HomeAktualnościXXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych - etap regionalny...
rzemioslo_ok

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw informuje o rozpoczętych przygotowaniach do XXI Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. W związku z powyższym zapraszamy do przeprowadzenia wśród pracowników młodocianych eliminacji na szczeblu lokalnym oraz o przesłanie do dnia 19.10.2023 r. karty zgłoszeniowej, którą przekazujemy w załączeniu.

Eliminacje na szczeblu regionalnym odbędą się 25.10.2023 r. o godz. 10:00  w salach 215 A i B siedziby Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres: j.wewiorka@pomorskaizba.com.pl  w terminie ustalonym tj. 19.10.2023 r.

Konkurs jest organizowany pod patronatem Związku Rzemiosła Polskiego oraz Głównego Inspektora Pracy.