HomeAktualności MINISTERSTWO FINANSÓW ORGANIZUJE CYKL WEBINARÓW ONLINE „PODATKOWY RESTART GOSPODARKI – PAKIET DLA BIZNESU”...

Ministerstwo Finansów organizuje cykl webinarów online „Podatkowy restart gospodarki – pakiet dla biznesu” poświęconych omówieniu praktycznych aspektów pakietu ulg podatkowych, które zaczną obowiązywać już w 2022 roku. Wszystkie omawiane rozwiązania, podzielone na ścieżki tematyczne, dotyczyć będą kluczowych obszarów działalności firm. Obejmą m. in. rozwiązania innowacyjne, wsparcie ekspansji biznesu na nowe rynki i pozyskiwanie kapitału.

Terminy i tematy spotkań
14 września – ułatwienia dla korporacji
20 września – ulgi dla małych i średnich firm
21 września – Podatnik Bezgotówkowy
28 września – ulgi dla branży innowacyjnej
30 września – Estoński CIT 2.0

Wszystkie webinary odbędą się w aplikacji Microsoft Teams, w tych samych godzinach: 14.00 – 16.00

Rejestracja
Chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy zgłosić wysyłając maila na adres: jacek.turek@mf.gov.pl
W korespondencji zwrotnej zostanie przekazany link do spotkania.

Więcej informacji: