Dołącz do Nas

Cechy

Cech Rzemiosł Różnych w Kościerzynie

ul.Źródlana 9
Kościerzyna 83-400
58 686-22-91

Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Pucku

Bogusława 2
Puck 84-100
58 673-24-65
cech.puck@box43.pl
www.cech.puck.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Malborku

Henryka Sienkiewicza 26
Malbork 82-200
55 272-26-75
cech-malbork@wp.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Kwidzynie

Grudziądzka 22
Kwidzyn 82-500
55 279 33 45
cech.kwidzyn@wp.pl

Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Wejherowie

Hallera 18
Wejherowo 84-200
58 672-25-11
biuro@cechwejherowo.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach

Klasztorna 1
Kartuzy 83-300
58 681-18-35
cech_kartuzy@wp.pl

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni

10-go Lutego 33
Gdynia 81-364
58 620-88-62
cech@cech-gdynia.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Pruszczu Gdańskim

Mickiewicza 1
Pruszcz Gdański 83-000
58 682-37-17
crzpruszcz@crzpruszcz.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Rumi

Dąbrowskiego 6
Rumia 84-230
58 671-12-53
cech_rumia@onet.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Tczewie

30-go Stycznia44
Tczew 83-110
58 531-07-47
cechtczew@wp.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Redzie

Cechowa 7
Reda 82-240
58 678-35-29
cechreda@wp.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Sztumie

Cechowa 7
Reda 82-240
58 678-35-29
cechreda@wp.pl

Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych w Nowym Dworze Gdańskim

Pl.Wolności 1
Nowy Dwór Gdański 82-100
55 247-29-20
cechrr@post.pl

Cech Rzemiosł Różnych w Starogardzie Gdańskim

Rynek 19
Starogard Gdański 83-200
58 562-23-69
biuro@cechstarogard.pl

Ogólnopolski Cech Bioenergoterapeutów i Radiestetów

Pietrowskiego 11
Bydgoszcz 85-099
52 349-34-46
bionatur@bionatura.pdi.pl

Cech Piekarzy i Cukierników

Piwna 1/2
Gdańsk 80-831
58 301-60-89
biuro@cech.gdansk.pl

Wojewódzki Cech Rzemiosł Branży Motoryzacyjnej

Piwna1/2
Gdańsk 80-831
503-655-545
cech-motoryzacyjny110@wp.pl

Cech Rzeźników i Wędliniarzy

Jasia i Małgosi 14
Gdańsk 80-308
58 552-49-16
mery.biuro@op.pl

Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł

Wały Jagiellońskie 30/32/3
Gdańsk 80-853
58 301-35-42

Wojewódzki Cech Rzemiosł Fryzjersko-Kosmetycznych

Piwna1/2
Gdańsk 80-831
58 301-46-83
cechfryzjerow@wp.pl

Cech Rzemiosł Artystycznych

Piwna 1/2
Gdańsk 80-831
58 301 46 83
pbsawa@poczta.onet.pl

Cech Rzemiosł Metalowo-Elektrotechnicznych

Piwna 1/2
Gdańsk 80-831
58 301-44-92
biuro@cme.oti.pl

Pomorski Cech Optyków

Piwna 1/2
Gdańsk 80-831
609 146 000
pomorski.cech@wp.pl
Strona w przebudowie
Strona w przebudowie