Sztab pomorskich przedsiębiorcówNewsletter
HomeAktualnościWalne Zgromadzenie Członków Klubu Biznesu i śniadanie biznesowe ...

Walne Zgromadzenie Członków Klubu Biznesu i śniadanie biznesowe

Wczoraj (20.05.2024) w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Klubu Biznesu oraz kolejne śniadanie biznesowe dla członków Izby i Klubu Biznesu. Tym razem w spotkaniu brał udział Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Minister Adam Abramowicz oraz Pełnomocniczka Terenowa Rzecznika MŚP w Gdańsku mec. Agnieszka Majewska. Podczas spotkania podjęto następujące tematy:

• Składka zdrowotna, co dalej? Oczekiwania przedsiębiorców a ramy projektu rządowego.
  • Aktualne wyzwania przedsiębiorców - m.in. absencja w pracy i jej koszty dla pracodawcy

Dziękujemy za podzielenie się sporą dawką wiedzy, za bardzo ciekawą dyskusję oraz inicjatywy i działania na rzecz przedsiębiorców! W związku z kończącą się kadencją Rzecznika MŚP, spotkanie było też okazją do złożenia Ministrowi Abramowiczowi podziękowań i wyrazów uznania za jego działania na rzecz obrony praw przedsiębiorców i przestrzegania Konstytucji Biznesu!

IMG_4399IMG_4405IMG_4435IMG_4406IMG_4451IMG_4458IMG_4463IMG_4475IMG_4488