HomeAktualności Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY, IŻ 13 LUTEGO 2020 R. ZMARŁ ŚP. WALDEMAR NARLOCH...

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY, IŻ 13 LUTEGO 2020 R. ZMARŁ ŚP. WALDEMAR NARLOCH

Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP z głębokim żalem zawiadamia, iż 13 lutego 2020 r. zmarł śp. WALDEMAR NARLOCH

Żył 79 lat, technik elektryk, 38 lat był członkiem cech gdyńskiego, 13 lat przewodził Komisji Rewizyjnej , 2 lata był jej członkiem, 26 lat był Członkiem Komisji Egzaminacyjnej Czaladniczo-Mistrzowskiej IR w Gdańsku, 21 lat był Przewodniczącym Zarządu Komisji Branżowej Elektryków IR w Gdańsku, 19 lat był Przewodniczącym Zarządu Sekcji Elektrotechnicznej CRiP w Gdyni, 32 lata uczył młodzież zawodu, 28 uczniów pomyślnie zdało egzamin czeladniczy.

18 lutego br. o godz. 11.00 odprawiona zostanie msza św. żałobna w kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej, ul. Ateny 15, Gdynia-Chwarzno, o godz. 12.00 różaniec w kaplicy, 12.15 pogrzeb na Cmentarzu Gdynia -Leszczynki ul. Działdowska

Zarząd oraz pracownicy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP składają Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.