmel@wp.p
ZAKŁAD STOLARSKI Sławomir Frost
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Podgórna 1
83-207 Kokoszkowy

58 56 281 08 606 636 948
frost@meble.pl
ZAKŁAD STOLARSKI „GOMEL”
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kleszczyńskiego 25
83-200 Starogard

606 323 563 58 56 140 45
lukgom@wp.pl
USŁUGI STOLARSKIE Roman Grabiec
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Działkowa 21
83-200 Starogard

58 56 293 38 605 084 568
anna_grabiec@wp.pl
ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY „STOLKOC” Mariusz Koc
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Jabłówko 55
83-212 Bobowo

58 56 097 38 602 373 670
stolkoc@gmail.com
P.P.H.U. „CORTEX” Sławomir Kortas
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kalinowskiego 38
83-200 Starogard

501 202 715
biuro@cortex-meble.pl
MEBLOSTAR Marek Łaski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Zblewska 35
83-200 Starogard

602 272 624
biuro@meblostar.pl
STOLARSTWO Katarzyna Łęgowska
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul.Wrzosowa 4
83-262 Czarna

507 777- 106
stolarstwokiedrowski@wp.pl
P.H.P.U.”MEBLO-COMPLEX” Kazimierz Miąskowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kartuska 29 B
83-304 Przodkowo

58 681 99 71
meblocomplex@meblocomplex.pl
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY Stanisław Mokwa
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Starogardzka 4
83-262 Czarna

58 587 89 16 601 859 379
domkimokwa@gmail.com
USŁUGI STOLARSKIE Łukasz Muchowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kościuszki 110
83-200 Starogard

58 56 116 72 506 591 240
muchowskilukasz@o2.pl
MEBLE DAWID MUSZYŃSKI
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Rolna 10
83-200 Starogard

503 097 623
mebledawid84@gmail.com
„FENIKS” Zakład Produkcji Mebli Sp.z o.o.
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kleszczewska 11 A


606 444 875
mariusznierzwicki@wp.plsekretariat@feniks-meble.pl
ZAKŁAD STOLARSKI J.Manuszewski, M,Pawlisch
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Reymonta 7
83-200 Starogard

502 419 639
stolarnia.mp@stg.pl
“PESTOL”S.C.
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Leśna 11
83-200 Starogard

601 551 209
pestolslawek@wp.pl
TECHNIKA MEBLI KUCHENNYCH Zbigniew Rogaczewski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Jabłówko 25 B
83-212 Bobowo

665 182 811 600 580 707
cezarmeble@gmail.com
STOLARSTWO Zbigniew Stromski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kleszczewo Kościerskie 17
83-206 Kleszczewo

58 56 168 76 601 680 598
magda.stromska198@wp.pl
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY „JAWOR” Zbigniew Świadek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Linowiec 22
83-200 Starogard

58 56 258 59
zbyszek.swiadek@wp.pl
„MEBLOMIX” Sławomir Tyda
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Skośna 15
83-200 Starogard

502 285 174
meblomix@onet.eu
Warsztat Stolarski Kazimierz Jankowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-147 Gdańsk, Wyczółkowskieg 9
80-147 Gdańsk


l.w.jankowski@gmail.com
Zakład Stolarski Grzegorz Knitter
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-119 Gdańsk, ul. Wojskiego 11B
80-119 Gdańsk

501 107 153
grzegorzknitter@o2.pl
Fabryka Mebli „Orfeusz Bobo” Hanna Miąskowska
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-209 Chwaszczyno, Oliwska 64
80-209 Chwaszczyno

58 552 88 32
orfeusz@orfeusz.com.pl
Warsztat Stolarski Andrzej Zacharewicz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-150 Gdańsk, ul. Pankiewicza 7
80-150 Gdańsk

602 632 148
zachar@netglob.com.pl
Warsztat Stolarski Mateusz Zacharewicz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-1520 Gdańsk, ul. Pankiewicza 7
80-150 Gdańsk

602 632 148
zachar@netglob.com.pl
PPUH MAJSTER Mariusz Różalski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Komunalna 8
83-000 Pruszcz Gdański

606 21 542

Czesław Karaś Zakład Produkcji Architektury Ogrodowej TWÓJ OGRÓD
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Lipinka 48
82-230 Nowy Staw

501 486 841
zpao-twój-ogrod@wp.pl
Jarosław Kulpa Usługi Stolarskie MIŚ
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Nowy Targ 45
82-410 Stary Targ

660 696 409
misiekkulpa@gmail.com
Edward Matacz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STOLMAT
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Chrobrego 43
82-200 Malbork

601 551 640
me.matacz@wp.pl
STOLARSTWO BUDOWLANE S.C. PIOTR TRACZUK i JAN SNOPEK
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
UL. KANAŁOWA 10
82-110 SZTUTOWO

509411565
stolarnia@cdi.pl
PPHU STOLMACH PIOTR ŁUKASIUK
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
UL. WIEJSKA 13
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

552474166
firma@stolmach.pl
PPHU „STOL-AR” ANDRZEJ MULARCZYK
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
UL. WIEJSKA 11
82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

605576893
stol-ar@o2.pl
BERYK-FILS Produkcja Mebli Stylowych Czesław Bereza
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Zielona 2
83-311 Goręczyno

58 684-18-36
berykfil@wp.pl 58 684-18-36
Zakład Stolarski „STOL-BIR” Bir Andrzej
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Leśna 28
83-340 Sierakowice



Stolarstwo Meblowe „BIR” Łukasz Bir
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Kartuska 51A
83-333 Miechucino



Usługi Stolarskie Bliźniewski Benedykt
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Łąkowa 18
80-209 Chwaszczyno



Zakład Stolarski Bobkowski Andrzej
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Spacerowa 24
83-340 Sierakowice



Pracownia Usług Stolarskich „B UND M” s.c. Brandt Bogdan
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Sienkiewicza 5
83-300 Kartuzy

58 685-44-59
bundm@op.pl
Zakład Stolarski Bronk Ryszard
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Wojska Polskiego 6
83-320 Sulęczyno



Zakład Stolarski Brylowski Andrzej
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Słowackiego 28
83-300 Kartuzy

58 681-18-93

„Meble Brzeski” Dariusz Brzeski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. KolejowA 31
83-300 Kielpino


brzeski@poczta.onet.pl
Usługi Stolarskie Buszman Tadeusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Źródlana 29
83-340 Sierakowice

58 681-93-82

Zakład Stolaski „Stolarnia Cirocki” Cirocki Sebastian
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Leszno ul. Rzemieślnicza 16
83-307 Kiełpino



Z-d Stolarski Cirocki Karol
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Gdyńska 49
83-330 Żukowo



Zakład Stolarski Cybula Bogdan
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł

83-341 Gowidlino 46



Zakład Stolarski Czaja Mirosław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Zielona 2
83-340 Sierakowice



Firma Wielobranżowa „DREW-TOM” Czaja Tomasz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Damroki 10
83-330 Żukowo


drew-tom@onet.eu
Z-d Stolarski Produkcyjno-Usługowy Deyk Zbigniew
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Prokowo ul. Dworcowa 17
83-300 Kartuzy


biuro@deyk.wp.pl
PPUH „FORTA” Formella Tadeusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Osiedlowa 10
83-307 Kiełpino

58 681-25-43

Z-d Stolarski Gojtowski Wacław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Szklana 50
83-334 Miechucino



Usługi Stolarskie Haza Tadeusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Ks. Szymichowskiego 6
83-305 Pomieczyno



Z-d Stolarski „KA-STOL” S.C. Kalkowski Piotr
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Szpitalna 10
83-332 Dzierżążno


ka-stol@o2.pl
Usługi Stolarskie Klamrowski Jacek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Reskowo 71a
83-334 Miechucino


Klamrowski.stolarstwo@wp.pl
Usługi Stolarskie Kobiela Krzysztof
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul.Kartuska 96/4
83-304 Przodkowo



„ED MICH MEBEL” Z-d Stolarski Konkel Edmund
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Pępowo ul. Staszica 4
83-330 Żukowo



„Przy Lesie” Zakład Stolarski Usługowo-Produkcyjny Konkol Edmund
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Leśna 8 a
83-330 Żukowo


konkol@przy-lesie.pl
Warsztat Stolarski „KONKOL” Konkol Marek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Sienkiewicza 4
83-300 Kartuzy



Z-d Stolarski Konkol Ryszard
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Szpitalna 18
83-332 Dzierżążno



Z-d Stolarski Kwidziński Zygmunt
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Łąkowa 5
83-300 Kartuzy



Zakład Stolarski Labuda Mirosław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Piłsudskiego 28
83-330 Żukowo


biuro@stolarnia-labuda.pl
Z-d Stolarski Leginowski Leszek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Tuchom 5A
80-209 Chwaszczyno



Firma „GERLEJ” Lejk Gerard 58
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Załakowo 80
83-342 Kam. Król.


gerlej@gerlej.pl
Usługi Stolarskie Lis Zenon
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Tuchlino 50
83-340 Sierakowice



Usługi Stolarskie „DREWARD” Mach Grzegorz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Rzemieślnicza 11
83-322 Stężyca


biuro@dreward.pl
Zakład Stolarski Krzysztof Neubauer
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Ceynowy 3
83-314 Somonino



Zakład Stolarski Okroj Kazimierz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Rębienica 73
83-340 Sierakowice



PPH KASTOL Plichta Kazimierz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Łapalice Chmieleńska 9
83-300 Kartuzy



Zakład Stolarski Penk Rafał
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Poręby 53B
83-340 Sierakowice



Firma „Stan-Drew” Pioch Stanisław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Mojusz 51A
83-334 Miechucino



„MAT-BUD” Polak Adam
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Długa 45
83-307 Kiełpino



„KORMORAN” Janusz Recław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Ceynowy3/2
83-300 Kartuzy



Usługi Stolarskie Richert Tomasz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kosy 8
83-300 Kartuzy



STOLARKA Sp. z o.o. Sp.K Rompa Damian
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Mojusz 68
83-334 Miechucino


maszyny@gilma.pl
JT Mebel sp. z o.o. Ropela Witold
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Gdańska 45
83-300 Kartuzy



Zakład Stolarski Sikora Dariusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Reskowo 42
83-334 Miechcino



Danpol sp. z o.o. Sikorski Kazimierz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Przylesie 6 Delowo
83-322 Stężyca


zarzad@skrzynietransportowe.eu
PPHU „STENCEL” Stencel Henryk
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Lęborska 31
83-340 Sierakowice



Zakład Produkcyjny Stencel Paweł
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Lęborska 35
83-340 Sierakowice



Z-d Produkcyjny Wyrób Mebli i Trumien Stencel Roman
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul . Lęborska 35
83-340 Sierakowice



Zakład Stolarski Szulfer Henryk
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Rzemieślnicza 5
83-323 Kam. Szlach.



Z-d Stolarski Szwaba Wojciech
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Pomieczyńska Huta 15
83-305 Pomieczyno



PPUH „DORMET” Treder Mirosław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Derdowskiego 6
83-340 Sierakowice



Usługi Stolarskie Trzebiatowski Franciszek
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Kartuska 18
83-320 Sulęczyno



Stolarz
ZPUH „WENTA” Wenta Marian
Stolarz
ul. Chmieleńska 34
83-300 Kartuzy


zpuhwenta@wp.pl
Stolarz
Z-d Stolarski „WENTA” Wenta Zbigniew
Stolarz
ul. Majkowskiego 4
83-330 Żukowo



Zakład Stolarski Zwara Daniel
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Łąkowa 4
83-314 Somonino



Pracownia Mebli Stylowych Zwara Ireneusz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Chmielno 10A
83-333 Chmielno


zwarameble@onet.pl
Z.P.U. ,,SZREDER’  Waldemar Szreder
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Brzozowa 94b
84-240 Reda

 692464313
 szreder@drzwi9-schody.pl
USŁUGI STOLARSKIE  Kazimierz Paszke
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Modrzewiowa 12
84-240 Reda

607264449

NOVAMED Krzysztof Paszke
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Majowa 10
84-123 REKOWO

664498791`

Z.U.H. JAGOMEBEL  Jacek Gołyński
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
 Ul.Wejherowska 82
84-240 Reda

509279138
 jacekgolynski@wp.pl
WALDREW Waldemar Darznik
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
 Ul.Graniczna 33
84-240 Reda

600922841

MEBLOKOLP  Krzysztof Kolp
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Lipowa1A
84-240 Reda

 662035625
 krzysztofkolp@wp.pl
DOMSTAR Bartosz Tocha
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Kobyle 2
853-236 Pogódki

502 559 945
biuro@domstar.pl
PHU „DREWNOBUD” Andryskowski Mirosław
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Barwik ul. Sosnowa 19
83-305 Pomieczyno

58 681-53-73
drewnobud@wp.pl 58 681-53-73
PPH Mirosław Kropidłowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Łaszewskiego 28
83-330 Stężyca



„MIŁOSZ” Mirosław Miłosz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Kościerska 13
83-300 Kartuzy



Zakład Stolarsko Tapicerski Kazimierz Miąskowski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
80-209 Chwaszczyno, ul. Oliwska 64
80-209 Chwaszczyno

58 552 83 97
orfeusz@orfeusz.com.pl
„KOMFORT” Z.P.H.U Grzegorz Okuniewski
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Dzierżążno 11
83-132 Morzeszczyn

tel. 58/ 536 28 33

ZAKŁAD MEBLOWY „KASS” Robert Kass
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
II Pułku Szwoleżerów 7
83-200 Starogard

58 56 279, 58 660 203 943
biuro@meble-kass.pl
Zakład Stolarsko-Tapicerski Brzeski Andrzej
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
Garcz ul. Podgórna 19
83-333 Chmielno



Zakład Stolarsko Tapicerski Miąskowski Kazimierz
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Oliwska 64
80-209 Chwaszczyno



P.W. „KONAR” Zdzisław Szutenberg
Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł
ul. Leśna 11
83-329 Mirachowo


konar@konar.gda.pl
szklarz
ZAKŁAD SZKLARSKI "PIETROWSKI" HANNA BEKISZ
Szklarz
Grunwaldzka 65
84-230 Rumia

663-702-616
lustra@wp.pl
szklarz
„REFLEX” ZAKŁAD USŁUG SZKLARSKICH Ryszard Stobba
Szklarz
Lipowa 14
83-207 Kokoszkowy

58 561 35 54 602 607 627
biuro@stobba-reflex.pl
szklarz
ZPHU „LUMEN” Jerzy Gajewski
Szklarz
80-065 Gdańsk, ul. Smętna 17
80-065 Gdańsk

58 303 32 31
lumen@studio.gda.pl
szklarz
Zakład Szklarski Piotr Małuszek
Szklarz
80-835 Gdańsk, ul. Szeroka11/13
80-835 Gdańsk

58 301 60 34
piotr.maluszek@gmail.com
szklarz
„SZKLARZ” Mariusz Bronk
Szklarz
ul. Lęborska 48
83-340 Sierakowice



szklarz
Szklarstwo-Wyrób Luster Kalkowski Piotr
Szklarz
Grzybno ul. Długa 7
83-300 Kartuzy



szklarz
Firma Usługowa MALEK Malek Ludwik
Szklarz
ul. Kartuska 13
83-340 Sierakowice



szklarz
„RAMglass” Mechliński Wiesław
Szklarz
ul. Gdańska 13
83-300 Kartuzy



szklarz
Zakład Szklarski Sikora Waldemar
Szklarz
ul. Jeziorna 8A
83-340 Sierakowice



Ślusarz
BOBKOWSKI SŁAWOMIR "Metal-Tech" Sławomir Bobkowski
Ślusarz
Wejherowska 87
84-206 Nowy

609-880-713
biuro@metall-tech.com.pl
Ślusarz
„BOB-ROLLO Sp. z o.o.” Marian Bobrucki
Ślusarz
ul. Młyńska 8
84-230 Rumia

58 679-42-42
marian.bob@wp.pl
Ślusarz
USŁUGI ŚLUSARSKO - TOKARSKIE Roman Dampc
Ślusarz
Brzozowa 15
84-242 Luzino

605-565-985
darmet8@wp.pl
Ślusarz
JANUSZ MASZOTA F.H.U. "JANSTAL" OBRÓBKA METALI
Ślusarz
Wybickiego 23
84-220 Strzebielino

606-249-513
janusz.maszota@wp.pl
Ślusarz
ŚLUSPORG USŁUGI OGÓLNO-ŚLUSARSKIE POBŁOCKI GERARD
Ślusarz
Morska 6
84-242 Kębłowo

602-740-067
gerard.pobłocki@wp.pl
Ślusarz
BORSKI & SYN ZAKŁAD ŚLUSARSKO-MECHANICZNY PIOTR BORSKI
Ślusarz
Graniczna 19
84-200 Wejherowo

501-017-716
piotrborski@interia.pl
Ślusarz
"WIMETAL" ZAKŁAD USŁUG ŚLUSARSKICH WITOLD DAMPS
Ślusarz
ks. Józefa Rotty 33
84-223 Strzepcz

601-479-845
wimetal@wimetal.pl
Ślusarz
Ślusarstwo Samson Stefan
Ślusarz
Żołnierzy I Dywizji WP 34
84-230 Rumia

602332545
biuro@samson.gda.pl
Ślusarz
MAPALU Łuniewski Paweł
Ślusarz
Harcerska 17A
84-240 Reda

792613494
pawel.luniewski@mapalu.pl
Ślusarz
GUZMET Krystyna Guz
Ślusarz
Bp. Dominika 43
83-200 Starogard

58 56 231 60 606 307 204
biuro.guzmet@wp.pl
Ślusarz
ŚLUSARSTWO WYRÓB POJEMNIKÓW NA ODPADY KOMUNALNE
Ślusarz
Dębowa 1 Dąbrówka
83-212 Bobowo

58 56 256 17
ryszardlipke@wp.pl
Ślusarz
P.P.U.”NOREK” Marcin Norek
Ślusarz
Leszczynowa 1
83-200 Starogard

603 346 854 58 56 141 31
marcinnorek1@interia.pl
Ślusarz
ZAKŁAD ŚLUSARSKI Kazimierz Piecuch
Ślusarz
Gdańska 6
83-230 Smętowo

58 56 190 83
dmuchawy@wp.pl
Ślusarz
USŁUGI ŚLUSARSKIE Sylwester Piecuch
Ślusarz
Wybudowania 2 8
3-230 Smętowo

58 56 194 82 511 413 933
przenosniki.slimakowe@wp.pl
Ślusarz
„KOMET” Zbigniew Bobkowski
Ślusarz
Bącka Huta 42
83-334 Miechucino


bomet7@wp.pl
Ślusarz
Firma Prod.Usługowa „In-Bul” Bulczak Mirosław
Ślusarz
Migi 3
83-340 Sierakowice

601-403-860
kadry@inbul.pl
Ślusarz
Syldar Sylwester Darga
Ślusarz
ul. Kartuska 15
83-307 Kiełpino


Sylwester.darga@syldar.pl
Ślusarz
PPH „MarKaz” Gojtowski Marek
Ślusarz
ul. Brunona 17
83-300 Łapalice


biuro@balustradymarkaz.pl
Ślusarz
Ślusarski Zakład Usługowy Krueger Wiesław
Ślusarz
ul. Siemiana 7
83-314 Somonino



Ślusarz
MK KONSTRUKCJE METALOWE Kuchta Tomasz
Ślusarz
ul. Kartuska 17E
83-332 Dzierżążno


mksc5@o2.pl
Ślusarz
PPH „MALEK” Malek Mirosław
Ślusarz
Jelonko 6
83-340 Sierakowice



Ślusarz
PPH „STALPROFIL” Mejna Henryk
Ślusarz
ul. Szlak Kaszubski 8
83-334 Miechucico


biuro@stal-profil.com.pl
Ślusarz
Usługi Ślusarsko-Kotlarskie Miotk Zenon
Ślusarz
Glincz ul. Szafirowa 4
83-330 Zukowo



Ślusarz
PPU „INVEST-METAL” Plichta Jan
Ślusarz
ul. 3 Maja 13
83-300 Kartuzy


investmetal@wp.pl
Ślusarz
„DANWELD” Daniel Rolbiecki
Ślusarz
Borucino 13
83-323 Kamienica Szlachecka



Ślusarz
REMUS Sp. Jawna Sudziński Tomasz
Ślusarz
Al. Niepodległości 801A
81-810 Sopot


remus@gazeta.pl
Ślusarz
STALBUD Sp. z o.o. Szleja Marek
Ślusarz
ul. Parkowa 3
83-300 Kartuzy


biuro@stalbud.net
Ślusarz
ZPU „ZIELKE” Zielke Helena
Ślusarz
ul. Raduńska 12
83-322 Stężyca



Ślusarz
ZAKŁAD ŚLUSARSKO-KOWALSKI Jarosław Kajut
Ślusarz
Długa 10
83-260 Kaliska

503 097 520 588 92 05
jaroslaw.zsk@gmail.com
Ślusarz
DRAWEX a.c.m.t.Sp. z o.o. Drywa Tadeusz
Ślusarz
Małkowo 40A
83-330 Żukowo

58 685-84-36

Ślusarz
ŚLUSARSTWO INSTALATORSTWO SANITARNE I CO Zdzisław Gosz
Ślusarz
Sambora 15
83-130 Pelplin

601 634 257 536 49 17
slusgosz@wp.pl
Ślusarz
PRZETWÓRSTWO I OBRÓT METALAMI I KAMIENIAMI SZLACHETNYMI WOJCIECH DĄBROWSKI
Ślusarz
12 Marca 203
84-200 Wejherowo

505-828-293
dabrowski-wojciech@wp.pl
Tapicer
Krystian Waldowski Usługi Tapicerskie
Tapicer
Kartuska 17
84-217 Łebno

663-658-833
krystianwaldowski@tlen.pl
Tapicer
Usługi Tapicerskie Grzegorz Nowicki
Tapicer
Asnyka 5
84-242 Luzino

603-468-738
meblenowicki@gmail.com
Tapicer
ROKSZ LESZEK Zakład Tapicerski Leszek Roksz
Tapicer
Żeromskiego 16
84-239 Bolszewo

602-674-429
rokszleszek@gmail.com
Tapicer
"MB"P.P.H.U. MARIUSZ BYCHOWSKI
Tapicer
Augustyna Necla 15
84-200 Wejherowo

691-535-230
elzbietabychowska@wp.pl
Tapicer
Tapicerstwo„PIK” – Krzysztof Daszkowski zakończona działalność
Tapicer
ul. Obrońców Wybrzeża 12
80-398 Gdańsk

601-658-529
kd.pik@wp.pl
Tapicer
„PIK TAPICERSTWO” Paweł Daszkowski
Tapicer
ul. Obrońców Wybrzeża 12
80-398 Gdańsk

603-069-828
biuro@pik-tapicer.pl
Tapicer
„OSKAR” Jacek Zając
Tapicer
ul. Marii Konopnickiej 4C
84-217 Kamień

602-461-643
jacek.mebleoskar@wp.pl
Tapicer
Zakład Tapicerski Mieczkowski Andrzej
Tapicer
Sienkiewicza 39
84-230 Rumia

601653082
krystynamieczkowska@poczta.onet.pl
Tapicer
"TOMEK" Tapicerstwo Samochodowe Wawrzyniak Tomasz
Tapicer
Kazimierska 45C
84-230 Rumia

601237917
mtwaw@wp.pl
Tapicer
AUTO-TAPICER-BUS Robert Czarnecki
Tapicer
Ul.Leśna 12
83-240 Lubichowo

608 829 174
npczarny@poczta.onet.pl
Tapicer
USŁUGI TAPICERSKIE Gabriela Kunka
Tapicer
Spacerowa 5
83-220 Skórcz

58 582 48 03 517 637 041582 48 03 582 43 56 905 021 12
gabi.jurek@gmail.com
Tapicer
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNY
Tapicer
Cisowa 15
83-250 Skarszewy

58 588 27 35
laazermeble@wp.pl
Tapicer
P.P.H.U. TAPICERSTWO Leszek Warmbier
Tapicer
Płk.Dąbka 67
83-200 Starogard

606 972 138
wampir499@wp.pl
Tapicer
ZAKŁAD MEBLOWY „WERXAL” SP.J. ANDRZEJ WAŁDOCH ,JERZY WAŁDOCH
Tapicer
Leśna 13 A Nowa Wieś Rzeczna
83-200 Starogard

58 562 97 87
andrzej.waldoch@werxal.com.pl
Tapicer
Zakład Tapicerski Zbigniew Fijałek
Tapicer
80-353 Gdańsk, ul. Poznańska 9
80-353 Gdańsk

502 593 889
tapicer@fijalek.pl
Tapicer
Usługi Tapicerskie Grubba Roman
Tapicer
ul. Kartuska 37A
83-304 Przodkowo



Tapicer
Pracownia Tapicerska Kwidziński Witold
Tapicer
ul. Kaszubska 4
83-300 Smętowo Chmiel.



Tapicer
Fabryka Mebli ORFEUSZ bobo Miąskowska Hanna
Tapicer
ul. Oliwska 64
80-209 Chwaszczyno



Tapicer
PPHU „MIŁAD” Adam Miłosz
Tapicer
ul. Armii Krajowej 21B
83-330 Żukowo



Tapicer
Pracownia Tapicerska Sikora Rafał
Tapicer
Borkowo ul. Spacerowa 1
83-330 Żukowo



Tapicer
Z-d Tapicerski Usługi-Produkcja Starosta Henryk
Tapicer
ul. Lęborska 33
83-340 Sierakowice


hest@meblehest.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
INSTALATORSTWO SANITARNE CO I GAZ KAZIMIERZ FETTA
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Środkowa 8
84-200 Wejherowo

604-207-291
kazimierzfetta@interia.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „MEGI” RYSZARD DŁUŻEŃ
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. CHODKIEWICZA 43
82-550 PRABUTY

604-551-320

Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Zakład Hydrauliczny „WOD-BUD” Jan Musiał
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Wincentego Pola 2
83-110 Tczew

te. 58/ 532 04 53
wodbud@onet.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
PIOTR-INSTAL Piotr Czubek
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Os.60-lecia 6A/17
83-200 Starogard

699 316 706
piotrinstalstg@gmail.com
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
USŁUGI HYDRAULICZNE Tomasz Gerigk
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Ul.Główna 12a
83-251 Pinczyn

506 793 383
tomekgerigk@gmail.com
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Usługi Hydrauliczne Łukasz Onezorge
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Topolowa 7
83-210 Zblewo

695768336
lukaszonezorge@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
FIRMA USŁUGOWA „AQUARIUS” STANISŁAW KLIMOWICZ
Usługi sanitarno-hydrauliczne
UL. GRUNWALDZKA 5
82-103 STEGNA



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Usługi Hydrauliczne Paweł Dawidowski
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Łąkowa 7
83-340 Sierakowice


pawel.hydraulik37@gmail.com
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
EKO INSTAL Górski Paweł
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Akacjowa 42
83-333 Chmielno


ecoinstal87@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Firma „HANA” Henryk Jakubek
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Piłsudskiego 10
83-341 Gowidlino



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Usługi Hydrauliczne Pobłocki Marek
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Lisie Jamy 64A
83-335 Borzestowo



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Wodo - Instal" Władysław Richert
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Podgórna 10
84-242 Luzino

58 678-24-54
richertfirma@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DREWA-HYDROINSTAL sp z o.o
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Chłopska 20
84-239 Bolszewo

58 778-31-00
kielas@hydroinstal.eu
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
FIRMA INŻYNIERYJNO-HYDRAULICZNA „KOWALSKI”
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Leśna 1 Nowa Wieś Rzeczna
83-200 Starogard

602 184 250
jerzykowalski1@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Instal.Sanit. i CO Usługi Sprzętem Zmech. „Wodjar” Brylowski Jarosław
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Ceramiczna 1
83-314 Somonino

58 694-13-52

Usługi_sanitarno-hydrauliczne
HYDRO-KOMPLEKS Rafał Skuza
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Topolowa 16
84-239 Bolszewo

511-404-404
rafalskuza@gmail.com
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
HYDRO-TECH Krzysztof Floryn
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Biskupa Dominika 1
83-130 Pelplin

tel. 602 797 228
hydro-tech2@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Warsztat Usługowy Studniarstwa, Instal.Sanit. i Ogrzewania Kuczkowski Wiesław
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Kartuska 24
83-340 Sierakowice



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
„VODMAX” Instalacje Sanitarne i Grzewcze Labuda Maksymilian
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Jelonko 7
83-340 Sierakowice



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Instalacje Sanitarne i Grzewcze „MARKOWSKI” Markowski Waldemar
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Majkowskiego 9
83-300 Kartuzy


markowski@markowski-instalacje.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Wiesław Reimus
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Jagiełły 21
83-200 Starogard

58 56 281 07602 246 513
reimus@poczta.onet.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
INSTALATORSTWO WODNO-SANITARNE IC.O. JERZY SWAJDA
Usługi sanitarno-hydrauliczne
UL. POWSTANCÓW WARSZAWY 18
82-103 STEGNA

601912827

Usługi_sanitarno-hydrauliczne
INSTALATORSTWO SANITARNE I C.O. MIEDZIANE Eugeniusz Sawicki
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Ul.Wodna 3
83-200 Starogard

603 274 912
-
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
EKO-TECH Karol Słomski
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Konopnickiej 16
83-140 Gniew

tel. 58/ 535 24 08
anetta.jaszewska@ekotech-gniew.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Instalatorstwo Sanitarne i Grzewcze Jan Rossa
Usługi sanitarno-hydrauliczne
80-043 Gdańsk, Trakt św. Wojciecha 57/4
80-043 Gdańsk

602 674 572
janrossa57@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Zakład Instal.Sanit. i Ogrzewania Brylowski Stanisław
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Ostrzyce ul. Węgleszyńska 3
83-314 Somonino



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
ZUPH „HIRSZ” Hirsz Stanisław
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Słowackiego 9
83-322 Stężyca



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Stolc Jan
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Piłsudskiego 6
83-340 Sierakowice



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Z-d Wodno- Kanalizacyjny i CO Formela Kazimierz
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Zamkowa 40A
83-300 Kartuzy



Usługi_sanitarno-hydrauliczne
KAZIMIERZ LABUDDA
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Grunwaldzka 126A
84-230 Rumia

601-684-503
biuro@labudda.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
P.H.U. Instalacje Hydrauliczne Tadeusz Bańko
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Sędzickiego 8
83-200 Starogard

58 56 390 80
teresa.banko@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
HYDROFOX Usługi Hydrauliczne Lis Patryk
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Paczewo 34B
83-340 Sierakowice


biurohydrofox@gmail.com
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
D.S. Zakład Usługowo-Handlowy Dariusz Szafrański
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Przemysłowa 15
83-110 Tczew

tel. 58/ 530 11 30
kontakt@ds-zaklad.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
STANMA Mateusz Gorzkiewicz
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Słoneczna 2
83-110 Tczew

tel. 509 149 801

Usługi_sanitarno-hydrauliczne
INSTALATORSTWO SANITARNE GAZOWE I OGRZEWANIA Marian Panek
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Krąg 37 A
83-200 Starogard

602 379 064
marianpanek@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
TECH-WENT SKRZEKOWSKI MIROSŁAW
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Koźmin 97
83-236 Pogódki

722 396 504
skrzekowskimiroslaw@o2.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
INSTALACJE WOD-KAN,CO,GAZ Michał Szreider
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Wiejska 28
83-200 Starogard

602 531 019
michalszreider@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
ZAKŁAD KOTLARSKO-INSTALACYJNY „GEJZER” Jan Zdrojewski
Usługi sanitarno-hydrauliczne
B. Prusa 8 A
83-200 Starogard

58 56 118 21 602 318 185
gejzer@zipnet.com.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
Ryszard Turo Usługi i Handel inst. C.O., Sanit. i Gazowe
Usługi sanitarno-hydrauliczne
ul. Zieleniecka 49
82-200 Malbork

600 199 643
r.turo@wp.pl
Usługi_sanitarno-hydrauliczne
„Jalowski” Sławomir Jalowski
Usługi sanitarno-hydrauliczne
Prokowo ul. Dwo