Sztab pomorskich przedsiębiorcówNewsletter
HomeAktualności PRACA - POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. PROMOCJI, SZKOLEŃ I PROJEKTÓW...
IZBA_NEWS_zaslepka2

PRACA - POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. PROMOCJI, SZKOLEŃ I PROJEKTÓW

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. PROMOCJI, SZKOLEŃ I PROJEKTÓW

Zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie działań promocyjnych, w tym obsługa strony www, Facebook, redagowanie newslettera
  • działania marketingowe
  • przygotowanie dokumentacji i materiałów szkoleniowych, obsługa szkoleń
  • przygotowanie wniosków, realizacja, ewaluacja i rozliczanie projektów
  • monitorowanie i analiza rynku i potrzeb klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, PR, zarządzanie
  • doświadczenie zawodowe w obszarze promocji i marketingu (w tym e-marketingu) oraz umiejętność projektowania różnorodnych materiałów kreatywnych, w tym materiałów graficznych, grafik internetowych itp.
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów i szkoleń
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel oraz MS Powerpoint
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywne i proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (na początek), następnie na czas nieokreślony
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie i perspektywy rozwoju
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • miłą i przyjazną atmosferę

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 30 maja 2020 r. na adres: biuro@pomorskaizba.com.pl

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym wizerunku w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. szkoleń i projektów przez administratora, którym jest Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw z siedzibą w Gdańsku, ul. Piwna ½, 80-831 Gdańsk, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."