Sztab pomorskich przedsiębiorcówNewsletter
HomeAktualnościWebinar „Dotacje dla Branży HoReCa w 2024 roku”...
WEBINAR_HORECA_GRANTERA_POMORSKA_IZBA (002)

Webinar „Dotacje dla Branży HoReCa w 2024 roku”

20.03.2024 o godzinie 11:00 odbędzie się webinar „Dotacje dla Branży HoReCa w 2024 roku”. Podczas webinaru zostanie przybliżona tematyka dofinansowania, z którego może skorzystać ta branża. Warunki uzyskania dofinansowania będą jednym z głównych punktów programu. Przedstawione będą nie tylko formalne wymogi aplikacyjne, ale także praktyczne porady dotyczące przygotowania skutecznego wniosku. Uczestnicy dowiedzą się, jakie kryteria oceny są stosowane przez instytucje finansujące oraz jakie błędy najczęściej dyskwalifikują wnioski.

 

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców z branży HoReCa, w tym właścicieli restauracji, hoteli, organizatorów wydarzeń kulturalnych oraz przedstawicieli sektora turystycznego.

 

Webinar poprowadzi ekspert branżowy Amadeusz Szewczyk. Konsultant unijny. Certyfikowany Project Manager. Nauczyciel akademicki na WSAiB w Gdyni. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, pozyskiwaniu dotacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków funduszy strukturalnych UE. Pozyskuje dofinansowanie i wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w rozliczaniu projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, eksportowych, doradczych. W trakcie 14 lat pracy pozyskał dofinansowanie i pomógł w rozliczeniu ponad 500 projektów, w tym ponad 60 z branży HoReCa.

 

Link do rejestracji: https://grantera.clickmeeting.com/433851225/register

 

Facebook
Facebook