HomeAktualności Patronat Honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Związku Rzemiosła Polskiego - 20. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Złotników I Jubilerów ''Bursztynowe Rzemiosło'' Amberif'2...
bursztynowe-rzemioslo-grafika-6-e1676026308510 (1)

Patronat Honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Związku Rzemiosła Polskiego - 20. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Złotników I Jubilerów ''Bursztynowe Rzemiosło'' Amberif'23

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 20., jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Złotników i Jubilerów - "Bursztynowe Rzemiosło" AMBERIF'2023, została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Związku Rzemiosła Polskiego. Jest to dla nas duże wyróżnienie oraz ogromny zaszczyt.

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do zgłaszania swoich prac, które można dostarczać do 21 lutego 2023 r.