HomeAktualnościOgólnopolski Dzień Przedsiębiorcy w Łodzi - Złoty Krzyż Zasługi dla Prezesa Izby - Pana Zbigniewa Stencla...
Zrzut ekranu (49)

Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy miały miejsce w Łodzi, gdzie 13 czerwca odbyła się uroczysta Gala organizowana przez Biuro Rzecznika MŚP i Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.
Podczas Gali wręczono zasłużonym przedsiębiorcom odznaczenia państwowe. Dumni jesteśmy, że pośród odznaczonych znalazł się Prezes naszej Izby Pan Zbigniew Stencel, któremu Prezydent RP nadał Złoty Krzyż Zasługi.
Rzecznik MSP wręczył także nagrody i wyróżnienia partnerom, przedsiębiorcom, instytucjom, organizacjom pracodawców.
Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Rzecznika Małych I Średnich Przedsiębiorców Pana Adama Abramowicza i Jego Zespołu.
Gratulacje dla oznaczonych i nagrodzonych!