Sztab pomorskich przedsiębiorcówNewsletter
HomeAktualności PRACA - POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: ASYSTENT/KA DYREKTORA I ZARZĄDU...
IZBA_NEWS_zaslepka2

PRACA - POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: ASYSTENT/KA DYREKTORA I ZARZĄDU

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT/KA DYREKTORA I ZARZĄDU.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie sekretariatem
  • organizacja i obsługa spotkań, posiedzeń Zarządu, wyjazdów służbowych
  • zarządzanie kalendarzem Dyrektora i Prezesa
  • sporządzenie pism, dokumentów, protokołów i raportów
  • współpraca z partnerami w kraju i za granicą
  • dbanie o pozytywny wizerunek Izby

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i w marketingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel oraz MS Powerpoint
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • dobra organizacja i planowanie pracy, komunikatywność, kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (na początek), następnie na czas nieokreślony
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stałe godziny pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 20 lutego 2020 r.

na adres: biuro@pomorskaizba.com.pl

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym wizerunku w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko asystenta Dyrektora i Zarządu przez administratora, którym jest Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw z siedzibą w Gdańsku, ul. Piwna ½, 80-831 Gdańsk,  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."