Sztab pomorskich przedsiębiorcówNewsletter
HomeAktualności KONKURS WIEDZY O RZEMIOŚLE PODCZAS WYDARZENIA SKILLSPOLAND 2022...
Obrazek wyróżniający

KONKURS WIEDZY O RZEMIOŚLE PODCZAS WYDARZENIA SKILLSPOLAND 2022

Po raz kolejny zapraszamy na SkillsPoland, który odbędzie się w dniach 23-25 listopada br., na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk).

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw, już po raz drugi, została partnerem merytorycznym wydarzenia. Tym samym ma przyjemność współorganizować jedną z 22 konkurencji, jaką jest FRYZJERSTWO.

SkillsPoland to największy konkurs branżowy w Polsce, podczas którego zmierzą się uczestnicy z całego kraju. Jest to doskonała okazja, aby podnieść kompetencje zawodowe, pokazać szerszej publice swój fach oraz otworzyć się na nowe możliwości.

W trakcie jego trwania odbędzie się również Konkurs Wiedzy o Rzemiośle, organizowany przez naszą Izbę. Sprawdzi on nie tylko poziom wiedzy odnośnie zawodów rzemieślniczych, ale również pobudzi kreatywność. Każdego dnia będzie mieć miejsce jedna edycja:

23.11.2022 r. - godzina 10:00-14:00
24.11.2022 r. - godzina 10:00-14:00
25.11.2022 r. - godzina 9:00-13:00
Nagrody dla laureatów zostały sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030.

Nazwa zadania publicznego: zadanie nr 2 - Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle. 

Otrzymana kwota dofinansowania: 114 140,00 zł. 

Opis zadania publicznego: Celem projektu jest rozwój oraz promocja kształcenia dualnego poprzez  organizację wydarzeń, którym towarzyszyć będą konkursy dla dzieci oraz młodzieży. W ramach realizacji tego zadania, mamy również zamiar promować ten tryb kształcenia poprzez stworzone, w tym celu, materiały promocyjne i edukacyjne. Zostaną także przeprowadzone szkolenia dla mistrzów szkolących, z zakresu prowadzenia kształcenia dualnego tak, aby przebiegało ono na jak najwyższym poziomie.

 

PIR_zestawienie_2_plik_edytowalny_KOLORznaki_strona_www-4
Facebook
Facebook